Menu

En Güzel Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgiliye ne hediye alınır bilmeyenlerin sevgiliye alınabilecek hediyeler içinde en güzel sevgiliye hediye fikirleri önerisinde bulunduk.

sevgiliye hediye fikirleri

Sevgiliye alınacak hediyeler söz konusu olduğunda pek çok farklı seçenek sunulur. Peki, kadına veya erkeğe alınacak en anlamlı sevgiliye hediye fikirleri hangisi? Yanıt yazımızın devamında!

Sevgilinize onu sevdiğinizi göstermenin, “iyi ki” demenin pek çok yolu vardır. Bazen sadece tek bir davranışınız sevginizi ifade edebilmeniz için yeterli olur. Yine de sevgilinize somut bir hediye vermek, gördüğünde sizi hatırlamasını sağlamak istiyorsanız sevgiliye özel hediye alternatifleri arasından seçim yapmalınız. İşte bu noktada kadın ve erkek sevgiliye hediye fikirleri yazdığımız bu yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hemen her çift ilişki sürecinde en az bir defa, sevgiliye alınabilecek hediyeler konusunda önerilere ihtiyaç duyar. Özellikle de herhangi bir özel gün olmadan, “içimden geldi” sözcükleriyle verilen hediyeler çok anlamlıdır. Hediyenin daha anlamlı olması için ise dikkat etmek gereken birkaç püf noktası vardır.

Sevgiliye hediye alırken kişisel zevklerini göz önünde bulundurup onu tanıdığınızı gösteren hediyeler almalısınız. İlişkinizi hatırlatacak detayın bulunduğu bir hediye (örneğin fotoğraf baskılı kupa) ile duygularına hitap edebilirsiniz. Hediyenin kullanışlı olması da önemlidir. Hediyeye ekleyeceğiniz küçük bir not hediyeyi çok daha anlamlı kılacaktır.

Sevgililer Günü Hediyesi Tavsiye

Bir çift için aralarında bağ resmi olsun veya olmasın en özel günlerden biri 14 Şubat Sevgililer Günü’dür. 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi genellikle kırmızı güldür. Dikensiz bir kırmızı gül, ilk görüşten beri aşkın devam ettiğini gösterir. 1 adet kırmızı gül, “benim için özelsin” mesajı verir. Kırmızı gülü, sevgilinize evlenme teklifi ederken vermeyi planlıyorsanız 200 adet vermelisiniz. Çünkü 200 adet gülün anlamı “Benimle evlenir misin?” demektir.

Sevgiliye hediye olarak çiçek dışında bir alternatif, daha romantik hediye arayışındaysanız sevgili kombini kıyafetler, fotoğraf baskılı eşyalar, isme özel hediyelik eşyalar tercih edebilirsiniz. Önerdiğimiz bu 14 Şubat hediyeleri sizin için fazla mı sıradan? Öyleyse kahve tutkunu sevgiliye kahve seti, sanatla ilgilenen sevgiliye dekoratif bir tablo veya el işçiliği ürünleri, çikolata tutkunu sevgiliye çikolata kutusu verebilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Tavsiye

Sevgiliye veya eşe doğum günü hediyesi almak da “iyi ki” demenin en iyi yollarından biridir. Sevgili doğum günü hediyesi sadece yaşa ve ilgi alanlarına göre değil, cinsiyete göre seçilmelidir. Nitekim e-ticaret sitelerinde de hediyeler, kadınlara ve erkeklere doğum günü hediyeleri şeklinde kategorize edilir.

Erkek sevgiliye hediye bulmak insanlara her zaman zor gelmiştir. Erkek sevgiliye alınacak hediyeler genellikle parfüm, kol düğmesi, saat şeklindedir. Sevgiliniz outdoor faaliyetleri seviyorsa kamp sandalyesi, termos gibi kamp aksesuarları tercih edebilirsiniz. Teknoloji seven erkeğe alınacak hediyeler de genellikle akıllı saat, Bluetooth kulaklık şeklindedir.

Tavsiye ettik: En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiye

İşkolik ve klasik tarzdaki erkeklere alınabilecek hediyeler arasında en iyi seçim deri sümen takımı, stres giderici denge topu gibi ofis hediyeleri veya kol düğmesi gibi kişisel aksesuarlar olacaktır. Erkekler genellikle boş zamanlarını oyun oynayarak, fotoğraf çekerek veya dil öğrenerek geçirmeyi tercih eder. Sevgilinizin hobisine göre oyun konsolu, fotoğraf makinesi veya kitap hediye edebilirsiniz.

Sevgili hediyeleri konusunda en çok alternatif kadınlar için sunulur. Bayan sevgiliye en güzel hediye çiçek veya takı, toka, eşarp gibi aksesuarlardır. Özellikle de hayalini kurduğunu veya ihtiyaç duyduğunu bildiğiniz bir hediye alarak sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Kadınların küçük şeylerle mutlu olduğunu düşündüğümüzde sevgiliye anlamlı hediye bir kozmetik ürünü de olabilir bir mağazanın hediye çeki de küçük bir eşyası da. Evlilik planınız varsa sevgiliye yıldönümü hediyesi veya sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak tek taş yüzük alabilirsiniz. Şüphesiz en özel hediye yüzük olacaktır.

Asker Sevgiliye Hediye Tavsiye

Bir erkek en çok da askere gideceği dönemde sevildiğini hissetmeye ihtiyaç duyar. Asker sevgiliye hediye olarak özel tasarımlı hediyelik eşyalar verebilirsiniz. Özellikle de çift kolyeleri iyi bir seçim olabilir. Strese iyi gelen doğal taşlardan üretilmiş bir tespih veya devre yüzüğü olarak da bilinen 925 ayar gümüşten üretilmiş anı yüzüğü de armağan edebilirsiniz. Askere gidecek sevgili için hediye olarak ihtiyaç duyabileceği çorap, havlu gibi ürünlerin bir arada bulunduğu asker setlerini de tercih edebilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Fikirleri; Uzman Görüşü

Sevgiliye alınacak en anlamlı hediye nedir, sevgiliye hediye bayan veya erkek için ne olabilir şeklindeki sorularınıza yanıt bulabileceğiniz bir hediye hazırladık. Bizce en iyi hediye, zevklerine uygun, kullanırken sizi hatırlayacağı, ihtiyacını karşılayabilecek bir hediyedir. Hediyenin maddi değerinin büyük veya küçük olmasına değil, taşıdığı anlama odaklanmalısınız. Basit bir eşyayı özel bir not ile anlamlı hale getirebilirsiniz.

Yorum Yap

Gamze BÜLBÜL tarafından yazılmıştır

Editör/İçerik Üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde, çok sayıda model arasında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar vermenizi kolaylaştırıyorum.
Sitemizde hem deneyim hem bilgiyi odak noktamıza alıp satın alma rehberi oluşturuyorum. Aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri sunuyorum. Ürünler diğer modellerden daha zayıf özelliklere veya daha iyi özelliklere sahip olabilir. Bu noktada sunduğum bilgileri göz önünde bulundurup bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar verebilirsiniz.

Exit mobile version