Cam Balkon tavsiyeleri

Cam balkon tavsiyeleri konulu makalemizde sizler için 2018 yılının en çok tercih edilen cam balkon modelleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Cam Balkon Tavsiyeleri 2018

Balkon görünüşü evin estetik görünümünü etkileyen bir faktördür. Bu nedenle cam balkon seçiminde güncelliği takip etmek gerekli…

Bu makalede evinizin ve zevkinizin ortak bir noktada buluştuğu bir kararlılıkta sizlere sunacağımız cam balkon tavsiyeleri konusunda birkaç tarz cam balkon modelinden bahsetmek istiyoruz.

Sürme Cam Balkonlar: Bahçe ve balkonları kuşatan tip cam balkon modelleridir. Hem dışarıdaki soğuk-sıcak havadan yalıtılmış bir alan oluşturabilirsiniz hem de dışardan gelecek tozların içeri girmesini engelleyebilirsiniz.

Her ne kadar sürme cam balkonlar restoran ve kafelerde lokantalarda kullanılıyor ise de evler için harika bir çözüm olacaktır. Dilerseniz evlerin dışında iş yerinizde ofisinizde ya da fabrikanızda da sürme cam balkon modellerini kullanarak modern bir görünüm kazandırabilirsiniz mekanlarınıza. Sürme cam balkonları kış aylarında sizlere ferah bir kullanım alanı sunuyor. Kullanmadığınız balkon alanını sürme cam balkonlar vasıtasıyla kullanabilirsiniz.

Ses-hava ve toz izolasyonu sağlayan sürme cam balkonlar aynı zamanda balkonu işlek caddelere bakan ev ve iş yerleri için de mükemmel bir çözüm olabilir.

Sizlere önerebileceğimiz diğer cam balkon tipleri şöyle:

  • Katlanabilir cam balkonlar
  • Kelebek askılı cam balkonlar
  • Parklı askılı cam balkonlar
  • Eşikli cam balkonlar
  • Alüminyum küpeşte cam balkonlar

Elbette cam balkon seçimi yaparken mutlaka uzun ömürlü bir cam balkon isteyeceğinizden kuşkumuz yok. Sizin de olmasın. O sebeple en iyi malzemeyi seçmenizde yarar var.

Örneğin cam balkonda kullanılacak tekerlekler pas tutmamalı ve çelikten imal edilmiş olmalı. Sağlam ve rodajlı orijinal cam kullanmanız gerekli. Camların bir de garantili olması önemli. Cam balkonu taktırırken kullanılan cam ara contalarının da ileride sararmayacak sağlam contalar olması önemli. Contalar ileride aşınarak sarkmamalı. Cam balkon montajı esnasında kullanılan en önemli maddelerden biri de silikondur. Silikon mutlaka küflenmeyecek kaliteli bir marka olmalı. Montajı yapılan cam balkon sisteminde hava toz yağmur geçirmeyecek derecede iyi izole edilmiş olmalı ve ses yalıtımı çok iyi ayarlanmalı.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Gamze BÜLBÜL tarafından yazılmıştır

Editör/İçerik Üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde, çok sayıda model arasında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar vermenizi kolaylaştırıyorum.
Sitemizde hem deneyim hem bilgiyi odak noktamıza alıp satın alma rehberi oluşturuyorum. Aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri sunuyorum. Ürünler diğer modellerden daha zayıf özelliklere veya daha iyi özelliklere sahip olabilir. Bu noktada sunduğum bilgileri göz önünde bulundurup bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar verebilirsiniz.