5000 tl ye Kadar Alabileceğiniz Araçlar

5000 tl ye Kadar Alabileceğiniz Araçlar

Duyulduğu zaman enteresan ve imkânsız gibi gelse de. Benim gibi trafik acemisi olan ve ayağımı yerden kessin diyenler için vazgeçilmez ve hurdaya çıksa bile canınızı yakmayacak arabalar almak, vazgeçilmez bir olay olsa da. Aynı anda bu işi bilenlerin benim gibi ilk arabasına sahip olacak olanlara yapılan ilk tavsiye.

Bence bu tavsiyeye kesinlikle uyulmalı ben kendi adıma uydum ve karlı çıktım. Aynı zamanda çoğu Türk yapımı oldukları için yapımları ve yedek parçaları çok daha uygun fiyatlarda olduğu için yapabileceğiniz  ufak kazalar ve arızalarda boşuna bir servet ödememiş olursunuz.

Görüntü önemli olduğu için tercih etmem diyorsanız BMW ve MERCEDES gibi oldukları zamanların hep en iyileri olmaya alışık olan modellerin yanında FORD, SKODA gibi modellerin görüntüsü ile hoş duranları da var.

Ben kendim için 1980 model bir ANADOL aldım evet ilk başlarda alışmaya biraz zorlandım ama sonrasında bir süre sonra değiştiririm dediğim arabamdan vazgeçemedim yazlık evimde garajıma park ettim ve tatile gittiğim zamanlarda onunla hasret gideriyorum.

 

Sizde bir arabanız olsa bile trafik çekmemek ve için 5000 Tl ye kadar alabileceğiniz araçlar ile tatil alanınızda, memleketiniz de bırakıp uçak ile yolculuk yapabilirsiniz tecrübe edilmiş onaylanmıştır, kesinlikle uzun saatler boyunca trafik çilesi çekmenin anlamı yok.

Yaklaşık yirmi yaşında olsa da hala sizin ayağınızı yerden kesebilecek sağlam bir araba ile yolculuk yorgunluğundan kurtulmuş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.