içinde

En İyi Android oyun tavsiye

Android oyun tavsiyesi

Mobil oyun severler için bu makalemizde hangi android oyun daha iyi, hangi strateji oyununu tavsiye edersiniz, en iyi android oyun hangisi gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Artık çocuklar veya gençler elinde tablet yada telefon ile oyun oynarlar. Sizlere 5 tane oyun tavsiye edeceğiz. Bu oyunlar size bağımlılık yapar ve sıkıldığınız zaman oynayabilirsiniz.

Tavsiye Edilen En İyi Android Oyunlar

Minecraft Pocket Edition

Minecraft, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 2 ve 3 boyutlu oynanabilen bir oyundur. Programın ilk sürümleri Markus “Notch” Persson tarafından yazılmıştır ve Notch’un kurduğu Mojang şirketi çatısı altında geliştirilmektedir. Oyun; Dwarf Fortress, RollerCoaster Tycoon, Dungeon Keeper ve Infiniminer oyunlarından ilham alınarak geliştirilmiştir. Minecraft, 16 Mayıs 2009’da halka açık sürümden önce toplam 1 haftada yazılmış ve TIGSource forumlarında yayınlanmıştır. Ve oyun popülerliğini, dikkate değer ölçüde bu forumdan kazanmıştır. Oyun ilk sürümden beri güncellenmeye devam etmektedir. Oyun ile birlikte Mojang, daha sonra 2,5 milyar $’a Microsoft’a satılmıştır. Minecraft’ın 3 platformu vardır: Pocket Edition (mobil sürümü), Computer Edition (bilgisayar sürümü) ve Console Edition (konsol sürümü). Son olarak oyunun 1.8.6 sürümü çıkmıştır.

AA

Android oyun tavsiyesi
Eb iyi android oyun

Aa, kendi etrafında dönen daire üzerine size verilen sayı çubuklarını yerleştirmeye çalışacağınız bir oyundur. Her bölümde değişen dairenin dönme hızı ve yönüne rağmen çubukları birbirine çarpmayacak şekilde yerleştirmeye çalışmalısınız.

Earn to die 2

Android oyun tavsiyesi
Android oyun tavsiyesi

Earn to Die 2, zombi istilasından sonra dünyada hayatta kalan çok az insanın yaşam mücadelesi verdiği bir dönemde gerçekleşiyor. Oyunda dünyadan kaçış için hazırlanan geminin kalkacağını duyan kahramanımız gemiye yetişmek için uzun bir yolculuğa çıkıyor.

Bu yolculukta karşınıza çıkan zombileri en kısa sürede geçip benzinliklere ulaşmalısınız.

Sniper 3D

Android oyun tavsiyesi
Android oyun

Bu oyunda görevleriniz olacaktır. Bu görevleri bitire bitire yeni silahlar ve yeni leveller açılır.

Smash hit

Android oyun tavsiyesi
Android oyun tavsiye

Smash Hit, 3 boyutlu grafiklere sahip ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir nişan alma oyunudur diyebiliriz. Sürekli ilerlediğiniz oyunda kristallerden elde edeceğiniz metal topları kullanarak karşınıza çıkan tüm camdan engelleri kırmalı ve kapıları açmak için doğru yerlere nişan almalısınız. Böylece levelleri açarak oyunu ilerletebilirsiniz. Fakat bu oyun bir süre sonra ücretli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Antalya Otel Tavsiyesi

Antalya Otel Tavsiyesi

Alanya-Otel-Tavsiyesi

Alanya otel tavsiyesi