içinde

En İyi Aile Arabası Tavsiye

Aile Arabası Tavsiyesi

Bu yazımızda; en iyi aile arabası yorumu arayanlara, az yakan, ucuz, kaliteli ve uygun öneri listesi ile aile arabası marka tercihlerimizi sıraladık.

Geniş Aile Arabası Tavsiye

Seyahat insana dinginlik veren en güzel eylemdir. Hem insanın kendini daha iyi hissetmesini sağlayacaktır hem de sağlık açısından yorgunluğunu giderecektir. Ama özellikle çocuklu aileler için daha önemlidir. Kendi arabaları yoksa bu durum kötü bir hal alır. İnsanın kendi arabasının olması en büyük konfordur. Hal böyle olunca seyahat etmek daha da güzel bir hal kazanır. Eğer sizinde böyle konforlu seyahatler için araba almanıza ihtiyacınız varsa en iyi aile arabası tavsiye konulu bu yazımız size yardımcı olacaktır.

 Aile Arabası Tavsiye; Citroen Grand C4 Picasso

Aile Arabası Tavsiyesi
En İyi Aile Arabası Tavsiye

7 kişilik oturma imkanı sunan, MPV grubu mensubudur. Geçen sene başlangıç fiyatı olarak 89.000 TL değerindeydi. Şehir içi 4,5 litre yakıt tüketim değerine ulaşabiliyor. Eğer uzun yoldaysanız tüketim değeri 3,8 litreye düşebiliyor. 1.320 kilogram ağırlığı ile, buna başarı demek mümkün. Türkiye ‘de en çok satılan ve en iyi aile arabası listesinde başı çekiyor demek mümkün. Yolcu hava yastıkları, sürücü hava yastıkları, yan ve perde hava yastıkları gibi araç güvenlik sistemlerini alıcısına standart olarak sunuyor. Şerit ihlali uyarı sistemi, kör nokta uyarı sistemi gibi konu edilen güvenlik sistemleri ise ek paketler dahilinde alınabiliyor. Eğer bu üçlü paketi almak istiyorsanız 10.000 TL ‘yi gözden çıkarmanız gerekecektir. Bagaj hacmi konusunda oldukça iddialı bir yer edinir. 645 litre bagaj hacmi, arkada ki iki koltuk kapalıyken meydana çıkıyor. Eğer tüm koltuklar katlanır vaziyette olursa 704 litre bagaj kapasitesine sahip oluyor. Saatte maksimum hızı 189 kilometre olarak karşımıza çıkıyor. Aile bakımından ele aldığımıza zaman ise hem iç hacmi geniş hem de güvenli.

Aile Arabası Tavsiye; Toyota Verso

Japonya ‘nın tek temsilcisi, 7 kişilik kapasitesi ve EasyFlat koltuk sistemi ile tam bir aile dostu diyebiliriz. İstediğiniz kadar hacim oluşturmak için tek bir dokunuş yeterli olacaktır. Bu sayede tüm koltuklar katlanarak, size istediğiniz kadar alan açılacaktır. Eğer benzinli motor tercih etmek isterseniz fiyatı, 70 bin TL ‘den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Ama ekonomik olması açısından dizel motorlar 83 bin TL ‘den başlayan fiyatlarla satışınıza sunuluyor. Deri koltuklar, akıllı giriş sistemi, ısıtmalı koltuklar, 6 hoparlörlü multi medya desteği, çift bölgeli klima sistemi gibi daha birçok önemli ve konforlu özelliği bünyesinde barındırıyor. Eğer güvenlik sistemine değinecek olursak, rakiplerinin biraz daha altında seyir ediyor bu konuda. Fren destek sistemi, ABS ve hava yastıkları güvenlik önlemlerinin başında yer alıyor. Standart olarak sunulan ekipmanlar bunlar, bildiğiniz üzere. Aile arabalarında genellikle tercih edilen ve her aile arabasında muhakkak olan cam tavanı, Toyota Verso ‘da da görmek mümkün. Ama bir dezavantajdır ki sadece, ön camdan ilk arka sıra koltuklara da bir alanda yer alıyor. Aynı zaman da 1,6 litrelik dizel motoru ile 112 beygirlik güç üretebilme yetisine sahip. Bahsettiğimiz özellikler ve her ne kadar düşük de olsa güvenlik önlemi ile en iyi aile arabası tavsiye listesine girmiş bulunuyor.

Etiketler: en iyi aile arabası, en iyi aile arabası forum, aile arabası tavsiye, alınabilecek en güzel aile arabası, ekonomik aile arabası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Access Point Tavsiye

Afyon Otel Tavsiyesi

Afyon Otel Tavsiyesi Termal Oteller