android telefon pil ömrü uzatma

Android Telefon Pil Ömrü Uzatma

Huawei, samsung veya iphone pil uzatma yağmak isteyenler için bu yazımız içersinde android telefon pil ömrü uzatma yöntemini sizler için sıraladık.

Android işletim sistemi her geçen yıla meydan okuyarak gelişerek büyümeye devam ediyor. Kullanıma sunulduğu ilk günden bu yana oldukça gelişen ve şu anda Android işletim sisteminin yeni sürümü de kullanıcılar ile buluşacak. Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük korkulu rüyası ise android telefon pil ömrü uzatma problemi olarak göze çarpıyor. Açık kodlu bir işletim sistemi olan Android her yeni sürümünün yayınlanmasıyla daha iyi bir hale gelerek bataryaları etkiliyor.

Android telefon kullanıcıları, batarya süresi uzatma, pil ömrü uzatma gibi işlemleri gerçekleştirirken telefonlarında kalıcı hatalara neden olabilirler. Bu nedenle telefonlarında kalıcı hasara neden olmak istemediğimiz kullanıcılarımız için batarya ömrü uzatan program Greenify tanıtacağız.

Piyasada bulunan pek çok android telefon pil ömrü uzatma ve telefonu gereksiz programlardan arındırma uygulamalarının aksine RAM bellekten kazanmak için kafasına göre uygulama durdurmayan bir hizmet olan Greenify, sizin istediğiniz doğrultuda Hibernate yöntemi ile uygulamaları derin uykuya sokuyor ve siz istemediğiniz sürece o uygulamalar telefonunuz tarafından açılmıyor. Greenify uygulamasını Google Play Store üzerinden rahatlıkla ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Greenify apk indir ile telefonunuz rahata kavuşacak.

Tavsiye ettik: Eş İçin En İyi Hediye Fikirleri

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Android pil omrü
7 yıl önce

Telefonumun şarjı sürekli bitiyordu android pil ömrü uzatma yollarını ararken burayı buldum teşekkürler.

Selen Özçep tarafından yazılmıştır

İçerik üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için kullanıcı deneyimi ve bilgiyi harmanlayarak tavsiyelerde bulunmaktayım. Bu tavsiyelerde bulunurken en iyi ürünleri titizlikle seçmekteyim.
Türkiye’de tavsiye sitesi arayışında öne çıkan bu sitede uzman kadrosunda sizlerin ürünlere dair soru işaretlerini gidermek üzere çalışmalar yapmaktayım. En iyi ürün, ihtiyacı karşılayandır ve kişiden kişiye değişebilir. Bununla birlikte ürettiğim en iyi tavsiye içerikleri sayesinde en doğru ürün alternatifleri arasında seçim yapmanız kolaylaşacaktır.