in

Bebek Arabası alırken dikkat edilmesi gerekenler

bebek arabası alırken dikkat edilmesi gerekenler
bebek arabası alırken dikkat edilmesi gerekenler

Yeni Anne ve Baba adaylarına MERHABA! Şu anda bu yazıyı okuyor olduğunuza göre yeni bir Bebek heyecanı var. Bu yazımızda sizlere bebek arabası alırken dikkat edilmesi gerekenler, kriterleri paylaşacağız.

Bebek Arabası alırken dikkat edilmesi gerekenler

Bebek arabası nasıl olmalı?

  • Hafif olmalı
  • Katlanabilir Olmalı
  • Kolay açılıp kapanabilmeli
  • Ergonomik olmalı
  • Teker dönüş mekanizması iyi olmalı
  • İsteğe bağlı ön ve arka tekerlerin dönerli olmalı
  • Kaliteli malzeme yapısına sahip olmalı
  • Fiyat uygun olmalı
  • Süspansiyonlu, esnek olmalı

Bebek Arabası Ergonomik Olmalı

Bebek arabası zaman zaman gideceğiniz noktaya aracınızla taşınacağından Katlanabilir olmalı, hafif olmalı ve çok büyük boyutta olmamalı. Ergonomik yapıda olmalı, aksi halde aracınızın bagajı bir hayli büyük olmalı. Katlanabilir olsun diyoruz ancak bazen arabalardaki yapılan katlanır sistem insanı çılgına çevirebiliyor, çünkü diyelim acilen dışarı çıkmak istiyorsunuz ve arabayı katlamaya çalıştığınızda bir türlü katlanmıyor, çok zor kapanabiliyor veya açılabiliyor, başına bu tarz problem gelenler sanırım bizi çok iyi anlıyordur.

Bebek Arabası Fiyat Araştırması

Bebek arabası fiyatı konusunda ”Akakce” web sitesini kullanmanızı hatta bu siteden bulduğunuz alışveriş sitesi eğer ”Avantajix” ile anlaşmalı ise ekstra indirim bile kazanabilirsiniz.

kullanışlı bebek arabası
3 tekerli bebek arabası, Portatif bebek arabası, Kullanışlı bebek arabası

Bebek Arabası boyutu ne kadar olmalı ?

      Bebek arabaları boyutu artık günümüzde genel olarak bakıldığında küçüldü diyebiliriz. Küçüldü derken artık kullanışsız hale gelmedi tabi, Örneğin teker sayısı 3 olan ve boyut olarak daha ergonomik, her yere sığabilen, portatif bir yapı kazandı. Sizlere tavsiyemiz bebek arabası alırken özellikle 4 tekerlekli değilde 3 tekerlekli bebek arabası almanızdır, emin olun aldığınızda bizi çok daha iyi anlayacaksınız.

Bebeğinizin alacağınız bebek arabası ile sağlıklı bir yaşam sürmesi dileğiyle…

Bir yorum

Leave a Reply
  1. Bende bir anne olarak bebek arabası kullananlardanım.Çift yönlü olsun çok istemiştim ve öyle de aldım ama kullanamıyorum çünkü arka tekerlekler dönerli değil maalesef ? birde açılıp kapatmak baya bir güç istiyor ? 3 tekerlekli kullanmadım ama herkesin maliyeti onu almaya yetmeyebilir?

Bir cevap yazın

Game Of Thrones Dizi Tavsiyesi

Süt Sığırcılığı Nasıl Yapılır Tavsiyeler