Alanya otel tavsiyesi

Alanya otel tavsiyesi

Bu makalemizde alanya otel tavsiyesi 2018, alanya’da hangi oteli tavsiye edersiniz, hangi otelde havuz var ve erken rezervasyon yapılıyor mu? gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Alanya otel tavsiyesi

Alanya‘da bulunan oteller çok iyidir. Bundan dolayı herkes oraya gitmeyi tavsiye eder. Bu yüzden bu makaleyi Alanya otel tavsiyesi olarak seçtik. Sizlere aşağıda Alanya’da en çok tavsiye edilen otelleri göstereceğiz.

Rubi Platinum Spa Resort & Suites

Alanya-Otel-Tavsiyesi
  • Alanya Avsallar mevkiinde yer alan tesis, Antalya Havalimanı’na 100 km mesafede konumlanıyor.
  • Denize sıfır tesisin 300 m uzunluğunda sahili ve 120 m uzunluğunda ince kum plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz ayrıca iskele mevcut.
Akdeniz’in muhteşem doğasının tüm renkleri ve enerjisini platinum konfor anlayışı, üstün hizmet kalitesi, zarif mimari ve bölgenin gastronomi kültürü ile birleştirerek seçkin konuklarına ulaştıran Rubi Platinum, 2014 sezonundan itibaren hizmete açıldı. Zarafet ve ihtişamını, üzerinde yükseldiği toprakların bereketinden alan yepyeni bir tesisle tanışmaya hazır olun. Rubi Platinum, yaşamdan keyif almayı bilenlere Akdeniz’in tüm ayrıcaklıklarını platin tabakta sunuyor.Rubi Platinum Karşılama: Yiyecek ve içecek ikramları ile kapıda karşılama, tüm misafirlere odaya kadar eşlik etme, VIP misafirler için odada check-in ve özel asistanlık hizmeti, tüm odalara GM karşılama mektubu, şemsiye ve yağmurluk hizmeti, özel araçlarıyla gelen misafirlerin araçlarına çıkışta su ve mendil bırakılması hizmeti sunuluyor.
40.000 m² alan üzerine kurulu tesisin 404 odası bulunuyor.

Antalya Alanya’da zarafet ve ihtişamın sembolü haline gelen tesis, her yaştan misafire lüks ve konforu güler yüzlü hizmet kalitesiyle sunuyor.

Long Beach Harmony

Alanya-Otel-Tavsiyesi
  • Türkler Mevkii’nde bulunan tesis, Alanya’ya 20 km, Antalya Havaalaanı’na 90 km ve Gazipaşa Havaalanı’na 60 km mesafede konumlanıyor.
  • Tesisin 600 m uzunluğunda kum-çakıl karışık sahili ve 2 adet iskelesi mevcut (iskeleler mayıs ayının 2. haftası itibariyle hizmet vermeye başlıyor). Sahil ve havuz başında şezlong, şemsiye, minder ve havlu ücretsiz.
18.000 m² alana kurulu tesisin toplam 241 odası bulunuyor.

Club Titan Hotel

Kargıcak mevkiindeki tesis, Alanya’ya 16 km, Gazipaşa Havalimanı’na 40 km ve Antalya Havalimanı’na 150 km mesafede konumlanıyor.

  • Denize 100 m mesafede konumlanan tesisin kum-çakıl özel plajı mevcut. Şezlong, şemsiye havuzda ve plajda ücretsiz, minder ve plaj havlusu ise ücretli.
  • Wifi
Misafirlerine konfor, dinlenme ve eğlence sunan tesis, tecrübeli kadrosuyla hizmet veriyor.
Tesisin 161 odası bulunuyor.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir