Bisiklet Tavsiyesi

Bisiklet Tavsiyesi

Merhaba Sevgili bisiklet severler. Bisiklet almak istiyorum diyenler, bisiklet tavsiyesi, bisiklet tavsiyeleri arayanlar ve hangi bisikleti almalıyım diyenler için Bisiklet tavsiyesi konulu makalemizde sizlere bisiklet satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Bisiklet alırken ilk akla gelen soru nasıl bir bisiklet alınacağıdır! Bisiklet almadan önce bu bisikleti hangi amaçlar için kullanacağınızı tespit etmeniz gerekiyor.

Bisiklet tavsiyeleri

Şimdi kendi kendinize bisikleti hangi amaç için alacağınızı sorun. Yediden yetmişe her yaştan insanın bir nevi ihtiyacı olan bisiklet hareketsiz yaşam tarzımıza hareket getiriyor.

Sağlıklı yaşam için egzersiz niyetine dahi olsa her yaştan insan mutlaka günaşırı 30 dakika bisiklet sürmelidir diyoruz.

 Sizlerde bisiklet alma amacınızı belirlerken egzersiz yapmak için mi yoksa yük taşımak için mi bisiklet alacağınızı tespit etmeniz gerekli. Hem rampalı yollarda hem yük taşımak için hem de şehirde gezmek için çok amaçlı bisiklet  almak da isteyebilirsiniz.

Bisiklet Fiyatları

Günümüzde her bütçe için, değişik model ve özelliklerde bisikletler mevcut. Bazılarının fiyatları çok yüksek olsa da, sizde bisiklet fiyatlarını araştırarak, kendinize göre bir bisiklet bulabilirsiniz. Ortalama olarak büyükler için 24 Jant bir bisiklet 250 TL ila 2000 TL arasındadır. Daha yüksek fiyatlara satılan bisikletler, yarış bisikletleri de mevcuttur ancak,  makalemizde onlara yer vermeyeceğiz.

Uzman tavsiyesi olarak sizlere Bisan marka bisiklet modelleri tavsiyemiz olacaktır.

  • Bisan 7000 serisi
  • Bisan 9000 serisi
  • Bisan 5000 serisi
  • Bisan 3000 serisi
  • Bisan Fitness bisikleti

Belirlediğiniz amaca göre aldığınız bisikletlerde su matarası barındıran çantalardan da almayı ihmal etmeyin.

 Hava pompası- su matarası ve kask ile birlikte alen anahtar seti bisiklet alırken alacağınız ek aksesuarlar.

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez araçlarından biri olan bisikletleri almadan önce işte size birkaç bisiklet tavsiyesi…

BİSAN Sirano 26 ” Jant Şehir Bisikleti

446 TL fiyatla satışa sunulan bu bisiklet hem şehir içinde rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz bir bisiklet türüdür. 17 kilogramağırlığa sahip bisikletin 21 vitesi sağlam jantları ve farklı renk seçenekleri var. Sağlıklı yaşama doğru pedal çevirirken en iyi yardımcınız Bisan Sirano 26 olacak.

Bisan Smyrina Şehir ve Yol Bisikleti

Son derece şık bir tasarıma sahip olan Bisan Smyrina 19.50 Kg ağırlığında ön tarafta disk arka tarafta roller tip frenle anında durabilecek bir bisiklet. 8 vitesli Smyrina şehir içinde bisiklet kullanmak isteyenlere tavsiye edilebilir. Hizmet bisikletleri de görülmeye değer son derece sağlam bisikletler.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.