1000 TL Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi

1000 TL Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Günümüzde her ne kadar dizüstü bilgisayarlar masaüstü bilgisayarların yerini almış olsa da masaüstü bilgisayarların kullanımı yoğun olarak gerçekleşmektedir. Bu bilgisayarların işlevleri elbette marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla ürün fiyatları da bu yönde etkilenmektedir. Örneğin 1000 TL masaüstü bilgisayar tavsiyesi isteyen kişiler için yüzlerce seçenek bulmak mümkünken çok düşük ya da çok yüksek fiyatlardaki seçenekleri bulmak zor olacaktır. Elbette böyle seçimlerde önemli olan bilgisayarın ihtiyaçları karşılaması ve istenen özelliklere sahip olmasıdır. Bu nedenle kişilerin masaüstü bilgisayar alırken oldukça seçici davranması gerekmektedir. Masaüstü PC tavsiyesi için kişiler elektronik mağazalardan ya da internetten kolayca yararlanabilirler.

masaüstü-bilgisayar-tavsiyesi

Masaüstü PC tavsiyesi

Eğer siz de masaüstü PC tavsiyesi arayan kişilerdenseniz, ilk olarak alacak olduğunuz cihazı nerede ve hangi amaçla kullanacak olduğunuzu belirlemenizi öneririz. Örneğin günlük işleri halletmek ve internette zaman geçirmek için bilgisayar satın almak istiyorsanız, HP L2N37EA modeli yeterli olacaktır. Ürün fiyatı 800 TL civarındadır. Ancak almış olduğunuz PC içerisine yüksek sistem gereksinimi isteyen programlar yükleyecekseniz, daha üst düzey modellere göz atmanız gerekir. Özellikle cihazın ekran kartı, RAM ve işlemci donanımları ne kadar yüksek olursa alacağınız performans da o kadar verimli olur. Masaüstü bilgisayar önerileri 2015 için yeni çıkan modelleri de inceleyebilirsiniz.

Masaüstü bilgisayar önerileri 2015

Bugünlerde bilgisayar seçmek kolay bir iş değildir. Bunun nedeni de bilgisayar üreten birçok markanın mevcut olmasıdır. Bilgisayar ihtiyacı olan kişiler için tavsiye edilebilecek markalardan bir tanesi de Casper markasıdır. Uzun süredir bilgisayar üretimi gerçekleştiren bu markanın Casper CD TKI-4160A modeli 1000 liralık fiyatı ile yüzleri güldürmeyi başarmaktadır. 1000 TL masaüstü bilgisayar tavsiyesi listesinde bir de Lenovo markasının H-50-50 modeli yer almaktadır. Her iki model de kullanıcılarına yeteri kadar performans sunar. Üstelik kasma ya da takılma olmadan oyun deneyimi yaşamalarını da sağlar.

Sizler de masaüstü bilgisayara ihtiyaç duyuyor ve en iyisini almak istiyorsanız öncelikle küçük bir araştırma yapmalı ve performans beklentilerinizi detaylı olarak belirlemelisiniz. Masaüstü bilgisayar önerileri 2015 listesi de bu araştırmada karşınıza çıkabilecek ve fikrinizi kolay bir şekilde değiştirebilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.