Ankara’da İngilizce kursu tavsiye

Ankara’da İngilizce kursu tavsiye

Yabancı diller ve özellikle İngilizce’nin, dünya üzerindeki etkisi saklanamaz bir gerçektir. Dünyanın ortak dili olarak kabul edilen İngilizce, birçok kişiyi işe alınma konusunda öncelikli kılmakta ve daha iyi maaşlar almasına neden olmaktır. Yani İngilizce bilen eleman, her zaman önemli bir tercih olmuştur. Bunun yanı sıra kendisini geliştirmek isteyen, farklı alanlarda İngilizce’ye gereksinim duyan insanların büyük çoğunluğu, İngilizce kursuna giderek bu ihtiyacını gidermek istemektedir.  Ancak doğru ve yararlı bir kurs bulmak, ilk başlarda biraz zor gelebilir. Bu nedenle Uzmantavsiyesi tavsiye sitesi olarak, Ankara’da İngilizce kursu tavsiye başlıklı bu yazımızla, size tavsiyelerde bulunmak istedik.

Candelas Akademi – Ankara’da İngilizce kursu tavsiye

Ankara’da İngilizce kursu konusunda tercih edilebilecek, yerli ve önemli bir kurs olarak tercih edilebilir kurslar arasında yer alan Candelas Akademi, İngilizce kursunun yanı sıra yurt dışında eğitim imkanları ile de, İngilizce öğrenmek isteyenlere yardımcı olmaktadır.
Gelişim ve uygarlaşmanın en temel yapısının eğitim olduğuna inanan kadrosu ile, İngilizce kursu konusunda engin tecrübelere sahip olan bir eğitim kursudur. Etkin bir şekilde birçok farklı program sunarak, öğrencilerine kısa sürede eğitimlerini tamamlama imkanı sunan Candelas özel eğitim kurumları, grup eğitimlerinin yanı sıra birebir eğitimlerine de devam etmektedir.

Candelas Akademinin verdiği, İngilizce eğitim hizmetleri şunlardır;
Toefl IBT ve Toefl ITP sınavlarına hazırlık kursları
Tüm seviyelerde Genel İngilizce Kursu
Yabancı Dil Sınavı (YDS) hazırlık kursları
Üniversite hazırlık atlama kursları
IELTS sınavına hazırlık kursları
Askeri İngilizce kursları
İş İngilizce kursları – Business English
Çocuklar için İngilizce kursları
TSK dinleme sınavına hazırlık kursları
Hukuk dili İngilizce Kursları
Candelas eğitim kurumları ayrıca; Amerika, İngiltere ve Kanada’da, sertifikalı eğitim kursları vermektedir.
Candeles Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri İletişim Bilgileri;
Telefonlar: 0 505 287 30 01 – 0 312 431 78 96
Adres: Ziya Gökalp Cad. Ataç – 2 sokak. Evin İşhanı 43 / 2 Kızılay 06420 ÇANKAYA / ANKARA
E-Posta: info@candelasegitim.com

Sun Akademi – Ankara’da İngilizce kursu tavsiye

Ankara’da İngilizce Kursu veren özel eğitim kurumlarının başında gelen Sun Akademi, eğitim çeşitliliği ve eğitim kalitesi ile İngilizce yazma, konuşma ve okuma becerilerinin en üst seviye de gelişmesi için farklı eğitim programları sunuyor.
Bireysel farkındalığı İngilizce dil öğrenimi konusunda artıran ve bu farkındalığı eğitimin her aşamasına yayan, nadir İngilizce kursları arasında yer almaktadır. Eğitiminin geneli, kursiyer odaklıdır.
8 ile 15 kişilik sınıflarda, İngilizce öğrenimine dayalı birçok işitsel ve görsel materyaller eşliğinde İngilizce kursu veren ve Türk ve Yabancı asıllı öğretmenler ile eğitimlerini sürdüren Sun Akademi, kısa sürede etkin sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Sun Akademi, genel İngilizce, iş İngilizcesi ve eğitim için İngilizce kursları vermektedir. Akademi aynı zamanda; İngiltere, Amerika ve Kanada olmak üzere, yurt dışı odaklı İngilizce kurs hizmetleri de sunmaktadır.
Sun Akademi Ankara İngilizce Kursları İletişim Bilgileri;
Adres: Mithatpaşa CD. H. Erşan İş merkezi no:23 Kat: 3-4 KIZILAY – ANKARA
Telefon: 0 312 431 89 46
E-posta: sunakademi@sunakademi.com

