Bebek Beşiği Tavsiyesi

Bebek Beşiği Tavsiyesi

Bu makalemizde bebek beşiği tavsiyesi 2018, hangi beşiği almalıyım, hangi model de olmalı, şekli nasıl olmalı, hangisi daha rahat, hangisi en ucuz gibi soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Hangi bebek beşiğini almalıyım

Bebek beşiği modeli seçerken;

  • mobilya beşik,
  • oyun parkı,
  • bambu

gibi bebek beşiği modelleri vardır.  Oyun parkı olan beşik daha çok tavsiye edilir.  Çünkü Bebeğinizin kendine ait bir oyun parkı olması çok önemlidir. Sağlıklı gelişimin birinci kuralı sağlıklı bir uykudan geçmektedir. Bu sebepten bebeğinizin en çok vaktini geçireceği bebek yatağının belli şartlara uyacak şekilde seçilmesi çok önemlidir.

Bebek beşiği fiyatları

En uygun bebek beşiği fiyatları 500-1000 TL civarında olabiliyor. Bebeklerin yaşına göre fiyatlar değişebilir.

beşik tavsiyesi 

Cibinlikli mi normal beşik mi?

Cibinlikli olması bebek için daha uygundur. Çünkü beşiğe cibinlik bağlı olursa sivrisinek gibi sinekler bebeği rahatsız edemez.

Eğer normal istiyorsanız beşiğinizin oyun parkı olması daha uygun olur.

En uygun cibinlik fiyatları

Cibinlik fiyatları yaklaşık 10-40 TL olabiliyor.

 Beşiğin alt açmalı olması

Alt açmalı olursa bebeğinizin altını daha kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bebeğiniz de daha rahat olur.

Bebek yatağı tavsiyesi 2018

Bebek yatağı seçerken öncelikle yatağın çok sert yada fazla yumuşak olmaması gereklidir. Sert bir yatakta yatarsa kaslarını yorar ve bu durum onun uyumasını zorlaştırır, uykuya daldığında sürekli uykudan uyanma problemleri yaşayabilir. Bebek yatağı çok yumuşak olursa uyku sırasında ağız ve burnundan nefes alması zorlaşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.