Alanya En İyi Oteller Tavsiye

Tatil planını Alanya’dan yana kullanacak takipçilerimiz için alanya en iyi oteller tavsiye listemizi hazırladık. Umarım keyifli tatilleriniz olur.

Yaz ayına girmemize şunun şurasında bir şey kalmadı. Senesini çok yoğun geçirmiş olan aileler kendilerini hemen tatil mekânlarında bulacaklar. Mekan tercihini de Alaya ilçesinde geçirmek isteyenler için alanya en iyi otelleri listemizi inceleyebilirler. Gelelim diğer püf noktalara. Tatil için rezervasyonunuzu daha önceden internet yer ayırtmak en mantıklı karar olur. Çünkü bazı dönemlerde ki özellikle kış dönemlerinde internetten yaz için rezervasyon yaptırmak çok daha ucuza denk geliyor. Aileniz kalabalık ise bu durum çok daha avantajlı olarak karşımıza çıkıyor. En çok tercih edilen tatil şehirlerinden bir olan Antalya ‘nın en çok tercih edile ilçesi Alanya ‘da bu tür yerler bulak çok daha kolay. Aslına bakarsanız turist gelimi bakımından en çok yer alan ilçe Türk misafirleri de en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor. Hal böyle olunca erken tatil rezervasyonu kulağa çok daha hoş geliyor.

Bütün sene boyunca çalıştınız ve artık sizinde tatil yapma zamanınız geldi bu sayede internet sitelerinden sürekli olarak yardım alıyorsunuz. Bu yazıyı bu amaçla yazıyoruz. Belki ilk defa tatil yapacaksınız veya daha önceden birçok kez tatil için Alanya ‘da bulundunuz yine de sizler için tavsiye edeceğimiz oteller bulunacak. Hem konfor bakımından hem de tatilinizin güzel geçmesi adına alanya en iyi otelleri sizlerin beğenisine sunduk.

2016 senesi için tavsiye vermemiz daha doğru bir karar olacaktır. Bu yüzden Alanya ‘ya yolunuz düştüğü zaman kalmanız gereken birçok oteli sıralayacağız.

Zen TheInn Alanya

Alanya çevresinde bulunan bu otel merkeze sadece 22 metre uzaklıkta. 5 yıldızlı olan bu otel Türkler mevkiinde kalmaktadır. 425 odası ile size konforu ve ferahlığı en üst düzeyde hissettirecektir.

Yaz aylarında spor yapmak için tercih edebileceğiniz bu oteli çocuklarınızı bakıcılara vererek hem sporunuzun hem de tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Bunların yanı sıra sınırsız sunulan yiyecek ve içecek hizmetinden mini barlara, anti tiyatrolardan discolara kadar birçok faaliyeti göz önünde bulundurabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: Zen helnn Alanya

Delphin Deluxe Resort

Bir başka alanya en iyi oteller tavsiyesi ise bizi Delphin Deluxe Resort ‘a yönlendiriyor. Yeşilliği ve doğayı çoğu insan sevmektedir. Özellikle bu yeşillik tatil kapsamımıza girdiği zaman paha biçilmez bir değere sahip oluyor. Bu özellikleri bünyesinde barındıran Delphin Deluxe Resort otel doğa severleri kucaklıyor. Özellikle dünya mutfaklarının en lezzetleri menülerini size sunarak aynı zamanda midenizi de düşünüyor. Özellikle çocukların çok memnun kalacağı ve çocuklar için özel olarak tasarlanan çocuk sinemaları, mini clublar gibi birçok faaliyeti barındırıyor.

 Bera Alanya Otel

Son olarak alanya en iyi oteller tavsiye listemizi Bera Alanya Otel ile bitiriyoruz. Şehir merkezine sadece 10 kilometre uzaklıkta olan bu otel aynı zamanda hava alanına da 115 kilometre uzaklıkta. Çeşitli cafelerin içerisinde bulunduğu, gerek Türk gerekse dünya mutfağının en leziz parçalarının sunulduğu bu oteli yemekleri için bile tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra erkeklere ve bayanlara özel sunulmuş Türk hamamında tatiliniz en keyifli anlarını yaşayacaksınız.

Tavsiye ettik: Kiralık Muhafazakar Villa Tavsiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.