Bodrumda otel tavsiyeleri

Bodrumda otel tavsiyeleri

Tatil cennetlerinden bir tanesi de Bodrum olmakta. Bodrum’a giden bireyler için nerede kalabilecekleri, hangi otel onlara ne çeşitte aktivite ve imkan sağlayabileceği ile ilgili açıklayıcı bilgileri Bodrum’ daotel tavsiyeleri ve otel tavsiyeleri ile ilgili bilgileri makalemizde bulabilmektesiniz.

Tavsiye ettiğimiz oteller

Ege Cura Boutique Hotel Otel

2012 yılından bu yana hizmet vermekte olan otel yeşil ile mavinin kendine has doğasına özgü tasarlanmış bulunmakta. Temiz ve kaliteli bir konaklamanın kapılarını aralayan butik otel kendine özgü mimarisi ile 5 farklı tasarımda evden oluşmaktadır. Her türlü yaşam standartlarına uygun olarak tasarlanan ihtiyaçların araç ve gereçlerin bulunduğu butik otelde 4-5 kişi rahatlıkla kalabilmektedir. Tamamen otel kapsamında bulunan ikramlarda doğal firmanın kendi üretimi olan meyve ve sebzeler sunulmaktadır. Kendinizi özel hissedeceğiniz butik otelin denize yakınlık mesafesi 200 metre olmakta. Hem maliyet bakımından hem de manevi açıdan kendinizi rahat hissedebileceğiniz otel tavsiyeleri arasında yer almaktadır.

Rixos Premium Bodrum Otel

2 adet açık yüzme havuzu bulunan otelin sağlık ve spor adına oluşturulan farklı havuzları da bulunmaktadır. Tam anlamı ile keyifli ve rahatlatıcı etkileri olan spa hizmeti ile tatil yaptığınızın farkına varacaksınız. Spor olanakları sağlayan Rixos Premium Bodrum Otel futbol, voleybol sahaları bulundurmakta.

Çocuklar için düşünülen hizmetlerden bir kaçı da müzik odası, dans, sinema ve bebek odası olmakta. Tesis kapsamında 10 farklı işlevselliğe sahip yemek servis imkanı sunan restoran ve bar hizmeti bulunmaktadır. Torba’ya 2 km uzaklığında konumlandırılan otel Şehir merkezine 10 km uzaklık mesafesinde bulunmakta. Lüks tatil hizmeti almak isteyenlere özel imkan ve hizmetleri ile bir çok sunumu bir arada bulundurmaktadır.

Marina Vista Otel

Yat limanına yakın mesafede konumlandırılan Marina Vista Otel Ege’nin tadını çıkarmak isteyenler için bire bir otel tavsiyeleri arasında ilk tercih olmaktadır. Eşsiz manzarası ile kaliteli hizmet sunan otel ferah odalar, restoranlar, havuzlar, iç bahçesi ile bir çok hizmeti bir arada bulundurmaktadır.

Havuz alanının içerisine eklenen detaylar bireyin kendini özel hissetmesine katkı sağlamakta. Şehir merkezine yakın olarak konumlandırılan otel muhteşem bir manzaraya sahiptir.

Bodrumda otel tavsiyeleri

Salmakis Resort & Spa Otel

Bodrum Körfezi’ne panoramik olarak manzarası ile buluşan Salmakis Resort & Spa Otel son derece büyük bir havuz kompleksine sahiptir. Hidromasajlı küvet, hamam ve masaj uygulamaları ile geniş kapsamlı bir spa hizmetine sahiptir. Salmakis Resort & Spa Otel klimalı odaları ile odalarında balkon ve bireylerin her ihtiyacını giderebileceği alanlar içermektedir. Geleneksel lezzet ikramları bulunan otel tavsiyeleri kapsamında deniz ürünleri alanında uzmanlaşmış aşçılar ve Osmanlı mutfağının eşsiz lezzetleri sunulmakta.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir