En İyi Android oyun tavsiye

Mobil oyun severler için bu makalemizde hangi android oyun daha iyi, hangi strateji oyununu tavsiye edersiniz, en iyi android oyun hangisi gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Artık çocuklar veya gençler elinde tablet yada telefon ile oyun oynarlar. Sizlere 5 tane oyun tavsiye edeceğiz. Bu oyunlar size bağımlılık yapar ve sıkıldığınız zaman oynayabilirsiniz.

Tavsiye Edilen En İyi Android Oyunlar

Minecraft Pocket Edition

Minecraft, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 2 ve 3 boyutlu oynanabilen bir oyundur. Programın ilk sürümleri Markus “Notch” Persson tarafından yazılmıştır ve Notch’un kurduğu Mojang şirketi çatısı altında geliştirilmektedir. Oyun; Dwarf Fortress, RollerCoaster Tycoon, Dungeon Keeper ve Infiniminer oyunlarından ilham alınarak geliştirilmiştir. Minecraft, 16 Mayıs 2009’da halka açık sürümden önce toplam 1 haftada yazılmış ve TIGSource forumlarında yayınlanmıştır. Ve oyun popülerliğini, dikkate değer ölçüde bu forumdan kazanmıştır. Oyun ilk sürümden beri güncellenmeye devam etmektedir. Oyun ile birlikte Mojang, daha sonra 2,5 milyar $’a Microsoft’a satılmıştır. Minecraft’ın 3 platformu vardır: Pocket Edition (mobil sürümü), Computer Edition (bilgisayar sürümü) ve Console Edition (konsol sürümü). Son olarak oyunun 1.8.6 sürümü çıkmıştır.

AA

Aa, kendi etrafında dönen daire üzerine size verilen sayı çubuklarını yerleştirmeye çalışacağınız bir oyundur. Her bölümde değişen dairenin dönme hızı ve yönüne rağmen çubukları birbirine çarpmayacak şekilde yerleştirmeye çalışmalısınız.

Earn to die 2

Earn to Die 2, zombi istilasından sonra dünyada hayatta kalan çok az insanın yaşam mücadelesi verdiği bir dönemde gerçekleşiyor. Oyunda dünyadan kaçış için hazırlanan geminin kalkacağını duyan kahramanımız gemiye yetişmek için uzun bir yolculuğa çıkıyor.

Bu yolculukta karşınıza çıkan zombileri en kısa sürede geçip benzinliklere ulaşmalısınız.

Sniper 3D

Bu oyunda görevleriniz olacaktır. Bu görevleri bitire bitire yeni silahlar ve yeni leveller açılır.

Smash hit

Smash Hit, 3 boyutlu grafiklere sahip ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir nişan alma oyunudur diyebiliriz. Sürekli ilerlediğiniz oyunda kristallerden elde edeceğiniz metal topları kullanarak karşınıza çıkan tüm camdan engelleri kırmalı ve kapıları açmak için doğru yerlere nişan almalısınız. Böylece levelleri açarak oyunu ilerletebilirsiniz. Fakat bu oyun bir süre sonra ücretli olacaktır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.