Perfect English – Ankara’da İngilizce kursu tavsiye

Perfect English İngilizce Dil okulları, 2002 yılında İngilizce öğretmenleri tarafından kurulmuş özel eğitim kurumlarından birisidir. Akademik İngilizce eğitimi, Genel İngişizce Eğitimi, Çocuk İngilizce Eğitimi ve İş İngilizcesi gibi alanlarda eğitim vermektedir. Ayrıca Kamu kurumları ve şirketlerine de, İngilizce çeviri konusunda hizmet sunmaktadır.
Perfect English bünyesinde bulunan ve alanında uzman İngilizce öğretmenleri sayesinde, üst düzey İngilizce eğitimi vermektedir. Perfect English, Ankara’nın 4 merkezi yerinde şubesi bulunan en büyük İngilizce dil kursları arasında yer almaktadır.

Kızılay Harvard – Ankara İngilizce dil kursları tavsiyesi

İngilizce eğitimleri konusunda kullandığı geleneksel tekniklere, akıcı ve pratik bir gözlem ile yaklaşarak farklı bir boyut kazandıran, kendine has bir eğitim sistemi uygulamaktadır. Kızılay Harvard yabancı dil kursları, motivasyon odaklı eğitimi sayesinde öğrencilerine İngilizce konusunda önemli yetiler kazandırmaktadır.

Deborah HUDSON Eğitim Koordinatörü tarafından yönetilen Kızılay Harvard yabancı diş kursu, öğrenme garantili kursları ile de oldukça iddialı kurslar arasında yer almaktadır. 10-12 kişilik sınıflarda alacağınız İngilizce eğitimleri sonrasında, gerekli seviyeye ulaşamadığınızı düşünmeniz durumunda, bunu kurs yöneticilerine bildirerek aynı kursu tekrar vermeyi taahhüt etmektedir. Ancak bu imkanı kazanabilmeniz için, derslerinize %90 oranında katılmanız gerekmektedir.

Eğitimlerinize %90 oranında katılım sağladığınız halde, size vaat edilen eğitim seviyesine ulaşamıyorsanız, Kızılay Harvard İngilizce Eğitim kursları yönetimi ile görüşerek, aynı kursa yeniden ücretsiz katılma talebinde bulunabilirsiniz.
Kızılay Harvard İngilizce Eğitim Kursları İletişim Bilgileri:
Adres: Selanik 2. CD. NO: 41/A KIZILAY / ANKARA
Telefon Numaraları: 0 312 425 36 37 – 0 312 333 22 11
SKYPE: kizilayharvard
E-Posta: info@kizilayharvard.com

Berlitz İngilizce Kursu – Ankara’da İngilizce kursu tavsiye

Berlitz İngilizce Dil kursu, Ankara’da faaliyetlerini sürdüren tanınmış İngilizce kursları arasında yer almaktadır. Kurumlara özel hizmetlerinin yanı sıra, bireysel olarakta İngilizce kursları vermektedir. Verdiği özel derslerin yanı sıra; İş hukuku İngilizcesi, Grup eğitimleri, Turizm İngilizcesi, çocuklara özel İngilizce kursları ve Sınavlara hazırlık ağırlıklı İngilizce kursları vermektedir.
Yerli ve yabancı eğitmenler eşliğinde kurslarına devam eden Berlitz İngilizce Dil Kursları, yurt dışında İngilizce eğitim imkanları ile, İngilizceyi yerinde öğrenmenize olanak tanımaktadır.

Berlitz İngilizce Dil Okulları İletişim Bilgeleri;
Adres: Gama iş merkezi – Atatürk bulvarı no:97 Kat:10 Kızılay 06420
Çankaya / Ankara
Telefon: 0 312 418 71 61
E-posta: info@berlitz-ankara.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.