3D Led Tv Tavsiyesi

3D LED TV Alırken Tavsiyeleri Dinleyin

LED TV’lerin her geçen gün piyasada artması ile birlikte bu ürünlerin fiyatları da o oranda değişkenlik gösteriyor. Son günlerde 3D LED TV özelliği olan ürünler çeşitli markaların yarıştığı bir alan haline gelerek müşterilerde kafa karışıklığına sebep oluyor. 3D TV’ler içinde öne çıkan marka hiç şüphesiz Vestel olmuştur. Son günlerin parlayan yıldızı Vestel 3D LED TV ve Smart TV özelliği ile birçok kişinin tercihi ve tavsiyesi olmuştur. Özellikleri, kullanışlılığı, yüksek renk kalitesi ve ses seviyesindeki netlik ile kullanıcıların gözdesidir.

LED TV 3D özellikleri barındıran ürünler ile Vatan, Teknosa, Bimeks, Media Markt, N11, Hepsi burada, Gitti Gidiyor gibi Türkiye’nin e-ticaret platformları müşterileri için satışını sürdürüyor. Ürünlerin yanında verilen 3D gözlükleri oldukça önemlidir. Bu tarz gözlükleri kısa süre dahi kullanmış olmak birçok kullanıcıyı rahatsız etmiştir. Bunun sonucunda da beraberinde birçok problem doğuran gözlükler için ise tek çözüm yolu iyi bir markanın 3D LED TV ürününü tercih etmek en doğrusudur.

LG 3D LED TV Tavsiyesi

LG-49UB830V 3D Led Tv Tavsiyesi

LG markasının 3D LED TV alanında harika bir ürünü birçok kişi tarafından tercih edilmiştir. Siz de bu ürün ile pişman olmayacağınız bir LED TV satın almış olacaksınız. Ürünün Vatan Bilgisayar mağazalarında 49UB830V modeli ile satıldığını bilmelisiniz. Bu TV’nin satış fiyatı ise 2.669 TL’dir. Ürünün özellikleri ise; 49 inç ekran, 124 cm genişlik, Ultra HD özelliği, Smart LED TV, dahili uydu alıcısıdır. LG’nin bu modelinde CMR 900 HZ kullanılmaktadır. Sağlam ve dayanıklı ekranı ile hasara karşı dirençlidir. Hem fiyatları hem de özellikleri ile 3D LED TV alanında ve LG markası içinde tavsiye edilebilecek ürün budur. Yanında 2 gözlük ile birlikte gönderilmektedir. 3D gözlükleri hafif, pilsiz, sade ve kullanışlıdır. Evinizde film keyfi yaparken sizlere büyük rahatlık sağlar. Hareket sensörü ile kumanda kalabalığını ortadan kaldırır.

Vestel ile 3D LED TV Keyfi

Vestel bu alanda da ekonomik cihaz çıkarmayı başarmıştır. N11 mağazalarında satışta olan bir ürün ise büyük bir indirime girmiştir. Bu indirimli LED TV’yi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 3D Smart, 40 inç ve Full HD ekran çözünürlüğü ile Vestel güvencesinde garanti altına alınan bu ürünün satış fiyatı 1.289 TL’dir. Görüntü tarama hızı 400 HZ olarak üretilmiştir.
Vestel diğer ürünleri ile de ekran boyutuna ve tarama hızına göre fiyatlandırılmaktadır. Görüntü iyileştirme özelliği ile çok daha net ve canlı görüntüler sunar. Çift ekran uygulaması ile kumanda savaşına son veren tasarımdadır. Akıllı rehber özeliği ile tüm kanalların yayın akışını sizlere kolayca sunmaktadır. 3D LED TV tavsiyemiz ise kesinlikle Vestel’dir. Hem ekonomik hem de kaliteli bir markadır. Ürünlerin yanında 3D gözlüğünüzü de almayı unutmayın.

Samsung QLED

led tv tavsiye

Teknoloji dünyasında adından sıkça söz ettiren marka yenilikçi tasarımı ve geniş renk yelpazesiyle rakiplerine fark atmaktadır. Muhteşem renk kalitesi, kusursuz tasarımı ile kablo kalabalığını ortadan kaldıran ve monte esnasında şık bir görüm elde etmenizi sağlayan tasarım harikasıdır. 4 tarafı çerçevesiz tasarımı ile sizlere tam bir sinema keyfi sunar. Cep telefonunuzu büyük ekrana bağlayıp izleyeceğiniz her türlü videonun keyfini çıkarın. Üstün görüntü kalitesi ile kullanıcıların tercihleri arasında yer almaktadır. Fiyatı boyutuna göre değişiklik göstermekte ancak en düşük fiyatlı 7.000 TL olarak piyasada yer almaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda birçok markanın kavisli 3D Led TV‘leri tercih edilse de bu sene bu modellerde bir hayli azalma görülmektedir. En önemli dezavantajlarından biri kavisli ekrana sahip televizyonların köşelerinde oluşan görüntülerde çekme yapması ve netliğini kaybetmesidir. Düz ekrana sahip olan modeller tavsiyelerimizdendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.