içinde

En İyi Altcoin Tavsiye

Kripto para madenciliği son yıllarda popüler hale gelmiş olup birçok kişinin yüksek kazançlar elde ettiği bir alan haline gelmiştir. Başta Bitcoin olmak üzere birçok kripto para birimi 2016 yılının son aylarında yükselişe geçmiş olup yatırımcılarının yüzlerini güldürmeyi başarmıştır.

Üretim yapamayan kişiler, bu alandan kazanç elde edebilmek için altcoin alım ve satım işine girmektedirler. Bu nedenle bizler de bu yazımız içerisinde en iyi altcoin tavsiye üzerine değinmeye çalışacağız.

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri

Kripto borsaları içerisinde 250’den fazla kripto para türünün bulunduğunu ve her geçen gün bu sayının arttığını görebilirsiniz. Eğer doğru zamanda kazanç elde etmek istiyorsanız en iyi altcoin tavsiye yazımız içerisindeki kripto para türlerine ilgi göstermenizi tavsiye ederiz.

IOTA (MIOTA)

Yatırımcısının yüzünü daima güldüren IOTA, 2017 yılı içerisinde piyasa değerini 10 milyar doların üzerine çıkartarak büyük bir başarı elde etmiştir. Bitcoin ve türevlerine oranla daha fazla kullanım özelliğinin bulunması ve komisyonsuz işlemler yapılabilmesi bu kripto para biriminin en ön sıralarda olmasına olanak sağlamış durumda.

Ripple (XRP)

Piyasa değerini 90 milyar dolara çıkaran Ripple, 2012 yılından beri piyasalar içerisinde kullanılmakta. Eski Bitcoin geliştiricileri tarafından temelleri atılan bu madeni para, birçok şirketin resmi ödeme sistemlerinden birisi haline gelmiş durumda. Bu nedenle her geçen gün az da olsa bir yükseliş ivmesi kazanmakta.

Cardano (ADA)

Piyasa değeri 25 milyar dolar olan Cardano, bilim insanları tarafından geliştirilen ilk kripto para olarak gösterilmekte. Bilim felsefesi içerisindeki akademik araştırmalar için tasarlanan Cardano halka açılması ile beraber kısa sürede büyük bir değer artışı kazandı. Bu nedenle en iyi altcoin tavsiye yazımız içerisinde yer almaya hak kazandı.

Bu 3 kripto para kısa sürede olmasa da uzun vade de yatırımcılarının yüzünü daima güldüreceğini belirtmek istiyoruz.

Etiketler: en iyi altcoin tavsiye, hangi coin alınmalı, altcoin yatırım tavsiyeleri, hangi altcoin daha çok kazandırır, en iyi altcoin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Aksiyon Filmleri Tavsiye

En İyi Aksiyon Filmleri Tavsiye

bluetooth kulaklık tavsiye

En İyi Bluetooth Kulaklık Tavsiye