Aile için tatil yerleri tavsiyesi

Aileniz ile gönül rahatlığı içine geçirebileceğiniz bir tatil tavsiyesi için otel araştırması yapıyorken sizlere en uygun olan muhafazakar otel tavsiyelerini incelemenizi öneririz. Bayanlar ve çocuklar için özel olarak tasarlanmış otel konseptleri ile hem sizler hem de aileniz kendini daha özel hissedecek.

Bera Otel öneri

aile için tatil tavsiyesi

Alanya’da bulunan Bera Otel Aile için tatil yerleri tavsiyesi olmakla beraber muhteşem manzaralı yapısı ile hem sizi hem de ailenizi cezbetmekte. Otel alanında teras katta bulunan 3 bin 500 metrekarelik alan sadece bayanlara özel tasarlanmıştır.

Yüzme kıyafetleriniz ile rahatlıkla dolaşabileceğiniz terasa çıkan asansör hizmeti bulunmaktadır. Çocuklar için mini oyun parkı ve 2 adet farklı konumlandırılmış havuz bulunmaktadır. Bayanlar için ise 2 adet aqua parklı havuz bulunmakta.

Manavgat Şelaleri’ ne yaklaşık 1 saatlik uzaklık mesafesinde konumlandırılmıştır. Otel kapsamında hizmet veren 1000 kişilik kapasiteye sahip restoranlar bulunmakla beraber Dünya ve Türk mutfaklarına has yemekler sunulmaktadır.Bay ve bayanlara özel SPA alanları, masaj salonları bulunmaktadır. Kuaför, Güzellik salonu, doktor, kuru temizleme ve daha bir çok hizmetten faydalanabilmeniz mümkün.

İnanç Hotel tavsiye

Bodrum’da yapılandırılan hotel Akdeniz ve Ege sahilinde yeni açılan otellerden bir tanesidir. Muhafazakar aileler için gerek Çeşme’de gerekse Antalya’da bu tür oteller yoğunlukla bulunmakta lakin Bodurum’ da bir kaç adet tatil beldesi bulunmakta. Gümbet açıkların koyun ve mavi manzaranın eşsiz ahengi ile baş başa kalmak isteyenlerin yeri olmakta. Bayanlara rahatlıkla denize girebilecekleri kullanıma uygun yüzme alanı bulunmaktadır.

Rizom Tatil Köyü tavsiyesi

aile için tatil tavsiyesi

Doğa  ile iç içe tek kattan yapılandırılan konaklama mekanlarından oluşmaktadır. Eski ismi Asude olarak bilinilen tatil köyü konukların rahatlığı ve konforu ile ilgili her detaya önem vermiş vaziyette.

Her şey Dahil konsepti kapsamında hizmet veren tatil köyü Türk ve Dünya mutfaklarından en seçkin menüleri siz müşterilere sunmaktadır. Yalova merkezine 4 km uzaklıkta konumlandırılan otel tatil tavsiyesi bakımından ulaşımı kolay İstanbul’a 75 dakika feribot mesafesi ile geçiş hizmeti sağlamaktadır. Tesis kapsamında 120 adet standart 132 adet ise aile odası bulunmaktadır.

Armutlu Tatil Köyü tavsiyesi

Türkiye’nin en büyük ve en geniş kapsamlı termal tesislerinden bir tanesi olan tatil köyü deniz kıyısında konumlandırılmıştır. Yalova’da bulunan tatil köyü hem sizler hem de aileniz için oldukça uygun bir tatil fırsatı sunmakta.

Yunuslar Tatil Köyü tavsiye

Halk plajı ve otel kapsamında olmak üzere iki farklı koy bulunmaktadır. Bayanlar için deniz suyu ile beslenmekte olan havuzlar bulunmaktadır. Animasyon, satranç aktiviteleri, mescit, market ve daha bir çok hizmeti bir arada bulundurmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.