Düğün Müziği Tavsiye

Düğünlerinizde En İyi Müzikleri Seçin

Düğün Müziği Tavsiyesi ile Hayatınızın en güzel dakikalarını geçireceğiniz düğün akşamınızda seçilecek müzikler bir ömür anı olarak hatırlayacağınız anlarda çalacaktır. Bu yüzden müzik seçimi oldukça önemlidir. Gelin ve damadın ilk kez sahneye çıkacağında dans müziği çalacaktır. Dans müziği ile harika bir giriş yapabilirsiniz. Ardından ilerleyen dakikalarda oyun müzikleri çalacak ve kurtlarınızı dökeceksiniz. Birçok klişeleşmiş müzik düğünlerde hazır olarak çalınmaktadır. Siz bu müzikler yerine kendi tercihlerinizi yapabilirsiniz. Aradaki istek parçalar haricinde sizin programınız çerçevesinde düğününüz devam eder. Düğün müziği seçimlerinde yöresel müzikler de etkisini göstermektedir. Ankara oyun havaları, ege oyun havaları bunlardan bazılarıdır.

Düğünde Dans Müziği Tavsiyesi

Dans müziği tavsiyesi olarak sizlere yerli ve yabancı müzikleri önerebilirim. Ferhat Göçer’den Cennet parçası harika bir giriş müziği olarak tavsiye edilebilir. Devrim Kaya’ya ait olan Yarim parçası da dans müziği olarak kullanılabilir. Birkaç yabancı müzik de dans müziği olarak tercih edilebilir. Sting – Shape of my heart ve Cristian Castro – Volver a mar parçalarını dinleyerek dans müziği olarak yabancı müzik tercihinizi yapabilirsiniz.

Düğün Pastası Kesilirken Müzik Tavsiyesi

Düğün pastası geldiğinde arkada çalacak fon müzik çok önemlidir. İnsanların sahneyi izlediği ve sadece müziğe kulak verdiği o dakikalarda düğün pastanız kesilir. Arkadan çalacak olan müzik yabancı olarak seçilebilir. Şimdi belirteceğimiz yabancı müzikler pasta kesilirken çalabilir. El Bimbo – Marlene Morreau, Casatshock – Dimitri Dourakine… Bu iki yabancı parça düğün pastası müziği olarak tavsiye edilmektedir. Siz de her ikisini de dinleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Türkçe olarak ise Göksel’den Senden Başka parçası tavsiye edilir.
Gelelim hareketli dakikalara… Düğünlerde oynamak için de harika müzikler seçebilirsiniz. Eğlenceli dakikalar geçireceğiniz bu müzikleri sıradanlıktan kurtarın.

Düğünde Oynamak İçin Müzik Tavsiyesi

Sezen Aksu – Rakkas, Gülşen – Sarışınım iyi bir müzik tavsiyesidir. Oynamak için bire bir şarkılardır. Arada Sırada, Bu Gece Barda, Salla, Mezdeke şarkıları da sıradanlıktan kurtulup sizi farklı kılacak olan müzik tavsiyeleridir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Selen Özçep tarafından yazılmıştır

İçerik üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için kullanıcı deneyimi ve bilgiyi harmanlayarak tavsiyelerde bulunmaktayım. Bu tavsiyelerde bulunurken en iyi ürünleri titizlikle seçmekteyim.
Türkiye’de tavsiye sitesi arayışında öne çıkan bu sitede uzman kadrosunda sizlerin ürünlere dair soru işaretlerini gidermek üzere çalışmalar yapmaktayım. En iyi ürün, ihtiyacı karşılayandır ve kişiden kişiye değişebilir. Bununla birlikte ürettiğim en iyi tavsiye içerikleri sayesinde en doğru ürün alternatifleri arasında seçim yapmanız kolaylaşacaktır.