3G Destekli Wireless Modem Tavsiyesi

3G Destekleyen Kablosuz Modem Önerisi

3G Destekli Wireless Modem Tavsiyesi ile internetinizi paylaşın ve doya doya kullanacağınız modemlere sahip olun. Bu tavsiyeler göz önünde bulundurulduğunda 3G destekli olan Wi-Fi modemler ile hem kablolu olarak hem de kablosuz olarak internet paylaşımı yapılmaktadır. Bu imkan ile sadece evde değil yolda, dışarıda internetinizi ailenizle ya da arkadaşlarınız ile paylaşmanız mümkün olacaktır.

Bağlantı hızının modem markalarına göre değiştiği 3G destekli Wi-Fi internet modemi için çeşitli markaların satışları da hızlandı. Bu markalar arasından 3G Destekli Wireless Modem Tavsiyesi almak isterseniz bu ürünleri iyi incelemeniz gerekecektir.

3G Destekli TP-Link Modem Tavsiyesi

TP-Link marka modemler TTNET tarafından kullanılan, kalitesini ispat etmiş modemlerdir. 3G Destekli Wireless Modem seçenekleri de TP-Link markasında yer alır. 300 Mbps internet bağlantısı hızı ile TP-Link modemleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu modemlerin Wpa ve Wpa2 güvenlik alt yapıları sunması internetinizi sakıncalı kişilerden korumakta faydalı olacaktır. Bimeks mağazalarında 119 TL karşılığında sahip olabileceğiniz modemleri hemen satın alabilirsiniz.

3G Destekleyen ZyXel Modem Tavsiyesi

ZyXel markalı modemler de USB 2.0 girişi ile 3G destekli wireless modemler arasında yer alır. Güçlendirilmiş güvenlik duvarına sahiptir. Kablosuz bağlantı paylaşımının belirli saatler arasında yapılmasına imkan verir. Türkçe kullanım paneli bulunmaktadır. Kablosuz özelliğinin aktif olmadığı saatler içinde WLAN otomatik kapatılır. Mac adreslerini filtreleyebileceğiniz bir özelliği de vardır. 4 port girişi barındırmaktadır. Kablosuz bağlantılarda 3G yedeği ile hızlı ve sorunsuz internet kullanımı sağlar. Zyxel 3G destekli modem Vatan Bilgisayar mağazalarından alınabilir. P-661HNU-F1 modeline sahiptir. Bu ürün Vatan’da 330 TL’den satışını sürdürmektedir.

3G Destekleyen Asus Modem Tavsiyesi

Vatan Bilgisayar mağazalarından alınabilecek bir başka modem ise Asus markasının DSL-n55u modelidir. Bu modemin fiyatı da 243 TL’dir. Modem hızlı internet sağlayıcılığı ile tercih sebebi olmaktadır.

Turkcelle ve Avea Modemler

Turkcell ve Avea Vınn modemler de 3G destekli olarak N11 üzerinde satış yapmaktadır. Bu modemlerin fiyatları ise 30 TL ile 120 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Kullandığınız operatöre göre 3G destekli Wireless modeme sahip olabilirsiniz. N11’de Turkcell Vınn Wifi modem 119 TL’den satışa sunulmuştur. Avea Jet ise 30 TL’den son stoklarla alıcılarını beklemektedir.

Çok daha detaylı kullanabilmek ve hızlı sonuçlar alabilmek için bütçesi yeterli olanlar için 3G Destekli Wireless Modem Tavsiyesini ZyXel üzerinden yapmak doğru olacaktır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
3G Wireless
7 yıl önce

İş gezileri için gerekli oluyor internet bu yüzden 3G destekli wireless benim için gerekli bir eşyaydı hangisini alsam diye düşünüyordum teşekkürler.

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.