20.000 Liralık İkinci El Araba Önerileri

Sıfır otomobil fiyatlarının artması, hiç şüphesiz ki ikincil el araçlar ın fiyatlarına da yansıdı. Hatta durum öyle bir hal aldı ki; çoğu kişi ikinci el araçlar ın alım satımı ile uğraşıp, ek bir gelir elde ederek, bütçelerine katkı sağlıyor. Durumun böyle olması; çoğu kişinin kullanılmış araçlar a önyargılı şekilde yaklaşmasına neden olsa da birçok kişi de sıfır otomobillerin sahip olduğu ateş pahası etiketleri hak etmediğini düşünerek, hiç düşünmeden kullanılmış araçlar a yöneliyor. Sizler için ikinci el araçlar olarak isimlendirilen kullanılmış araçlar hakkında kısa bir araştırma yaptıktan sonra, 20.000 Liralık İkinci El Araba Önerileri isimli bir tavsiye listesi oluşturduk.

20.000 Liralık İkinci El Araba Önerileri

Volvo S40 (1.6)

20.000 Liralık İkinci El Araba Önerileri
20.000 Liralık İkinci El Araba Önerileri

Otomobillerde güvenlik denildiği zaman, hep bir ağızdan verilen tek yanıt; Volvo oluyor. Volvo, günümüzde tüm araçlarda kullanılan 3 noktadan bağlı emniyet kemerini icat eden ve kazalarda kimsenin zarar görmemesi için tüm üreticilere kullanım iznini sağlayan, tek firmadır. Daha birçok güvenlik unsuruna imza atan Volvo, özellikle aile babaları tarafından tercih ediliyor. Volvo S40, 1998 ve 2004 yılları arası birçok çeşitli versiyon ile çok yüksek sayıda satış oranlarına imza atarak günümüzde bile halen geçerliliğini korumaktadır.

Volvo S40 özetle şu özelliklere sahip; Benzin, 109 beygir, 145 tork, 0-100 12 saniye, klima, hava yastığı, ABS ve 8 litre yakıt tüketimi.

Citroen C1 (1.0)

Fransız otomobil üreticisi Citroen C1 isimli otomobili ile özellikle kadın ve genç yaştaki sürücüleri hedef aldı. Şehir içi kullanımı için küçük ve kullanışlı şekilde tasarlanan Citroen C1, aynı zamanda otomatik vites seçeneği de sunuyor. 20.000 Liralık İkinci El Araba Önerileri isimli listemizdeki diğer araçlara oranla daha yeni model olan Citroen C1, ikinci el araçlar arasında oldukça mantıklı bir seçenek olmaya devam ediyor.

Citroen C1 in bazı özellikleri şunlar; Benzin, 68 beygir, 93 tork, 0-100 13.7 saniye, klima, havayastığı, ABS ve 4.6 litre yakıt tüketimi.

Opel Corsa 1.7 Dti

Özellikle iki kapılı olması, az yakması ve modifiyeye açık olması ile gençlerin vazgeçilmezi haline dönüşen; Opel Corsa 1.7 Dti, 20.000 liralık ikinci el araçlar içerisinde parıldıyor. Ancak her güzelin bir kusuru vardır sözüne uyan Opel Corsa 1.7 Dti, bazı konularda sahiplerinin canını sıkmayı başarıyor. Hepsi olmasa bile bazıları araç ruhsatlarında kamyonet olarak geçen Opel Corsa 1.7 Dti ler, sahiplerine zor anlar yaşatabiliyor! Çünkü kamyonetler, bazı negatif yönlere sahip bunlar; düşük hız sınırı, 1 yıllık muayene ve yüksek vergi fiyatları.

Opel Corsa 1.7 Dti nin özellikleri, özetle şunlar; Dizel, 75 beygir, 165 tork, 0-100 13.5 saniye, klima, airbag, ABS ve 4.1 litre yakıt tüketimi.

Daihatsu Cuore (1.0)

20.000 Liralık İkinci El Araba Önerileri

20.000 Liralık İkinci El Araba Önerileri

20.000 Liralık İkinci El Araba Önerileri isimli listemize girmeye hak kazanan bir diğer tasarruf canavarı araç da Daihatsu Cuore oluyor. Japon otomobil üreticisi Daihatsu, 2003 yılında çıkartmış olduğu Cuore isimli aracı ile pek çok kişiden tam not aldı. Ülkemizde çoğu kişi tarafından bilinmeyen Japon aracı Daihatsu Cuore, düşük yakıt tüketimi ile göz doldurmaya devam ediyor. Özellikli küçük, şirin ve modern bir tasarıma sahip olan Daihatsu Cuore, tam otomatik vites seçeneği ile kadın sürücülerin göz bebeği! Daihatsu Cuore, benzin ile çalışan bir motora sahip olduğu için dizel araçlara oranla daha düşük bakım maliyetlerine de imza atabiliyor.

Daihatsu Cuore nin özetle özellikleri, şunlardan oluşuyor; Benzin, 58.5 beygir, 91 tork, 0-100 11.1 saniye, klima, hava yastığı, ABS ve 3.8 litre yakıt tüketimi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.