1 TB Taşınabilir Disk Tavsiyesi

1 TB Taşınabilir Disk Tavsiyesi, Taşınabilir diskler her zaman büyük bir avantaj olarak karımıza çıkar. Eskiden bilgisayarların depolama alanlarında büyük problemler çekiliyordu. Günümüzde ise birçok kişisel bilgisayara sahip olan kullanıcılar bu problemlerden kurtuldu. Artık yeteri kadar disk alanı ayrılıyor bilgisayarlarda. Fakat işyeri sahipleri hala rahatsızlığını bildiriyor. Bilgisayardan günlük yedekleme almak isteyenler, bilgilerini saklamak isteyenler ve her daim yanında tutmak isteyenler için 1 TB alana sahip diskler en ideal seçenek olacaktır. Küçük ve taşıması kolay olduğu gibi oldukça da büyük bir alana sahip olan 1 TB diskler ile tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Fiyatları ise 150 TL’den başlar ve 200 TL’ye kadar çıkar.

1 TB Taşınabilir Disk Tavsiyesi

Western 1 TB Harici Disk Tavsiyesi

Western markası 1 TB disklerde karşımıza çıkan ilk markalardan olacaktır. Hızla kullanımını arttıran marka kaliteli bir depolama ürünü ile tercih ediliyor. Western markalı 1 TB taşınabilir disk N11 üzerinden 189 TL’ye satışa sunuluyor. Farklı mağazalardan da online olarak almanız mümkündür.

Seagate 1 TB taşınabilir disk Tavsiye

Seagate 1 TB taşınabilir diskler de ortalama olarak aynı fiyatlardadır ve tavsiye edilen taşınabilir disklerdendir. Media Markt mağazalarından alabileceğiniz Seagate taşınabilir disk fiyatları ise 179 TL’dir.

Toshiba 1 TB Taşınabilir Disk Önerisi

Toshiba da tüm bilgisayar ve elektronik ürünlerinde olduğu gibi bu alanda da kaliteli bir ürün çıkarmıştır. Toshiba 1 TB taşınabilir disk kesinlikle bizim de tavsiye ettiğimiz bir üründür. Çeşitli internet mağazalarından da rahatlıkla satın alınabilir. HepsiBurada satış fiyatı 179 TL’dir. Kliksa’dan da yine aynı fiyat ile satın alınabilir.

1 GB taşınabilir disk tercihinizi bu üç seçkin marka arasından yapabilirsiniz. Toshiba sade tanınmışlık olarak diğer iki markanın önüne geçebilir. Diğer ürünler ile özellikleri aynı şekildedir. Tercihinizi rahatlıkla yapabilir ve üç üründen herhangi birisini gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Seagate ya da Western markalı disklerin de birçok kişi tarafından kullanılması bu karşılaştırmayı doğrular niteliktedir. Bu yüzden dilediğiniz markayı dilediğiniz mağazadan satın alabilirsiniz.

Önemli Tavsiye

  • Taşınabilir Disk alırken 750 GB yerine 1 TB tercih etmeniz sizi ekonomik olarak pek etkilemeyecektir, çünkü çok fazla fiyat farklılığı bulunmamakla beraber daha fazla alana sahip olacaksınız, bu nedenle 1 TB disk almanız yararınıza olacaktır.
  • Mutlaka USB 3.0 Bağlantı Desteği olanları tercih edin. Artık USB 2.0 ‘ler hem hız hemde model olarak oldukça geride kaldı.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Taşınabilir disk
7 yıl önce

Uygun taşınabilir disk bakıyordum taşınabilir disk öneriniz için teşekkürler.

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.