En İyi İnternet Sağlayıcısı Tavsiye

Evine, ofisine, yazlığına veya iş yerine internet bağlatacak takipçilerimiz için en iyi internet sağlayıcısı hangisi olduğunu sıraladık. Konu hakkında görüş ve önerilerinizi lütfen altta bulunan yorum bölümüne iletiniz.

Rekabetin çok hızlı olduğu internet servisi sağlayıcıları arasında, gün geçmiyor ki yeni özellikler ve kampanyalar yapılmasın. Ancak her kampanyaya aldanmak, kampanya koşulları ile size sunulan hizmetleri alacağınız anlamına gelmiyor. Maalesef ki zaman zaman bir takım sorunların görülmesi, mümkün olabiliyor. Bu yüzden sizlere, en iyi internet sağlayıcısı başlığı altında tavsiyelerde bulunacağız.

En İyi İnternet Markası

En iyi ve en hızlı internet sağlayıcısı hangisi olduğunu belirtmeden önce internet bağlatmaya karar verdikten sonra 444 1 444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak bulunduğunuz konumda en fazla bağlanabileceğiniz internet hızını öğrenmelisiniz. Aksi halde hayal kırıklığı yaşatabilirsiniz. Şimdi gelelim en iyi internet servis sağlayıcı hangileri olduğuna.

Türk Net İnternet Sağlayıcısı

Kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen, internet servis sağlayıcıları arasında yer alan Türk Net, memnun müşteri ilkesini sürdürebilmek ve daha fazla kullanıcıya hitap edebilmek adına, yeni kampanyalar düzenliyor. Türk Net kampanyaları kapsamında, eğer başka bir internet sağlayıcıdan hizmet alıyorsanız, Türk Net’e geçmeniz durumunda, eski sağlayıcınıza ödeyeceğiniz servis bedelinin 120 TL kadar olan kısmını, faturanızdan düşerek ödemiş oluyor.
Türk Net tarifelerine baktığımızda ise, oldukça avantajlı paketleri göze çarpıyor. Firma ayrıca müşterilerine, Taahhüt gibi dayatmalarda bulunmuyor. Diğer bir avantajı ise, ilk ay ücretsiz hizmet sunmasıdır. Türk Net, özellikle son yıllarda en fazla tercih edilen servis sağlayıcılar arasında yer almaktadır.

Türk Telekom İnternet Sağlayıcısı

Geçmişten bugüne uzanan, en köklü internet servis sağlayıcısıdır. Türkiye pazarındaki internet servis sağlayıcıları pazarında, en fazla tercih edilen ve en tecrübeli firmaların başında gelmektedir. İnternet alt yapısına bakıldığında ise, en geniş ve kullanılabilir alt yapı Türk Telekom alt yapısıdır. Fiyat olarak diğer operatörler ile arasında ufak farklılıklar bulunsa da, kalite açısından tüm operatörler ile rahatlıkla yarışabilecek konumdadır.
İnternetinizi Türk Telekom’dan almanız durumunda, kullanım süresince modem size hediye ediliyor. Türk Telekom limitsiz internet fiyatlarına bakıldığında ise, 70 TL gibi fiyatlardan başlayarak özelliklerine göre fiyatları artmaktadır.

en iyi internet sağlayıcısı

Uydu Net İnternet Sağlayıcısı

İnternet sağlayıcı sektörü içerisinde, fiyat açısından en ekonomik fiyatları sunan firmalardan birisidir. Uydu net internet sağlayıcıdan hizmet alabilmek için, bulunduğunuz yerde kablolu tv hattının bulunması gerekmektedir. 24 aylık taahhüt vermeniz durumunda, aylık 20 TL gibi ücretlere, düşük özelliklerde sınırsız internete sahip olmanız mümkündür.

Turkcell Superonline İnternet Sağlayıcısı

Turkcell kalitesi ile hizmet sunan Turkcell Superonline, yeni yapılanmalarda son derece hızlı bir alt yapıya sahip olsa da, eski yapılanmalara bakıldığında bazen ufak tefek hız sorunları görülen servis sağlayıcıdır. Ancak sunduğu birçok hizmet ve müşteri memnuniyeti, son derece olumlu bulunacak derece de ileri düzeydedir. Fiber optik kablolar ile hizmet vermeye başlaması, Turkcell Superonline hız sorununu da ortadan kaldırmıştır. Eğer internetinizin hızlı olmasını istiyorsanız, mutlaka Türkcell Superonline kalitesini test etmenizi tavsiye ederiz.
Size uygun olan kampanyalardan yararlanabileceğiniz gibi, kendi paketinizi de oluşturarak kullanabilirsiniz. Fiyat olarak diğer operatörler ile arasında biraz fark olsa da, hız ve müşteri memnuniyeti açısından kesinlikle tavsiye edebileceğimiz firmalar arasında yer almaktadır.

Vodafone Net İnternet Sağlayıcısı

Vodafone net, Türk Telekom alt yapısını kullanarak hizmet vermektedir. Türk Telekom ve Türkcell Superonline firmalarından sonra evde internet sunmaya başlamasına rağmen, son aylarda yaptığı kampanyalar ile, önemli bir müşteri sayısına ulaşmayı başarmıştır.
Fiyat açısından kıyaslandığında ise, verdiği hizmete nazaran fiyatların çok yüksek olduğu söylenemez. Yaptığı yeni kampanyaların on binlerce insana ulaşması, bunun en önemli kanıtıdır. Başka bir operatörden Vodafone Net ev internetine geçmek istediğinizde ise, hem cayma bedeli, hem de farklı özel indirimler ile birçok avantaj sunmaktadır.

Yeni bir internet sağlayıcıdan hizmet almak istiyorsanız, öncelikli olarak gereksinimlerinizi iyi belirlemeniz en mantıklı yoldur. Gereksinimler neticesinde alacağınız internet paketleri sayesinde, Adil Kullanım Kotası gibi sorunlara fazla takılmadan, internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Bir cevap yazın

You have to agree to the comment policy.

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.