10000 TL ile Alınabilecek Araçlar

10000 TL ile Alınabilecek Araçlar, Biraz birikmişim var ama acemiyim ayağımı yerden kessin diye düşünüyorum ama param araba almaya yeter mi ya da sağlam bir araba bulabilir miyim? dedim.

10000 TL ile Alınabilecek Araçlar

Araba pazarları ve galeri gezdim fos çıktı yok oralarda pahalı arabalar var.

Bir dost sohbetinde internet üzerinden bulabileceğimi ve markalar olarak, arabanın yaşı olarak bol çeşit olacağı için daha rahat bulabileceğimi söylediler bir de küçük iller de araba almak daha da ucuzmuş kesinlikle buda doğru yapılan araştırma döneminde tecrübeyle sınandı onaylandı.Arama kriterleri olarak 10 yaş üstünü ve Tofaş Doğan L, Lada Samara 1500, Fiat Uno 70 SX, Skoda Forman LX  gibi modellere baktığınız zaman hem göze rahata hemde maliyete göre en ideali olanı bula bilirsiniz. Lpg olanları tercih ederseniz eski model olduklarından dolayı çok yakmaları gibi bir eksiyi ortadan kaldırmış olursunuz.

10000 TL ile Alınabilecek Araçlar
10000 TL ile Alınabilecek Araçlar

Sadece ekonomik olarak düşünmüyorum eşim için ikinci araba alıyorum gibi alma nedenleriniz var ise BMW ve MERCEDES, FORD, SKODA gibi modellerin görüntüsü ile hoş duranları da var.

Ben kendim için 1998 model bir UNO aldım evet ilk başlarda alışmaya biraz zorlandım ama sonrasında bir süre sonra değiştiririm dediğim arabamdan vazgeçemiyorum.

10000 TL ile Alınabilecek Araçlar

10000 TL ile Alınabilecek Araçlar

Ayrıca iyi bir araştırma sonucu yine aynı fiyatlara otomatik arabalar bile bulabilirsiniz ama onlarında benzinli olması biraz külfet ama artık yapılmayacak bir şey yok yeter ki dikkat edin astarı yüzünden fazla gelmesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.