Ankara’da Düğün Mekanı Tavsiyesi

Ankara’da Düğün Mekanı Tavsiyesi, Ankara’da en özel gününüz için yani düğünleriniz için harika seçimler yaparak hem kendinizi ödüllendirebilir hem de davetlilerinizi memnun edebilirsiniz. Bu seçimlerin ilk şartı düğünün yapılacağı mekanı iyi seçmektir. İyi bir seçim yapmak için iyi bir araştırma gerekiyor. Belirli düğün salonları ile kendinizi sınırlamayın. Çeşitli yerlerde birkaç kilometre daha uzak olan fakat kullanışlı ve estetik olarak harika bir görünüm sunabilecek mekanları da araştırın ve hatta tercih edin. Ankara’da birçok düğün salonu tavsiye edilebilir. Bunun için lüks ve konforlu mekanlar fazlasıyla mevcuttur. Size düşen ise davet edeceğiniz kişi sayısına göre hareket edip, o büyüklükteki bir mekanı seçmek olacaktır.

Ankara’da Düğün Mekanı Tavsiyesi

Ankara’da Açık Havada Kır Düğün Salonları

Ankara’da açık havada kır düğün salonlarını tercih edebileceğiniz gibi düğün salonları da tercih edilebilir. Bunun haricinde çeşitli oteller, restoranlar, cafeler gibi yeterli kapasiteye sahip yerlerde de rahatlıkla düğünler gerçekleştirilebilir.

Ankara Düğün Mekanları İçinde Tavsiyemiz

Akyurt Ankara’da Park Maya Düğün salonu olarak ilk tavsiyemizdir. Harika bir görünüşü vardır. Daha içeriye girmeden davetlileriniz bu düğün salonundan etkilenecektir. 1.000 kişilik kapasiteye sahip olduğu için de geniş bir davetli listesi olanlar için tavsiye edebileceğimiz yerlerdendir.

Ankara Gölbaşı’nda harika bir düğün salonu sizleri bekliyor. Hem bahçeli hem de kapalı alana sahip olan düğün salonu toplamda 700 kişi kapasitelidir. 450 kişi kapalı alanda 250 kişi de bahçede misafir edilebilir. Bu mekanın adı Bahçeli Park Düğün Sarayı’dır.

Grand Anka ise Sincan’da harika bir tasarıma sahip olan düğün salonudur. Havuz başı konseptine sahiptir. Kapalı bir alanı ve bahçesi mevcuttur. İsteğe göre masa ve sandalye dizilimi yapılır. 1250 kişiye kadar davetlinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Havuzun ortasında gelin ve damat için ayrılan bir yer vardır. Çadırı andıran bu yerde mükemmel bir zariflik sağlanır. Estetik olarak tavsiye edilebilecek en iyi mekanlardan birisidir. İsteğe göre 450 kişilik olarak veya 800 kişilik olarak da düğünlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara’da bu 3 mekanda düğün yapmak ayrıcalıktır. Son olarak ise Dikmen Royal düğün salonunda Dikmenliler için harika bir düğün gerçekleştirmek mümkündür. 800 kişilik kapasiteli kapalı düğün salonudur. Harika bir görünüme sahiptir. Gelenleri büyüleyecek bir dekorasyona sahiptir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
konya düğün salonu
konya düğün salonu
6 yıl önce

Teşekkürler çok güzel bir paylaşım olmuş.

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.