Araç Süpürgesi Tavsiye ve Fiyatları

Araç Süpürgesi Tavsiye ve Fiyatları

Arabamızın her daim temiz ve hijyenik görünmesi hepimizin isteğidir. Bu konuda araç içi tozlar ya da çocuklarımızın döktüğü bisküvi kırıntıları en büyük problemlerimiz arasındadır. Ancak kaliteli ve emiş gücü yüksek olan iyi bir araç süpürgesi ile çok kolaylıkla bu problemin üstesinden gelebilirsiniz. Alacak olduğunuz en iyi oto süpürgesini araştırırken piyasada markaların çok çeşitli modellerini görmek mümkündür. Bundan dolayı çok fazla özellik ve modellerden kafanızın karışması çok doğaldır. Bu yüzden kafanızı çok fazla karıştırmadan kullanıcıların uygun fiyatlarıyla alarak memnun kaldığı araç süpürgeleri tavsiyelerimizi yazımızda listeledik.

Özellikleri, fiyatı, emiş gücü ve müşteri memnuniyetini dikkate alarak derlediğimiz araç süpürgelerini dikkate almanızda fayda vardır. Araç süpürgesi tavsiye ve fiyatlarında ilk sırada hiç şüphesiz ki Black& Decker marka yer almaktadır.

Black& Decker AV1205 12V/12.5 Watt Araç Süpürgesi

Araç Süpürgesi Tavsiye ve Fiyatları

Araçta 12 Vdc çakmak çıkışına takılarak sınırsız kullanılan araç süpürgesidir. Çakmak çıkışı ile çalışan süpürge araç aküsüne zarar vermemekle birlikte yüksek emiş gücü ile tüm toz ve kirleri maksimum seviyede içine çekmektedir. 5 metre kablosu, esnek hortumu, döner uzatılabilen emme ucu sayesinde ulaşılması zor koltuk altlarına, kapı ceplerine, kemer kısımlarına, döşeme altlarına rahatlıkla kullanılarak dar ve güç yerlerde bile derinlemesine temizlik imkânı sağlar.

Siklon hareketi ile içerisine hapsettiği tozu ve kiri kolaylıkla parçalayarak bu sayede sürekli emiş gücünü yüksek tutmaktadır. Emiş gücü 340 mm/su, toplama hazne kapasitesi 550 ml olan araç süpürgesi ergonomik tasarımı ile hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Patentli motor teknolojisi, geniş emme ağzı, tek düğme ile eliniz kirlenmeden hazne boşaltma özelliği, çift filtreleme sistemi bulunmaktadır. 10 dakika gibi kısa bir sürede aracın içini temizlediklerini söyleyen kullanıcılar bu üründen oldukça memnundur. (Fiyatı: 145,00 TL civarında)

Black& Decker PD1200AV 12V/12.5 Watt Araç Süpürgesi

Araç Süpürgesi Tavsiye ve Fiyatları

Normal şarjlı süpürge olarak kullanılıp esnek ve 1,5 metre uzayabilen hortumu sayesinde aracınızın her yerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Siklon hareketi ile emiş gücünü mükemmelleştiren cihaz, uzatılabilen ve döndürülebilen emme ucu ile ulaşılması güç ve dar yerlere ulaşarak arabanız için ideal temizliği sizlere sağlamaktadır. Araç çakmak girişine göre tasarlanmış 12 Volt adaptör, 5 metre kablo uzunluğu, yüksek emiş gücü ve hazne kapasitesi, patentli motoru, ince uç aparatı ya da geniş emme ağzı, çift filtreleme sistemi, tek düğme ile hazne boşaltımı, şeffaf toplama haznesi gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Araç aküsüne zarar vermeden temizleme fırsatı sunarak yüksek emiş gücü ile aracınızı derinlemesine temizlemektedir. 400 mm yüksek emiş gücü, 560 ml toz toplama haznesi bulunmaktadır. Fiyat olarak emsallerine göre biraz daha pahalı olsa da çekim gücü sayesinde pişman olmadan uzun süre kullanacağınız bir araç süpürgesidir. Kullanıcılarından olumlu yorumlar alan ve pratik, kaliteli olması, çeşitli aparatları ile araçta komple temizlik imkânı sunması yönünde beğenilen ve memnun kalınan bir cihazdır. (Fiyatı:255,00 TL civarında)

Sinbo SVC-3460 Islak&Kuru Elektrikli Araba Süpürgesi

Araç Süpürgesi Tavsiye ve Fiyatları

Fiyatının uygunluğu ile en çok satın alınan araç süpürgesi modelidir. Islak ve kuru kullanılabilen, özel aralık aparatı ile dar alanları bile temizleyebilen, Hepa filtresi, torbasız yıkanabilir filtresi ile filtre değiştirme sorunu bulunmayan bir üründür. Hafif ve güçlü olan cihaz araç çakmak girişine takılarak çalışmaktadır. 12 Volt, 60 Watt, hava filtreleme sistemi, kenar ve köşe aparatları, döşeme fırçası ve kablosuz tasarımı ile araç için idealdir. Fiyatının ucuz olmasından dolayı çok fazla satılan cihaz orta kalite sunmaktadır. Kullanıcıların bazıları tozu ve kiri il açıldığı esnada dışar üflemesi, emiş gücünün bazı büyük parçaları almada yetersiz kalması, kablosunun ince olması gibi durumlardan dert yansa da yine de bu fiyata alınacak ideal bir cihazdır. Zaten araç süpürgelerinden ev süpürgesi gibi kuvvet beklemek pek de doğru olmaz. Alınabilecek orta segment araç süpürgesi tavsiyelerimizdendir. (Fiyatı: 40,00 TL civarında)

Vip Araç Çakmaklık Girişli Oto Süpürgesi

Araç çakmak girişli olan araç süpürgesi oldukça hafif, kullanımı ve taşınması kolay, portatif ve çekimi güçlü olan bir cihazdır. 12 V girişinden çekim gücünü direkt alan cihaz maksimum emiş gücü sunmakta, aracınızda istediğiniz temizliği yapma fırsatı vermektedir. Yanlarında bulunan hava bölmeleri sayesinde hava akımını rahatça sağlamakta ve sizlere üstün performans sunmaktadır. Biriken tozları kolayca temizlenilebilen filtresi ve rahatlıkla açılabilen kapağı sayesinde temizleyerek filtreyi defalarca yeniden kullanabilirsiniz. Koltuk kenarlarını bile uzun başlığı sayesinde kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Araç süpürgesinin kablosunun birazcık kısa olmasından şikayet eden kullanıcılar olsa da birçoğu üründen genel olarak memnun kalmış durumdalar. (Fiyatı: 30,00 TL civarında)

Wincell Vakumlu 12V Arac Temizlik Süpürgesi

Diğer süpürgeler gibi çakmak girişli olan ürün 12 Volt girişi ile çalışmaktadır. Erişilmesi zor koltuk altları, kapı cepleri, döşeme araları gibi yerlere de aparatları sayesinde ulaşarak araç temizliğinizi yapabilirsiniz. Elinizi de kolayca kavrayan cihaz aynı zamanda oldukça hafif ve 60 W güçlü motoru derinlemesine temizlik sağlar. 3 metre uzunluğu bulunan kablosu ve kolay temizlenen filtresi bulunmaktadır. Fiyatı ile çok uygun olan cihaz orta kalitededir. Ürünü kullananlar fiyatına göre temizliğinin de o oranda olduğunu türünden birçok yorumlarda bulunmuşlardır. (Fiyatı: 23,00 TL civarında)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.