En iyi ankastre set tavsiyesi 2017

En iyi ankastre set tavsiyesi 2017

Yeni mutfak stillerinin olmazsa olmazları arasında yer alan ankastre setler, kullanım ve görünüm açısından herkesin tercih ettiği mutfak araçları arasında yer almaktadır. Bugüne kadar farklı onlarca ürünün piyasada yer alması nedeniyle, tüketici kafasının karışmaması ve kullanımına en uygun ürünü seçebilmesi için, en iyi ankastre set tavsiyesi 2017 başlıklı tavsiye yazımızı incelemelerini öneriyoruz.
Yeni nesil ankastre setlerin mutfak dolaplarına gömülmüş şekilde olması, daha şık bir görünüm sunması nedeniyle tercih sebebi olmaktadır. Yazımızın devamında, en iyi ankastre set tavsiyesi 2017 hakkında detayları bulabilirsiniz..

Profilo Siyah Lüx – En iyi ankastre set tavsiyesi 2017

3 güç kademesi ile etkin bir kullanım sunan Profilo, beyaz eşya sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Siyahın cazibesi ile kullanıcısını cezbetmeyi başaran Profilo, 2 adet 30 W halojen aydınlatma sayesinde kaliteli bir ışık detayının yanı sıra, aydınlatma esnasında daha az enerji harcar.
Çelik yağ filtresinin bulaşık makinesinde yıkanabilir olması, kullanım kolaylığı sunar. DIN/EN 61591 normuna göre 400 ?3 /? maksimum emiş gücüne sahiptir. 65 dB ses seviyesi ile, rahatsız etmeyecek bir ses düzeyi ile çalışma sağlar.
4 gözü gazlı ocağı bulunan Profilo ankastre, çelik ocak ızgarası ile birlikte satışa sunuluyor. Gaz emniyet sistemi bulunan ürün, paslanmaz ve kolay temizlenebilir gövdesiyle göz dolduruyor. Profilo ankastre setin satış fiyatı, yaklaşık olarak 1600 TL’dir.

Arçelik Eko 3’lü Ankastre Set

Ülkemizin beyaz eşya devleri arasında bulunan Arçelik, ankastre set konusunda da oldukça iddialı.. Gömülebilir düğmeleri ile 8 programlama özelliği sunan Arçelik ankastre set, komple cam tasarımı ile farkını ortaya koyuyor. Mekanik saatli olan ankastre set, 4 gözü gazlı olup düğmeden ateşlemelidir. Ocağın sönmesi halinde, gaz akışını otomatik olarak kesen Arçelik ankastre set, olası yangın tehlikelerine karşı ekstra emniyetlidir.
Karbon veya bacalı filitre kullanım imkanı sunan ürün, 3 ayrı eöiş gücü ayarı ile inox görünümü sayesinde mutfağınıza ekstra bir şıklık kazandıracak. Arçelik Eko 3’lü ankastre setinin yaklaşık olarak satış fiyatı, 1600 TL civarındadır..

ankastre set tavsiye

Termikel Tezhip 3’lü ankastre – En iyi ankastre set tavsiyeleri 2017

Yerli ürünlerimiz arasında fark yaratan çizgisiyle kendisini belli eden Termikel, ankastre setlerinde de oldukça iddialı tasarımı ve özellikleri ile adından söz ettirmeyi başardı. 11 fonksiyon renk seçenekli tasarımı ile, ankastre piyasasına iddialı bir şekilde giriş yapan Termikel, tamamen cam tasarımı ve cam kulpa sahip. Basmalı kontrol düğmeleri, ürünün en ideal yerine yerleştirilmiş durumda. Zamanlayıcı programlanabilir dokunmatik ekranı, 67 litre ekstra geniş iç hacmi ve kolay temizlenebilir yüzeyi ile, fonksiyonel bir kullanım imkanı sunmaktadır.
4 ayrı hız kademesi bulunan ürün, dijital ekranlı camdan dokunmatik yönetim paneline sahiptir. Uzaktan kumanda ile kontrol imkanı ise, size olmayacak kadar kullanım konforu sunmaktadır. 1. kademede çalışma esnasında 45 db ses seviyesi ile, rahatsız etmeyecek şekilde çalışır. 2×20 W halojen aydınlatma lambası ile, detaylar gözünüzden asla kaçmayacaktır.
Termikel ankastre setinin satış fiyatı yaklaşık olarak, 2400 TL civarındadır.

ankastre set termikel tavsiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.