En İyi Ampul Tavsiye

Bu yazımızda; en iyi led ampul yorumu arayanlara özel hem ucuz hem kaliteli hemde uygun öneri listesi ile en iyi ampul marka tercihlerimizi sıraladık.

En İyi Led Ampul Hangisi

Odalarımızın ışık düzeyleri bizler için en önemli faktörlerden bir tanesidir. Hal böyle olunca hangi ampulü tercih edeceğimiz de önemli bir nokta oluyor. Kompakt Floresan ve LED gibi ampuller tasarruf açısından en çok tercih edilen ampullerdir. Ama dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır. Piyasada farklı kalitede tasarruf için ampul satan ve üreten birçok firma bulunmaktadır. Artık ampul kullanımı daha sofistike, gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar kullanılarak üretilmeye başlanmıştır. O yüzden köklü markalardan ampul almak daha doğru bir tercih olacaktır.

Ampuller farklı şekillerde, ebatlarda ve tasarımlarda karşımıza çıkabilmektedir. Ama en çok ve en yaygın kullanılan ampul şekilleri şu şekildedir; globe, mum ve klasik akkor görüntüsünden olanlar ve reflektörlerdir.

Dünya küresel ısınma, kirlenme, sera gazı etkisi gibi birçok tehlike arz eden durumlarla karşı karşıyadır. Bu bizim için değil, gelecek nesiller içinde oldukça tehlikeli bir süreç gibi gözüküyor. Yeşil Yöneliş hareketi her ne kadar revaçta bile olsa bizlerin de tasarruf açısından bir şeyler yapmamız gerekmektedir. Bazı enerji tasarruflu ampuller, çevrenin korunmasında daha çok rol oynamakta ve cıva, kurşun dahil olmak üzere tehlikeli ve korkutucu kullanımı en az dereceye indirgemeyi amaçlıyor. Bir de değinmemiz gereken önemli bir nokta vardır. Ampul üretirken ambalajlama sıralarında geri dönüşüme özel malzeme kullanan çeşitler, bu sayede katı atıklarını en aza indirgemeyi sağlıyor. Ufak tefek tüyoları da sizlerin beğenisine sunduktan sonra ampul tavsiyesi için değişik ampul çeşitleri ve özelliklerinden bahsedebiliriz.

Philips LED Lustre

Beklemenize hiç gerek olmadan, açıldığı andan itibaren en yüksek performansı size sunacaktır. 20.000 saate kadar kullanım hakkına sahip olan bir ampuldür. İstediğiniz atmosferi 20 yıla kadar koruma şansı vermektedir. Şeffaf, zarif tasarımı ve yenilikçi LED teknolojisiyle bu dekoratif ampul sıcak, pırıltılı bir ışık efekti sağlayarak evinizin atmosferine samimi bir hava katar. Her zaman kullandığımız ve geleneksel olan ampulleri, Philips LED Lustre ile değiştirmek %80 ‘e kadar enerji tasarrufu sağlayacaktır. Fiyatı ise; 17.90  20,70 TL ‘dir. (Güncel:07.01.2017)

Philips LED Ampul

Zarif ve saf tasarımının yanı sıra bu ampul geleneksel mat ampullerin yerini müthiş bir şekilde dolduruyor. Gün ışığı renkleri değerine oldukça yakın olan bu ampuller, renkleri en saf ve en doğal şekli ile yansıtırlar. Alternatifleri ile değiştirebildiğiniz gibi bu sayede %80 ‘e kadar tasarruf etmiş olacaksınız. Neredeyse 15.000 saate kadar kullanım imkanını sizlere sunmaktadır. Bununla birlikte 15 yıla kadar bulunan atmosferi koruma imkanı verir. Diğer Philips ampuller gibi açıldığı andan itibaren en yüksek aydınlatmayı sağlamaktadır. Şeklini yakından anlayabildiğiniz bu LED ampul tüm yeniliklere sahip olsa bile geleneksel ampullerin görüntüsünü ve hissini koruma özelliğine de sahiptir. Son derece uzun ömürlü olurlar ve tasarrufları diğer ampullere oranla, oldukça üst düzeydedir. Fiyatı ise; 29.90 TL ‘dir.

Etiketler: en iyi led ampul, en iyi ampul, led ampul tavsiye, en çok ışık veren ampul, hangi ampul zararsız

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Gamze BÜLBÜL tarafından yazılmıştır

Editör/İçerik Üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde, çok sayıda model arasında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar vermenizi kolaylaştırıyorum.
Sitemizde hem deneyim hem bilgiyi odak noktamıza alıp satın alma rehberi oluşturuyorum. Aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri sunuyorum. Ürünler diğer modellerden daha zayıf özelliklere veya daha iyi özelliklere sahip olabilir. Bu noktada sunduğum bilgileri göz önünde bulundurup bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar verebilirsiniz.