2017 Android Oyun Tavsiyesi

2017 Android Oyun Tavsiyesi

2017 Android Oyun Tavsiyesi
2017 Android Oyun Tavsiyesi

Telefonlarımızı artık sadece mesajlaşmak veya birinden haber almak için kullanmıyoruz. Daha çok sosyal medyada aktif bir nesil olma yolunda ilerliyoruz. Aslına bakarsanız sosyal medyadan ziyade telefonlarda artık daha çok oyun oynanıyor. Bizde 2017 Android oyun tavsiyesi nde bulunacağız.

WWE Immortals 2017 Android Oyun Tavsiyesi

Oynanış açısından gayet güzel grafiklere sahip fantastik bir oyundur. Neredeyse 5-6 sene önce, ülkemiz içinde bile fanlarının sesini duyuran ve yurt dışında hala belli bir fan kitlesine sahip olan Amerikan Güreşi nin bir versiyonudur. Oyun görüldüğü gibi çok basit. Kendinize bir takım kuruyorsunuz ve dövüşlere girerek diğer takımlarla dövüşüyorsunuz. Faklı online oyuncularla da oynayabilirsiniz.

2017 Android Oyun Tavsiyesi olarak N.O.V.A. 3: Freedom Edition

 

Oyun dünyasının en sevilen oyun serilerinden biri olan N.O.V.A normalde ücretli bir oyun olarak karşımıza çıkıyordu. Son seri olan bu oyunu ise firma, ücretsiz olarak çıkarmaya karar vermiş. Çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü çok indirilen ve oynanan bir seriydi. Shooter diye bildiğimiz sürekli silahlarla oynanan bu oyun, mobil dünyanın en sevilen oyunu olmaktan 3. seride de bıkmayacak gibi duruyor.

Oyunu sevenler için bir haber daha vermek gerekirse, herhangi bir satın alma işlemi oyunda geçmemektedir. Tamamen ücretsiz olan seçeneği ile oyun oynamanın tadına varacaksınız.

2017 Android Oyun Tavsiyesi olarak LEGO BIONICLE

Lego’dan konu açılınca aklımıza hep küçüklüğümüz gelir. Küçüklükte yarattığımız şaheserleri hatırlamamak mümkün değil. Hayranlıkla bir dünya yaratırdık o Legolardan. Lego Bionicle bir önceki sürümüne göre aynı şekilde ücretsiz sunuluyor. Oyunun geçtiği adanın ismi Okoto’dur. Savaş robotlarının yer aldığı 6 farklı alet ile birlikte oyun bize sunuluyor. Maskeler kazanarak şeytani güçlere meydan okuyacaksınız. Oynarken çocukluğunuza döneceğiniz bu oyunu çok seveceksiniz.

2017 Android Oyun Tavsiyesi olarak Crossy Road

FlappyBird oyunun her ne kadar çakması gibi dursa da, bu oyun da beğeni topladı. Hem çok can sıkıcı hem de çok eğlenceli olan bu oyunun indirme sayısı günden güne artıyor diyebiliriz. Android olan telefonlarda da görüntü problemi yaratmıyor. Aslında her ne kadar kendini yineleyen bir parkur yapısında olsa da FlappyBird ‘den sonra o patlamayı yapması tahmin edilen oyun olarak ön plana çıkartılan Crossy Road isim olarak da FlappyBird’ü çağrıştırdığı için tutacağı düşünülüyor.

2017 Android Oyun Tavsiyesi olarak The Witcher Battle Arena
2017 Android Oyun Tavsiyesi

Dikkat çekici olan MOBA Battle Arena, stratejileri ve hızlı tempoyu birleştiren bir yapıya sahip. Dikkatli olabildiğiniz kadar aynı zamanda hızlı olmalısınız. Oldukça keyifli ve heyecan verici bir oyun sizi bekliyor.

Fueno Games ve CD ProjektRed ve tarafından geliştirilen oyunda karşılıklı maçlar yapılıyor ve bu maçları ister botlara karşı isterseniz de arkadaşlarınız ile birlikte online olarak yapabiliyorsunuz. Uygulama içi satın almalarla hızlıca gelişebileceğiniz oyunda para harcamadan da gelişmeniz gayet mümkün. Fakat tabi ki bu bir hayli uğraştırıcı ve zor olduğu için sizi biraz para vermeye zorlayacak gibi durduğunu belirtmekte fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.