2017 Yemek Takımı Modelleri

Mutfakta bulunan eşyalar ve onların yardımcıları konumundaki diğer ürünler tüm yemek hazırlığında her zaman bayan ile olacağından 2017 Yemek Takımı Modelleri arasında en güzelini almak ve seçmek doğru kararı vermemiz önemlidir. Evde en çok kullanılan eşyalar arasında bulunan yemek takımlarının seçimleri de oldukça büyük önem taşımaktadır.

Günlük yada Misafir için?

2017 yılına baktığımız zaman karşımıza farklı trenlerde yemek takımları çıkmaktadır. Eğer desenli modellerden hoşlanıyorsanız bu yıl bu yönünüzü oldukça fazla tatmin edeceğinizi söyleyebiliriz. Desenler ile birlikte renkler oldukça canlı. Yemek takımları hem günlük hem de misafirlere yönelik olmak üzere iki kategoride incelenir. Günlük olarak seçilen yemek takımları genel olarak 6 kişiliktir. Misafir yemek takımlarında ise 12 veya 18 kişilik modeller tercih edilmelidir.

Kütahya Porselen 2017 Yemek Takımı Modelleri

Sıklıkla Kullanılan Markalar

En kaliteli markalar arasında Karaca, Güral Porselen, Kütahya ve Pierre Cardin markalarını sayabiliriz. Karaca yemek takımlarında, klasik yuvarlak tabak modellerinin dışına çıkarak kare ve oval modelleri ile oldukça dikkat çekmeyi başarmıştır. Modeller arasında; nostaljik çiçek desenli takımlar, modern tasarımlı kare takımlar, altın yıldız kaplamalı yada düz modeller bu seneye damgasını vurmaktadır. Pierre Cardin kare yemek takımı modellerinde sade desenler veya hiç desen kullanmamıştır.

Kütahya porselen yemek takımlarında motifli

Karaca Porselen Yemek Takımı

şlemeler oldukça dikkat çekmektedir. Ayrıca, yemek takımları ev mobilyaları ile de uyum içindedir.

İster evinize alın ister çeyizlik olarak seçim yapın yemek takımı modellerini seçerken ihtiyaçlarınıza ve ev dekorasyonunuza göre seçimler yapmanız doğru bir davranış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.