Akyaka Pansiyon Tavsiyesi

Akyaka Pansiyon Tavsiyesi

Ülkemiz turizm bakımından oldukça gelişmiştir. Ülkemize her sene birçok insan seyahat amaçlı veya tatil amaçlı gelirler. Aslına bakarsanız tatil beldeleri hep standart ölçüde var olur. Ama Akyaka, çoğu kişinin bilmediği tatil cennetidir. Kimsenin bilmediği bu tatil cenneti hakkında bilgi vermek ve Akyaka pansiyon tavsiyesi ‘nde bulunmak istiyoruz.

Kıyı kenarlarında kalan, çarpık kentleşmeden uzak ve o hepimizin korktuğu sondan uzak kalmış bir yer burası. En büyük şansı ise SİT alanı içerisinde yer alması. Ama giderken dikkat etmelisiniz. Dağlar arasında yer alan bu bölgenin havası anında çarpıyor ve insanı hasta ediyor. Daha çok aile işletmeleri olarak karşımıza çıkıyor. Orada bulunan yöre halkı evlerini restore etmesi sonucunda pansiyona dönüştürmüşlerdir. Tabi turizmciler zamanla buraları keşfetmiş ve turizme önemli katkılar kazandırmışlardır.

Akyaka Pansiyon Tavsiyesi olarak Akyaka Gaye Pansiyon

Akyaka akvaryumu andıran azmakları, ormanlıklarla kaplı dağları, bol suyu, tarihi, denizi, mimari özellikleri olan ahşap evleri ile aranan bir turizm cennetidir demek yanlış olmayacaktır. Kısacası Akyaka tam bir yaşanılası yerdir. Pansiyonun işletmecili aile ile birlikte sürdürülmektedir. Yani bir aile pansiyonu olarak çalışılmaktadır. Bu sebeple çalışanların da yüzlerinden tebessüm eksi olmuyor. Misafirlere daha konforlu ve güzel bir tatil yaşatmak için dekore edilmiştir. Her daire ana cepheye bakmakla birlikte, toplamda 16 oda bulunmaktadır. Stüdyo dairede 2 kişi, 1+1 dairede 4 kişi, 2+1 dairede ise 6 kişi konaklayabilmektedir. Odalarda 82 ekran LCD televizyon ile birlikte, buz dolabı, ücretsiz wifi, sıcak su, klima ve bunların dışında tüm mutfak eşyaları bulunmaktadır.

Akyaka Pansiyon Tavsiyesi olarak Akkaya Tatil Apart

Doğa, deniz ve güneşin iç içe olduğu Gökova Akyaka ’da bulunan Tatil Apart fiyat/kalite bakımından Akyaka’ da ki en iyi hizmeti sizlere sunan bir konaklama işletmesidir demek mümkün olacaktır. Gidenlerin ve konaklayanların çok memnun bir şekilde tesisten ayrıldığını biliyoruz. Tesis; dünyaca ünlü, berrak tam olarak bir akvaryumu andıran Azmak Kıyısı ‘nda bulunmaktadır. Doğa ile iç içe olmayı, doğa yürüyüşlerini seven, ailenizle vakit geçirmeyi seven kişiler için ideal bir tesis. Tatil beldesinde birçok spor faaliyeti de bulunmaktadır. Bunlar: bisiklet, yamaç paraşütü, kaya tırmanışı ve yelkendir.

Akyaka Pansiyon Tavsiyesi olarak Akyaka Liman Apart hotel

Tam dinlenme yeri diyebiliriz. Aynı zamanda sahile yürüme mesafesinde olan bu tesis, hem iş hem de tatil için çoğu zaman ideal olabiliyor. En üst katlarda bulunan çift odalar her ne kadar biraz dar olsa bile, deniz manzarası bu kusuru örtmeye yetiyor. Otel işletmecileri her zaman güler yüzlü ve ilgili. Müşteri değil sanki misafir gibi ağırlanıyorsunuz. Odaların temizliğinden söz bile etmek istemiyorum. Gayet temiz ve düzenli. Odalar bir o kadar da şirin. Herkesin muhakkak kalmak isteyeceği bir bölge ve apart. Oda ve kahvaltı şeklinde çalışan tesisi tercih etmenizde ki ilk etken, plaja sadece 1 dakikalık olan yürüyüş mesafesi olacaktır.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir