En İyi Kurutma Makinesi Tavsiye

Özellikle çalışan kadınların tercihi kurutma makinesi alacaklar için en iyi markaların en iyi ürünlerini araştırdık ve kurutma makinesi tavsiye listemizi oluşturduk.

Her alanda hızla gelişen teknoloji ile her işlerimizi daha pratik ve kolayca yapmaktayız. Bu durum ev işlerimizde de böyledir. En büyük sıkıntımız hiç şüphesiz dağ gibi yığılmış yıkanmayı bekleyen çamaşır topluluğu ve sırasıyla kurulama, ütüleme işlemidir. Balkon tellerinde çamaşır kurutma devri artık eskilerde kaldı. Bu işlemi yapan çamaşır kurutma makineleri en son teknolojileri ile harikalar oluşturarak sizleri büyük bir dertten kurtarıyor. Hele ki kalabalık bir aile iseniz çamaşır kurutma makinesi ihtiyacınız olan temel beyaz eşyalardandır. Balkonda yıkanmış mis gibi çamaşırların tozlanmasına, oda içerisinde kurutarak ciddi sağlık problemlerine, kışın çamaşırları kurutmak için yer sıkıntısı problemlerinizin hepsine çamaşır kurutma makinesi sayesinde son verebilirsiniz. Bu işlemi yapan piyasada birçok marka ve modeller olsa da en iyisini araştırdığımız çamaşır kurutma makinesi tavsiye yazımızda bulabilirsiniz.

Hepimiz hiç şüphesiz çamaşır kurutma makinelerinin kıyafetlerde pis koku yaptığını, giysilerinizi kırıştırdığını, küçülttüğünü ve yıprattığını duymuşsunuzdur. Tüm bu etraftan duyduğunuz sözleri bir kenara bırakın. Evinize alacağınız en iyi çamaşır kurutma makinesi ile bu sorunlara son vererek en güzel şekilde tasarlanmış ve son teknoloji gözetilerek üretilmiş en büyük yardımcınız olan cihaza sahip olabilirsiniz.

Çamaşır Yıkama-Kurutma İşlemi Aynı Makinede Olan Mı yoksa Ayrı Ayrı Olanı Mı?

çamaşır kurutma makinesi alırken nelere dikkat etmeli

Teknoloji her geçen gün gelişerek ilerlemekle birlikte combo diye tabir edilen çamaşır yıkama ve kurutma işlemini ikisini bir arada yapan makinelerde vitrinlerde yerini almaktadır. Ancak bu makinelerin çok kullanışlı olmadığını tecrübe sahibi olanlar edinmiş deneyimler sonucunda pek de tavsiye etmemektedir. Lakin miele marka çamaşır konusunda diğer markalara fark atmaktadır.

çamaşır kurutma makinesi alırken nelere dikkat edilmeli

Evinizde yer sıkıntısı çekmeden çamaşır makinesinin üzerine koyarak kullanacağınız çamaşır kurutma makinelerinin yıkamadan ayrı olarak kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü ikisi bir arada olan makineler 7 kg yıkıyorsa 5 kg kurutuyor yani kalan diğer çamaşırları yine kendin kurutman veya diğer postayı bekleyerek kurutman gerekmektedir. Bu işin uzmanları da tek tek almanın daha iyi olduğunu savunmaktadır.

En İyi Çamaşır Kurutma Makinesi Hangisi?

En iyi çamaşır kurutma makinesi tavsiyelerimiz ile alacağınız makineden oldukça memnun kalacak ve pişman olmadan uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanacaksınız. Çamaşır Kurutma Makinesi olarak en çok satılan ve beğenilen kurutma makinesi Siemens marka olanıdır.

Siemens iq800 Kurutma Makinesi

kurutma makinesi tavsiye – siemens wt4y760tr

A+++ enerji sınıfı, 8 kg çamaşır kurutma kapasitesi, özel kurutma programları, zaman ve enerji tasarrufu, çocuk kilidi, program bitiminde akustik sinyal, çekip açılabilen kapak sistemi bulunmaktadır. Süper-kısa 40, süper-kısa 15 dakika programları bulunmaktadır. Kırışık azaltma sistemi ile 120 dakikaya kadar çamaşırlarınız kırışmadan makinede bekler, dışarıda ya da işiniz varsa sizlere bu sürede kolaylık sağlamaktadır. Hava yoğuşmalı olarak çalışan bu makine kullanıcılarına fiyatının uygunluğu ile de oldukça beğenilmektedir. Kısa sürede kurutma ve çok çamaşır yıkayanlar için pratik ve kullanışlı olduğunu söyleyen kullanıcılar olumlu düşünceleri ile bu markayı tavsiye etmektedir. Servis ağlarının yaygın olması sebebiyle arıza durumunda hızlıca etkin sonuçlar alabilirsiniz.

