içinde

Ankara’da Romantik Akşam Yemeği Mekanları

Ankara’ da yaşayan takipçilerimizden ankara’ da romantik akşam yemeği mekanları arayanlar için ankara’ da romantik yemek yenilecek yerleri sıraladık.

Ankara'da Romantik Akşam Yemeği Mekanları

Özel günlerde gidilecek yeri belirlemek oldukça zordur. Her şeyin harika olması istenirken kötü sürprizlerle karşılaşmayı da kimse istemez. Hal böyle olunca doğru mekanı seçme konusu tam bir kabusa dönüşür. Çiftlerin bu mekan seçiminde yardımcı olmak adına hazırladığımız ankara’ da romantik akşam yemeği mekanları listemiz ile rahatlıkla gideceğiniz mekanı seçebilir ve muhteşem bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Ankara’da Romantik Yemek Yenilecek Mekanlar

Akşamınızı en iyi şekilde geçirmenizin hedeflendiği Ankara’nın en güzel mekanlarında hoşunuza gitmeyen tek şey zamanın çabucak geçmesi olacak. Ankara’da gidilecek mekan yok diyen herkese inat işte sizler için mükemmel mekan önerilerimiz. Ankara’ya bir de bizim penceremizden bakın…

No4 Restaurant Bar Lounge

Ankara'da Romantik Akşam Yemeği Mekanları
Ankara’da Romantik Akşam Yemeği Mekanları

No4’te yemeklerden önce sizi etkileyecek en önemli özellik şüphesiz mükemmel dekorasyonu. Özel bir akşamı daha özel hale getirmeye yetecek güzelliği barındıran No4’te yemekler de en dekorasyon kadar güzel. Kendinizi özel hissettirecek bir akşam için elinden gelen her şeyi yapan No4’te hoşnut olmayacağınız hiçbir şey olmayacak. Özel odalı yemek seçenekleri ile size alışılmışın dışında bir restoran deneyimi yaşatacak.

Trilye Restoran

Ankara'da Romantik Akşam Yemeği Mekanları
Ankara’da Romantik Akşam Yemeği Mekanları

Deniz ürünlerinin, Akdeniz ve Türk mutfağının en güzel örneklerini Ankara’nın göbeğinde; Trilye Restoranda bulabilirsiniz desek, ne dersiniz? Ankara’ da romantik akşam yemeği mekanlarılistemizde şirin mi şirin bir mekan olarak var olan Trilye Restoran, deniz mahsülleri sever herkesi bekliyor. Bitmesini istemeyeceğiniz güzellikteki bir akşam yemeği sizi Trilye Restoran’da bekliyor.

Vesperna

Ankara'da Romantik Akşam Yemeği Mekanları
Ankara’da Romantik Akşam Yemeği Mekanları

Sakin ortam, leziz yemekler arıyorsanız adresiniz Vesperna. Söğütözü’ndeki harika restoranlardan biri olan Vesperna gecenizi unutulmaz yapacak. Mekandaki localar ile akşam keyfinizi artırabilirsiniz. İtalyan, Fransız, Amerikan mutfaklarından pek çok örneği bir araya getiren Vesperna’da sevmeyeceğiniz bir şey bulamayacaksınız.

Divan Cengelhan Brasserie

Ankara'da Romantik Akşam Yemeği Mekanları
Ankara’da Romantik Akşam Yemeği Mekanları

Ankara’da Romantik Akşam Yemeği Mekanları arasında geleneksel dokusu ile kendini gösteren Divan Cengelhan Brasserie; Akdeniz, Fransız ve Türk mutfağından seçmeler sunuyor. Ankara’nın tarihi bölgesinde yer alan Divan Cengelhan Brasserie ile yemeğinizi yerken tarihi dokuyu da hissedeceksiniz.

Lokanta Molto

Tepe Prime’ın yeni incilerinden olan Lokanta Molto güzel dekorasyonu ve bir akşamı daha güzel hale getiren ışıklandırması ile siz konuklarını bekliyor. Akdeniz ve Türk mutfağından örnekleri en güzel şekilde sunan Lokanta Molto, Ankara’daki en güzel mekanlar arasında gösteriliyor.

Kebap 49

Ankara’nın göbeğinde damaklarınıza bayram ettirecek bir restoran, Kebap 49. Kebaptan vazgeçemeyen herkesin gitmesi gereken Kebap 49’da unutulmaz bir akşam yemeği yiyeceksiniz.

Etiketler: ankara’ da romantik akşam yemeği mekanları, ankara’ da romantik mekanlar, ankara’ da akşam yemeği mekanları, ankara’ da romantik akşam yemeği mekanları

Bir Yorum

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tansiyon aleti tavsiyesi

En İyi Tansiyon Aleti Tavsiye

laptop soğutucu tavsiye

Laptop soğutucu tavsiye