içinde

En iyi Akıllı Otomatik Kedi/Köpek Mama Kabı Tavsiye

En iyi Akıllı Otomatik Kedi/Köpek Mama Kabı Tavsiye

Yazımızda en iyi akıllı kedi mama kabı ve en iyi akıllı köpek mama kabı arayanlar için en iyi akıllı kedi ve köpek mama kabı sizlere sıraladık.

Akıllı Kedi ve Köpek Mama Kabı Tavsiye

Evcil bir hayvan beslemek, son yıllarda oldukça popüler hale gelmiş olduğunu görüyoruz. Daha çok çalışan çiftler tarafınsan edinilen evcil hayvanlar, gün içersinde evde tek başlarına kalmaktadırlar. Evde olmadıkları süre içerisinde sahip oldukları kedi ve köpeklerin beslenme durumundan endişe duyan sahipleri, bu sorunun çözümünü otomatik mama kapları ile çözüme ulaştırmaktalar. Bizlerde bu yazımız içerisinde En iyi Akıllı Otomatik Kedi/Köpek Mama Kabı tavsiye üzerinden bazı ürün önerilerinde bulunmaya çalışacağız.

Petsafe Programlanabilir Digital Sağlıklı Beslenme Kabı

En iyi Akıllı Otomatik Kedi/Köpek Mama Kabı tavsiye yazımızın ilk ürününden bahsedecek olursak; günlük, 12 kereye kadar zamanlanabilir mama desteği bulunan bu kap, evcil hayvanınız için doğru zamanda, doğru miktarda mama veriminde bulunmakta. İçeriğine 5 kilodan fazla mama takviyesi bulunan ürün, 1800 TL den satılmaktadır.

Trixie Pet Otomatik Mama Kabı Le Bistro

Kedi ve köpek besleyen kişiler için tasarlanmış en iyi otomatik mama kabı olduğu ifade edilmekte. İçerisinde 2,5 kiloluk mama haznesi bulunan ürün, gün içerisinde 3 kere otomatik olarak mama verebilmektedir. Programlanması dahilinde evcil hayvanınıza 60 ml ile 480 ml aralığında mama veren ürün, günlük, haftalık, aylık kaç kere mama verildiğini gösterebilmektedir. Ürün, 1000 TL’den satılmakta.

Automatic Pet Feeder Otomatik Zaman Ayarlı Mama Kabı

Otomatik olarak günlük 4 öğün, toplamda 96 saat otomatik mama verme potansiyeline sahip olan ürün, hem otomatik çalışmakta hem de manuel olarak kontrol edilebilmektedir. Günlük kaç saat arayla ne kadar mama verilebileceğini ayarlayabilir, ister günde 1 kere, ister 12 saatte 1 olacak şekilde programlama yapabilirsiniz. Kolay temizliği ve kurulumu sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmekte. Ürünün güncel satış fiyatı ise 550 TL olduğunu görmekteyiz.

Anahtar Kelimeler: en iyi akıllı kedi mama kabı, en iyi akıllı köpek mama kabı, en iyi otomatik kedi mama kabı, en iyi otomatik köpek mama kabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en iyi kas gevşetici ilaçları

En İyi Kas Gevşetici Tavsiye

En İyi Lastikli Halı Örtüsü Modelleri Tavsiye

En İyi Lastikli Halı Örtüsü Modelleri Tavsiye