in

Bitkisel Kozmetik Ürünleri Tavsiyesi

Cildiniz İçin Bitkisel Güzellik Ürünleri

Bitkisel Kozmetik Ürünleri Tavsiyesi

Bitkisel Kozmetik Ürünleri Tavsiyesi, Her insanın cildi kendisine öneminin bir göstergesidir aslında ve kamufle etmeye gerek duymadan cildimizi sergilemek özgüvenimizi artırdığı gibi kişiliğimizde olumlu etkiler bırakır. Şöyle ki; ilk kez tanışacağımız bir ortamda sözlerimizden, halimizden, hareketlerimizden önce dış görünüşümüz göze çarpar ve ilk 20 saniyede karşımızdaki insanın bizim hakkımızdaki izlenimi oturur.

Bitkisel Kozmetik Ürünleri Tavsiyesi Cildiniz İçin Bitkisel Güzellik Ürünleri Tavsiyesi

Peki, cildimize nasıl davranmamız gerektiğini biliyor muyuz?

Estetik açı bir tarafa sağlık açısından cildimizi temizlemeli ve korumalıyız. Uv ışınları, stres, beslenme bozukluğu, sigara kullanımı, kalitesiz makyaj kullanımı, yatmadan önce makyajı temizlememek, cildimizi her gün nemlendirmemek, sivilceleri ve akneleri bilinçsiz bir şekilde sıkmak, hava değişikliği, yeteri kadar su tüketmemek, klimalı ortamlarda fazlaca bulunmak, cildimizin türünü bilmemek… Gibi faktörler cildimize kalıcı zararlar verir yaşlılık belirtilerini hızlandırır ve kalıcı hale getirir.

Yapmamız gerekenler çok da zor değil!

Öncelikle cilt tipimizi belirlemeliyiz ve buna uygun olarak her gün temizlik nemlendirme ve koruma amaçlı olarak da ayda bir kez bakım yaptırmalıyız. Bunları uygularken kullandığımız ürünler cilt tipimize, elastikiyetine uygun olmalıdır. Sağlıklı bir cilt temizleme için saatlerce uğraşmaya ya da servet ödemeye gerek yok bunun için organik ürünlerden faydalanabiliriz. Cilt bakımı yaparken yaşımıza ve cildimize göre ürünler kullanmayı unutmayalım. Mesela siyah noktalar için yumurta beyazı, nemlendirme için süt ve bal, peeling için kayısı çekirdeği bu sırada ellerinizin maharetine kalmış cilt masajı J Bu uygulamalar sonucu cilt temizlenir gözenekler açılır, ölü hücreler, akneler arındırılmış olur, nem ciltte depolanır ve parlaklık tazelik kazanır.

Doğal Güzellik Ürünleri, Yvez Rocher

Türkiye’ye yeni gelen ama bir o kadar eski, güvenilir ve bitkisel olan marka “yves rocher” hem maddi hem de güvenilirlik açısından güzel bir marka. 1959’dan beri organik tarım, bitkisel kozmetik ve botanikle uğraşan bu marka 50’ den fazla üründe patentli formül elde etmiştir. Doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı, yenilikçi ve keyif veren güzellik ürünleri sunuyor.

Fransa doğumlu bu marka 55 hektarlık sahalarında organik tarım yaparak formüller üretiyor. Bitkisel kozmetiğin her formülü mikrobiyolojik kalite fiziksel ve kimyasal etki testlerinden geçirilerek üretiliyor. Markanın ISO 9001, SAS 180 01,ISO 14001 sertifikaları var. Peki, buna rağmen neden diğer markalara göre daha ucuz sorusunun cevabı da şu; Marka ürünlerinin yetiştiricisi, üreticisi aynı zamanda da dağıtıcısı olduğu için aracısız bu süreçte yüksek kaliteyi uygun fiyatla sunuyor.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings