içinde

En İyi Elektrikli Isıtıcı Tavsiye

Bu yazımızda; en iyi elektrikli ısıtıcı hangisi olduğunu arayanlara, az yakan ve en tasarruflu elektrikli ısıtıcı hangisi olduğunu sıraladık.

En İyi İnfirared Isıtıcı Tavsiye

Bu yazımda gerçekten büyük sorunumuz olan elektrikten bahsedeceğim. Elektrik tüketimi ülkece sorunumuz oldu ve artık maddi anlamda da bizi yıpratmaya başladı. Bunun nedeni bütün ev eşyalarımızın elektirikle çalışmasıdır. Bu da faturalarımızı kabartmış durum da.

Soğuyan şu günlerde sıcak evlere çok ihtiyacımız var doğalgazda evlerimizi iş yerlerimizi ısıtmıyor ise elektrikli ısıtıcılara ihtiyacımız var. Bu ısıtıcılarda en dikkat etmemiz gereken olay elektriği az yakması ve güzel ısıtmasıdır. Bu ürünlerden benimde size tavsiye edeceğim birkaç model var. Hangisi size uygunsa fiyat olarak onu tercih edebilirsiniz.

elektrikli ısıtıcı tavsiye
elektrikli-isitici-tavsiye

En İyi Isıtıcı Modelleri

  •     Kumtel Lx 2820 Isıtıcı 1500W    39.00 TL
  •     Blyss Kule Tipi Isıtıcı 1800W     399.90 TL
  •     Kumtel  Carbon Tower Isıtıcı 1500W    219.90TL
  •     Kumtel Twix Eco Infrared 1000W    59.99TL

Dikkat etmişsinizdir, her gelire göre elektriği az yakan ısıtıcı yazdım. Bu elektriği az yakan ısıtıcılar hem maddi yönden bize, hem de ülkemize tasarruf sağlar. Kışın hem güzel ısının ve de az para ödeyin. Bu ısıtıcılar en çok Akdeniz ve Ege bölgesinde oturup klima kullanmayan okurumuzu ilgilendiriyor. Bu bölgelerimizde iklim şartlarında dolayı elektrikli soba yoğun olarak kullanılır. Bazı modelleri çok elektrik yaktığı için bütçeye aşırı külfet olmakta ve kışın yedi yüz elli lirayı bulan elektrik faturalarıyla karşılaştırmaktadır bizi. Bu uçuk rakamlarla karşılaşmak istemiyorsanız sizde ısıtıcınızı elektriği az yakanlarla değiştirin ve kış boyunca rahat edin.

Değerli okurum kışın ısınmak maddi bir külfete neden oluyor bende herkes gibi bunun farkındayım. Yakmayalım çok gelmesin dediğimizde soğuk algınlığı şikâyetiyle hastaneye koşuyoruz. İlaç hastane masrafı derken cebimizden o para yine çıkıyor. Bu nedenden dolayı da elektriği az yakan ısıtıcı almak daha mantıklı geliyor bana. Hem siz kazanın hem de ülkemiz kazansın. Böylece herkes kazansın.

Değerli okurlar ben yine yazımın sonuna geldim. Kış soğuklarında ılık güzel yuvalar diliyorum. Size az da olsa katkım olduysa ne mutlu bana. Herkese sağlıklı sıhhatli huzurlu mutlu bir kış diliyorum     

Etiketler: en iyi elektrikli ısıtıcı, en iyi infirared ısıtıcı, elektrikli ısıtıcı tavsiye, en az elektrik harcayan ısıtıcı hangisi, en az yakan elektrikli ısıtıcı yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en iyi katı meyve sıkacağı

En İyi Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye

En İyi Buhar Kazanlı Ütü Tavsiye