En İyi Aksiyon Filmleri Tavsiye

Aksiyon filmleri arayışında olanlar için en iyi aksiyon filmleri tavsiye yazımız ile sektörün favori aksiyon filmleri öneri listemizi sıraladık.

Favori Aksiyon Filmleri

Film izleme konusunda bağımlılığa sahip olan kişiler, genel olarak ilgilerini bir kategori üzerine doğru yöneltmektedir. Aksiyon alanına ilgi duyan kişiler daima bu alanda çekilmiş filmleri izlemek isterler. Bilindik filmleri izledikten sonra boşluğa düşen kişiler, yeni filmler keşfetmek için tavsiyeler aramaktadır. Bizler de bu yazımız içerisinde en iyi aksiyon filmleri tavsiye üzerine konuşmaya çalışacağız.

American Made

En iyi aksiyon filmleri tavsiye yazımız içerisindeki filmleri belki de daha önce hiç duymamış bile olabilirsiniz. Ön yargılı davranmak yerine filmlerin en azından fragmanlarına bakmanızı öneririz. American Made filmi, Pablo Escobar’ın Kolombiya uyuşturucu karteli olduğu zamanları konu edinmektedir.

Tamamen gerçek olaydan kurgulanarak yazılan senaryo, Seal adındaki bir kişinin Escobar’ın yanındaki çalışma sürecini konu edinmektedir. Seal uyuşturucu transferi yapan bir kişi olarak gösterilse de aslında CİA bünyesinde bir ajandır.

Dunkirk

Bugüne kadar 2. Dünya savaşı ile ilgili çekilen filmler arasında en iyi film olarak gösterilen Dunkirk, etkileyici savaş sahneleri sayesinde aksiyon alanının da favorileri arasında gösterilmekte. İngiliz ordusunun deniz çıkartması sırasında kalmış olduğu ikili ateşten kurtarma operasyonu gerçekten güzel bir şekilde kurgulanmış

The Foreigner

Restoran sahibi sıradan bir ale babası olan Quan, hayatını sessiz ve sakin bir şekilde geçirmekte idi. Birgün meydana gelen terör saldırısında kızının ölmesi hayatının bütünü ile değişmesine neden olacaktır. Kızının ölümünde parmağı olan herkes ile mücadele etme kararı alan Quan, aksiyon dolu bir macera çıkartacaktır.

Baby Driver

En iyi aksiyon filmleri tavsiye listemizin son filmine geldik. Baby, banka soyguncularını başarılı bir şekilde kaçıran azılı bir suçludur. Her kaçırma operasyonunu başarılı bir şekilde yürütmesine karşın son işindeki başarısızlık kendisine yüklenecektir. Bakalım bu işin içerisinden çıkabilicek mi?

Etiketler: aksiyon filmleri tavsiye, favori aksiyon filmleri, en iyi aksiyon filmleri, en iyi aksiyon filmleri listesi, son 5 yılın en iyi aksiyon filmleri

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Bir cevap yazın

You have to agree to the comment policy.

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.