Miele Marka Kurutma Makineleri

en iyi kurutma makinesi – miele t8812csolo

Isı pompalı olarak dünya çapında ünü ve tanınmışlığı ile rakiplerine fark atmakta, enerji tüketimi ve kullanım ömrünü en düşük seviyede tutmakta, çamaşırlarınızda yumuşatıcı kokusunun kalıcılığını sağlayarak hoş ve temiz kokması için tasarlanmış dizaynı ile hangi modeli olursa olsun Miele marka çamaşır kurutma makineleri tavsiyelerimizdendir.

kurutma makinesi öneri – miele

Kireç sensörü ve hassas kurutma, sıcak hava akımı ile giysilerde etkili ve verimli kuruma, çamaşır kurutma makineleri için özel tasarlanmış koku şişeleri bulunmaktadır. Fiyatı biraz yüksek olsa da pişman olmadan, arıza sıkıntısı çekmeden uzun süre kullanacağınız bu markayı tavsiye ederiz.

Arçelik 7 Kg Yoğuşmalı Kurutma Makinesi

çamaşır kurutma makinesi tavsiye – grundig

7 kg kurutma kapasitesi, B sınıfı enerji tüketimi, yoğuşmalı kurutma sistemi bulunmaktadır. Islak kıyafetlerinizi asma, toplama derdine son veren cihaz fiyatına göre beklentilerin üzerindedir. 700,00 TL civarında fiyatı ile çok iyi ve kullanışlı bir kurutma makinesidir. Tek sorun B sınıfı olması nedeniyle enerji sarfiyatının birazcık yüksek olması problemidir. Ancak çok para verip alacağınız kurutma makinesi ile bu makineyi kıyasladığınızda kabaca 5-6 yıllık elektrik giderini zaten karşılamış olursunuz. Diyeceğimiz o ki en iyi kurutma makinesi tavsiyeleri mizdendir. Kurutma işlemi sonrasında uyarı sesi ile size hatırlatma yapması, 16 adet kurutma programı, 10 dakikalık hızlı kuruma sistemi ile kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Bütçenizi sarsmayacak, verimli ve etkin kurutma işlemini en iyi şekilde yaparak üstün performans sağlayan bir üründür.

Grundig GDH 80 A+ 8 kg 16 Programlı Çamaşır Kurutma Makinesi

en iyi çamaşır kurutma makinesi

8 kg kurutma kapasitesi, yoğuşturmalı ısı pompalı kurutma teknolojisi, A+ enerji performansı ile ülkemizde çok satılan ve tercih edilen modeller arasındadır. Son teknoloji kullanılarak ısı pompası ile enerji tasarrufu sağlayan cihaz sıcak havayı kapalı sistem içerisinde devir yaparak tekrar tekrar kullanıma sokmakta ve böylece enerjiden oldukça tasarruf etmektedir. Akıllı sensörleri sayesinde çamaşırlarınızın ıslaklık derecesini algılayarak o oranda sıcaklık üfleyerek giysilerinizin yıpranmasını önlemektedir. Hızlı kurutma programı ile zamandan tasarruf eder, acil durumlarda sıkıntı yaşamazsınız. Hijyen programı ile de özelikle bebek kıyafetlerinde ekstra hijyen sağlamaktadır. Yıllık 297 kWh enerji tüketimi, 16 programı, özel tasarım tamburu, 24 saate kadar erteleme, kırışık önleme özellikleri bulunmaktadır. Yaşam kalitenizi arttıracağınız, iyi ki almışım diyeceğiniz bu ürün fiyatına göre kaliteli ve üstün performans imkanı sunmakta, sessiz çalışması ile kullanıcıların favori eşyası konumundadır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.