Emekliye En İyi Promosyon Veren Bankalar

Yazımızda emekliye promosyon veren bankalar arayanlara emekliye promosyon en çok veren bankaları yazdık.İşte emekliye promosyon veren bankalar:

Her yıl emekliye promosyon veren banka arayışında olan emeklilerimiz için emekliye en fazla promosyon veren bankaları sıraladık. Yazımız devamında konu hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Emekli Maaşı Banka Promosyonları

Bankalar müşteri çekmek amacıyla bünyesinde çok çeşitli kampanyalar gerçekleştirmektedir. Her geçen gün yenisini ekledikleri bu kampanya da bir de emekli promosyonları yer almaktadır. Bankalar ile SGK kendi aralarında anlaşmakta olup bu konuda vatandaş en yüksek promosyon ödemesi yapan bankadan emekli maaşını alma hakkına sahiptir. Düzenli maaş alarak, kredilerini aksatmayan müşteriler bankaların gözdesi konumundadır.

Emekli maaşı alanlarda bu konuda bankaların ilgi odağı olmuş ve bankalarda sabit gelirleri olan bu vatandaşları kendi bankalarına yönlendirmek için çeşitli kampanyalar arayışına girmişlerdir. Emekliye promosyon veren bankalar hesap işletim ücreti, EFT ve havale ücretleri almamanın yanında emekli maaşını 3 yıl aynı bankadan alma sözü istemektedir. Emekliler için düzenlenen emekliye promosyon veren bankalar adı altında promosyonlar 3 yıl boyunca aynı bankadan maaşını alacağı sözüne karşılık 1 defaya mahsus verilmektedir.

Her şeyin zamlandığı ve geçim derdinin zor olduğu günümüzde emekli maaşıyla da evi geçindirmek oldukça zordur. Hal böyle olunca da emekli promosyonları vatandaşların ihtiyaçlarını karşıladığı gibi bankalar arasında rekabeti arttırmıştır. Artan bu rekabet ile emekliye promosyon veren bankalar hangileri, bankalar emekliye ne kadar promosyon veriyor, emekli maaşını hangi bankadan almak avantajlı gibi türden sorularla tüm emeklilerimizin kafası karışmıştır. Sizleri en doğru ve güvenilir bilgilerle bu konuda aydınlatacağız.

Emekli Promosyonları Nasıl Belirlenmektedir?

Aylık emekli maaşı tutarına göre belirlenen emekli promosyonları her bankanın farklıdır. Ancak bu tutar genel olarak 1.000 TL altında emekli aylığı olanlara 300 TL, 1.000-2.000 TL arasında emekli aylığı olanlara 375 TL, 2.000 TL üzerinde emekli aylığı olanlara ise 450 TL şeklindedir. Emekliye promosyon veren bankalar bu promosyonları çeyrek olarak ya da kredi kartına chip para şeklinde de gerçekleştirmektedir.

Emekliye promosyon veren bankalardan sizin için en avantajlı bankaya geçmek için bankanın en yakın şubesine giderek başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Ayrıca SGK İl veya Merkez Müdürlüklerine giderek de dilekçe verebilirsiniz.

Emekliye Promosyon Veren Bankalar 2018

Emekliye En Yüksek Promosyon Veren Bankalar Hangileridir?

Emekli maaşı banka promosyonlarında Fibabanka tüm rakiplerini geride bırakarak emeklilere 500 TL tutarında promosyon ödemesi vermektedir. Bankalar genel olarak 450 TL tutarında emeklilere promosyon verse de bazı bankalar rekabeti güçlendirmektedir. Bu durumda geçim sıkıntısı çeken emekliler için avantaj yaratmaktadır. Ayrıca Akbank, QNB Finansbank, Şekerbank ve ING Bank ATM’ lerden yılda 2 kez ücretsiz olarak para çekme fırsatı vermekte, ücretsiz havale, EFT ile emeklilere özel avantajlı teklifler sunmaktadır.

Akbank özel kiralık kasasını 325 TL yerine 125 TL, hobi/sanat okullarına 1 ay içinde 4 derslik ücretsiz özel eğitim fırsatı da vermektedir. ING Bank ise emeklilere ek promosyon olarak 1 fatura otomatik ödemeye 50 TL, 2 otomatik fatura ödeme talimatına 150 TL nakit promosyon vermektedir.

Emekli Maaşı Banka Promosyonları

2019 Emekliye Promosyon Veren Bankalar ve Miktarları

Promosyon Veren Bankalar 1.000 TL Altı Maaş Alanlar 1.001 TL – 2.000 Arası Maaş Alanlar 2.001 TL Üstü Maaş Alanlar
Emekliye Promosyon Fıbabanka Miktarı 330 TL 415 TL 500 TL
Emekliye Promosyon Akbank Miktarı 300 TL 375 TL 450 TL
Emekliye Promosyon Burgan Bank Miktarı 300 TL 375 TL 450 TL
Emekliye Promosyon Denizbank Miktarı 300 TL 375 TL 450 TL
Emekliye Promosyon Finansbank Miktarı 300 TL 375 TL 450 TL
Emekliye Promosyon Garanti Bankası Miktarı 300 TL 375 TL 450 TL
Emekliye Promosyon Halkbank Miktarı 300 TL 375 TL 450 TL
Emekliye Promosyon ING Bank Miktarı 300 TL 375 TL 450 TL
Emekliye Promosyon İş Bankası Miktarı 300 TL 375 TL 450 TL
Emekliye Promosyon Şekerbank Miktarı 300 TL 375 TL 450 TL
Emekliye Promosyon TEB Miktarı 300 TL 375 TL 450 TL
Emekliye Promosyon Vakıfbank Miktarı 300 TL 375 TL 450 TL
Emekliye Promosyon Yapı Kredi Bankası Miktarı 300 TL 375 TL 450 TL
Emekliye Promosyon Ziraat Bankası Miktarı 300 TL 375 TL 450 TL

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Fatih SÖĞÜT tarafından yazılmıştır

İçerik üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiyelerde bulunmaktayım. Bu tavsiyelerde bulunurken deneyim çerçevesinde tüm kategorilerde en iyileri seçmekteyim.
Satın alma süreci kimi zaman bilgi eksikliği nedeniyle uzun zamana yayılabilir. Objektif bakış açısıyla ürün nasıl kullanıcı deneyimi oluşturur ve diğer modellerden farkı nedir sorularına yanıt veriyorum. Bu sayede süreci kolaylaştırarak ihtiyacınıza en uygun ürüne bütçenizi sarsmadan da sahip olabilmenizi sağlıyorum.