Çeşmede otel tavsiyesi

Çeşmede otel tavsiyesi

Ülkemizde en popüler tatil beldelerinden bir tanesi de Çeşme olmaktadır. Ülke konumunda sınırlı kalmayıp uluslararası üne kavuşan Çeşme ve Alaçatı turistik alanları ve konaklama hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır.

Özellikle sörf sporu ile uğraşan bireylerin uğrak yeri olduğunu söylememiz mümkün. Bölgede konforlu ve uygun maliyetli oteller bulabilmeniz mümkün. Geceleri ve akşam üzeri planlanan çılgın partiler ile keyifli bir tatil seçeneği sunulmaktadır.

Çeşme Otel tavsiyeleri

Çeşmede otel tavsiyesi

Çeşme Shereton Otel

En popüler ve en bilindik otellerden bir tanesidir. Ilıca merkezde yer alan otelin deniz ile bütünleşmiş konsepti bulunmaktadır. Ayrıca otelin kendine ait SPA merkezi bulunmaktadır. Konaklama özellikleri ile hizmet standartlarına uygun olarak bar, oturma salonları ve restorantlar yemek servisi hizmeti sağlamaktadır. Genellikle çocuklu ve 2 yetişkin olarak tatile çıkmanız 3 günlük ortalama fiyat tutarı 2 bin 700 TL civarında olmakta.

Çeşmede otel tavsiyesi

Çeşme Kanuni Kervansaray Hotel

Çeşme’de otel tavsiyesi arasında yer alan bir diğer otelimizde Çeşme Kanuni Kervansaray Hotel olmakta. Alternaif bir tatil seçeneği arayanlara özel olarak oluşturulmuş konseptleri ile Osmanlı İmparatorluğundan esinlenen mimari yapıya sahiptir. İçerisinde 2 adet restorant bulunmaktadır. Sergi alanları, toplantı alanları bulunmaktadır.

Çeşmede otel tavsiyesi

Radisson Blu Resort Çeşme

Çeşme sahilinde yer alan otel Ilıca plajı yakınında konumlandırılmıştır. Alaçatı, Marina ilgileri üzerine çeken bir diğer tatil beldelerindendir. Spa merkezi olan otel içerisinde plaj bar, havuz, 24 saat oda servisi, ücretsiz büfe kahvaltı servisi, kahve dükkanı, kafe ve market bulunmaktadır.

Çeşmede otel tavsiyesi

Çeşme Altınyunus Resort Otel

Çeşme’de bulunan otel bölgenin en eski hotellerinden bir tanesi olmakta.  Oldukça büyük bir konumda yapılandırılan otelin Marinası bulunmaktadır. Her türlü animasyon, canlı müzik keyfi ve spor aktivitelerinden otel kapsamında faydalanabilmektesiniz. 5 yıldızlı Çeşme otellerinden bir tanesidir. Tatil için aradığınız tüm konfora sahiptir.

1974 yılından bu yana hizmet veren otel bölgedeki en bilindik otellerden bir tanesidir. Aileniz ile konaklayabileceğiniz mükemmel bir tatil geçirebileceğiniz oldukça güzel bir tatil beldesidir.

Çeşmede otel tavsiyesi

Neşe Otel Çeşme

Bölgede en uygun olan otel tavsiyeleri içinde yer alan otellerden bir tanesi de Neşe Otel Çeşme olmakta. plajı ve denize kıyısı olmayan küçük çaplı bir konaklama otelidir. Tatil seçeneğinin yanı sıra konaklamak isteyen bireyler bu oteli tercih edebilirler. Otel kapsamında yemek servisinde bulunulmaktadır. 7/24 oda servisi bulunan otel kapsamında misafirler tur ve bilet hizmetleri ile iletişi sağlayabilmektedir. Otel kapsamında döviz bürosu hizmeti sağlanmaktadır.

halilb tarafından yazılmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir