in

Bayan İçin En Kullanışlı Telefon Modelleri

Bayan İçin En Kullanışlı Telefon Modelleri

Şıklığın ve zarafetin temsilcisi bayanlar bu görüntülerini tamamlamak için görünüm açısından estetik olan etkileyici ve dikkat çeken telefona sahip olmak isterler. Gelişen ve değişen teknolojiye her alanda bütçemize göre uyum sağlamakta olduğumuz gibi bu durum telefonda da böyledir. Daha çok instagram, snapchat, twitter, facebook gibi birçok sosyal programları kullanmak için performans açısından iyi, hızlı ve kullanışlı telefon arayışında olan bayanlar bu konuda erkeklerden geri kalmamaktadır. Çoğu bayanların telefon tercihlerinde ilk önceliği işlevinden çok estetik olarak görüntüsünün şıklığı yer almaktadır. Bayan için en kullanışlı telefon modellerini farklı marka ve modellerle araştırarak listeledik. Telefon tercihlerinde kimimiz için görüntüsü, kimimiz için kamera çekim kalitesi önemlidir. İşte sizlere hem gözümüze hem de kullanım açısından aklımıza hitap eden bayan için en kullanışlı telefon modellerini derledik. İyi ve kaliteli telefon arayışında olan bayanlar makalemizi dikkatlice okumalısınız. Bizler her alanda sizlere yardımcı olmaya çalıştığımız gibi bu konuda da sizlere yardımcı olmak için varız.

Bayan için En Kullanışlı Telefon Modelleri Hangisidir?

1- Apple Iphone 7 Plus

(Bayan İçin En Kullanışlı Telefon Modelleri)

Rose altın ve altın rengi bayanların en çok kullandığı renkleridir. Retine HD ekran, 5.5 inç led arkadan aydınlatmalı ekranı, 1920×1080 piksel çözünürlük, geniş renk yelpazesine sahip ekran, maksimum parlaklık, yağ tutmayan kaplama ve parmak izine dayanıklı ekranı, suya dayanıklılık, 12 MP arka ve ön kamerası ile muhteşem çözünürlükte fotoğraf çekimi, seri çekim, vücut ve yüz algılama, pürüz azaltma özellikleri vardır. Videoları oynatırken yakınlaştırma, IOS 10 ile dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi, 4.5G bağlantı sistemi ve şarjının uzun süre dayanması gibi birçok özellikleri mevcuttur. Görünüş ve tasarımı açısından bayanlar tarafından çok tercih edilen bu marka ve model zirvede yerini almıştır.

2-Samsung Galaxy S8 Plus

})(jQuery);

(Bayan İçin En Kullanışlı Telefon Modelleri)

Asya Mobil ödüllerinde “yılın en iyi akıllı telefonu” ödülünü kazanan bu marka ve model telefon bayanlar için de oldukça kullanışlıdır. 6.2 inç ekran boyutu, 1440×2960 ekran çözünürlüğü, çizilmeye dirençli cam, çift kenar ekranı, 16 milyon renk sayısı, kablosuz hızlı şarj özelliği, 8 çekirdek işlemcisi, 12 MP kamera çözünürlüğü, 4,5G desteği mevcuttur. Ayrıca suya ve toza dayanıklılık, parmak izi okuyucu ekranı, yüz tanıma özelliği de bulunmaktadır. Fiyat olarak çok yüksek olan bu model telefon şu an ülkemizde ilk çıktığı zamanlara göre daha uydundur. Bayanlara göre oldukça kullanışlı olan, şık ve ilginç tasarımı ile estetik açıdan oldukça göze hitap etmektedir.

3-Sony Xperia XZ Premium (G8141)

Bayan için en kullanışlı olan telefon modellerinden bir tanesidir. 5.5 inç ekran boyutu, 2160×3840 yani 4K ekran çözünürlüğü olan, 4 GB RAM kapasitesi, 19 MP arka kamera ile mükemmel kalite de fotoğraflar çekmektedir. Çizilmeye dirençli cam, hızlı şarj özelliği, 4,5G desteği, parmak izi okuyucusu da bulunmaktadır. Cihazın tek eksiği optik sabitleyicisinin olmamasıdır. Şarj süresinin uzunluğu ve 4K desteği ile kullanıcıların memnun kaldığı bir üründür.

4- HTC U11

(Bayan İçin En Kullanışlı Telefon Modelleri)

Gürültü önleme özelliğine sahip ses deneyimi, birbirinden şık canlı renklerde, oldukça simetrik ve ince görünümü ile göz doldurmaktadır. 5.5 inç ekran boyutu, 1440×2560 ekran çözünürlüğü, çizilmeye dirençli cam ekranı, 12 MP kamera çözünürlüğü, 8 çekirdek işlemci, 4,5G desteği, suya ve toza dayanıklılık, parmak izi okuyucu ekranı bulunmaktadır. Şimdiye kadar gelişmiş en hızlı işlemcisi ile telefon tutukluluk yapmamakta, fiyatı ile de oldukça uygundur. Şarj süresinin uzunluğu, insan gözü gibi hızlı ve hassas fotoğraf çekimi yapması, dinamik sesi gibi birçok yönden kullanıcılarından tam not alan bir cihazdır. Bayanlar için doğal ve canlı renkleri, şık tasarımı ile oldukça kullanışlı telefon modelidir.

Umarız bayan için en kullanışlı telefon modellerini ve özelliklerini listelediğimiz makalemizle sizlere yardımcı olmuşuzdur. Makalemizin alt bölümünde yer alan kısmına yorumlarınızı bırakıp, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Bizler her konuda olduğu gibi bu konuda da sizlere yardımcı olmak için varız.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Geniş Hacimli Buzdolabı Hangisidir (2018)

İşbaşı Eğitim Programı (Detaylı Anlatım 2017)

İşbaşı Eğitim Programı (Detaylı Anlatım 2019)