Android Telefonlarda Pil Ömrü Uzatma

Android işletim sistemi her geçen yıla meydan okuyarak gelişerek büyümeye devam ediyor. Kullanıma sunulduğu ilk günden bu yana oldukça gelişen ve şu anda Android 5.1.1 Lollipop sürümü bulunan işletim sisteminin yakında Android M sürümü de kullanıcılar ile buluşacak. Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük korkulu rüyası ise batarya problemi olarak göze çarpıyor. Açık kodlu bir işletim sistemi olan Android her yeni sürümünün yayınlanmasıyla daha iyi bir hale gelerek bataryaları etkiliyor.

android cihazlarda pil ömrü uzatma

Android telefon kullanıcıları, batarya süresi uzatma, pil ömrü uzatma gibi işlemleri gerçekleştirirken telefonlarında kalıcı hatalara neden olabilirler. Bu nedenle telefonlarında kalıcı hasara neden olmak istemediğimiz kullanıcılarımız için batarya ömrü uzatan program Greenify tanıtacağız. Piyasada bulunan pek çok batarya uzatma ve telefonu gereksiz programlardan arındırma uygulamalarının aksine RAM bellekten kazanmak için kafasına göre uygulama durdurmayan bir hizmet olan Greenify, sizin istediğiniz doğrultuda Hibernate yöntemi ile uygulamaları derin uykuya sokuyor ve siz istemediğiniz sürece o uygulamalar telefonunuz tarafından açılmıyor. Greenify uygulamasını Google Play Store üzerinden rahatlıkla ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Greenify apk indir ile telefonunuz rahata kavuşacak.

Etiketler: samsung pil ömrü uzatma, pil ömrü uzatma, huawei pil ömrü uzatma, iphone pil ömrü uzatma

1 yorum

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.