Avize tavsiyeleri

Avize tavsiyeleri

Bu makelemizde, salonuna, oturma odasına, yatak odasına, mutfağa hole ve diğer odalara avize tavsiyeleri arayanlar, avize almak istiyorum, en güzel avizeler, salon avize tavsiyesimutfak avize tavsiyesi ve avize çeşitleri, avize fiyatları hakkında genel bilgiler yer almaktadır.

Merhaba değerli okurlar. Uzmanından avize tavsiyesi konulu makalemize hoş geldiniz. Sizler için en uygun avize tavsiyelerinde bulunacağımız bu makalemizi umarız okumakla bilgilenir ve keyif alırsınız.

Avize alırken nelere dikkat edilir

Avize tavsiyesi evimizin için sarkıt avize seçerken,  belirleyeceğimiz iki kriter vardır. Bunlardan birincisi tavan yükseklliğidir.

  1. Ülkemizde bulunan evlerin ortalama tavan yükselikleri 2,60 – 2,70 – 2,80 metredir.  Bu sebeple eğer böyle bir oda için, büyük ve uzun avizeler seçerseniz, bu odanızı dar, basık ve küçük gösterecektir. Bu sebeple avize tavsiyesi olarak, odanızın tavan yüksekliğini ve sarkıt avizenin uzunluğunu hesaplamanız gereklidir.
  2. Bununla birlikte avize ile birlikte kullanacağınız mobilyaların tarzı da çok önemlidir. Eğer country salon hazırlıyor iseniz, bu salon da bir avize oldukça klasik duracaktır. Bu sebeple, country salon için modern ve moderne yakın tarzda bir avize seçmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca seçeceğiniz sarkıt veya avizenin mobilya tarzında olması, dekorasyonu tamamlamanızı sağlayacaktır. Eğer mobilyalarınız, ahşap tarzında değil se, ahşap modeller yerine daha modern, farklı desenlerde salon avizesi tavsiye ederiz.

Bir diğer İlgi Çekici yazımız olan Evinizin Tasarımına Uygun Avize Seçimi Nasıl Olmalı?  konulu makalemizi mutlaka okumalısınız!

İşte en şık avize tavsiyeleri

  • Trendlight Sihir 6 Lı Ledli Kumandalı Yuvarlak Taşlı Avize: 180 TL’ye alıcı bulan bu avize 60 cm yüksekliğinde ve 40 cm çağında paslanmaz çelik kromaj kasadan imal edilmiştir. 6 adet ampül kullanan bu avize 25 metrekareye kadar bir alanı aydınlatabilir. Trendlight Sihir 6 Lı Ledli Kumandalı Yuvarlak Taşlı Avize yatak odanızda yemek veya misafir odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Son derece şık bir tasarıma sahip bu avizeler için 40 Watt ampul tavsiye edilir.
  • Berk Aydınlatma’dan Beyaz Döküm Avize: 80 cm uzunlukta 56 cm genişliğe sahip 4 ampul takılabilen avizede 33 adet kristal avize taşı ile süslenmiş.
  • Kuğu Boncuklu Avize 5’li Beyaz model: 60 Watt ampül kullanan beyaz ve son derece şık olan bu avize adeta tavanınızda bir kuğuyu andırıyor. 100 TL perakende satış fiyatı ile Kuğu Boncuklu Avize 5’li Beyaz model salon oturma odası ve yatak odasında kullanılabilir.
  • YAPRAK BEŞLİ LEDLİ KUMANDALI AVİZE : Piyasa değeri 120 TL olan bu avizenin şıklığına diyecek yok. 42 cm yükseklik ve 40 cm genişliğe sahip avize tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiş.10 adet özel işlemeli yaprakları ile gelen avize askı aparatı ve 26 adet kristal avize taşıyla birlikte geliyor.

Avize tavsiyesi konusunda sizlere tavsiye edebileceğimiz diğer avizeler şöyle:

  • Bianco 5li ve 3lü l MODERN AVİZE: 95 cm uzunluğa sahip avizenin genişliği 50 cm 40 watt ampul takılarak hem evde hem iş yerinizde hem de ofislerinizde kullanabileceğiniz oldukça şık avize modellerinden biri.
  • Superlight Casablanca Mum Ampullü 3’lü Avize: Salon modelleri için uygun olan bu avize klasik taşlı bir tasarıma sahip. 82 cm yüksekliğinde üretilen avizenin genişliği ise 46 cm.
  • Philips Vaga Avize Led Aluminyum 6’lı: Salon tip avize modern tasarım sevenler için üretildi. 490 TL fiyatla satılan Philips Vaga Avize Led Aluminyum 6’lı avize LED ampül kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.