içinde

En İyi Antivirüs Tavsiye

En İyi Antivirüs Tavsiye

Özellikle de internete açık bilgisayarlarda her an virüs tehdidi ile karşı karşıyadır. Bunu engellemenin en güzel yolu ise antivirüs programlarıdır. Bu yazımız içerisinde en iyi antivirüs programı markalarını araştırdık ve antivirüs programı tavsiye listemizi sıraladık.

En İyi Virüs Programı

Sahip olduğumuz kişisel bilgisayarlar, gün içerisinde internette geçirdikleri süre zarfınca birçok tehlike ile karşı karşıya kalmaktadır. Bununla beraber Flash Disk gibi ekipmanlar ile de sık sık temas kurmaları bilgisayarların yüksek oranda virüs tehlikesine karşı açık hale getirmektedir. Bu nedenle bu yazımız içerisinde antivirüs tavsiye hakkında bilgiler vererek bilgisayar güvenliğinin sağlanması üzerine konuşmaya çalışacağız.

Kaspersky Antivirus

en iyi antivirüs programı
antivirüs programı tavsiye – kaspersky

Hem ücretli hem de ücretsiz sürümleri bulunan Kaspersky, bilgisayarlarda olağanüstü bir koruma ortamı oluşturması ile en iyi antivirüs listemizin ilk sırasında yerini almayı başardı. Ekipmanlardan gelebilecek virüs yazılımları ile beraber internet üzerinden gelebilecek tehditlere karşı önlem alan yazılım oldukça başarılı gösterilmekte. Şuana kadar en iyisi diyebileceğimiz kayspersky antivirüs ile hacklenmemek için aşağıda bulunan görsele tıklayarak ayrıntılı bilgi elde ederek sahip olabilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz sürümünü deneyerek tam koruma farkını yaşayabilirsiniz.

BitDefender Antivirus Plus

antivirüs öneri
antivirüs öneri – bitdefender plus

İnternet filitresi özelliği sayesinde başta kişisel bilgileriniz olmak üzere banka bilgilerinizi tamamen koruma altına alabilmekte. Oldukça geniş tarama yelpazesi sayesinde bilgisayarınızda bulunan en uç noktadaki virüsleri başarılı bir şekilde temizleyebilmekte. Alternatif arayışlara girmeniz durumunda sizlere bu yazılımı başarılı bir şekilde önerebiliriz.

Microsoft Essential Security

en iyi ücretsiz antivirüs programı
en iyi ücretsiz antivirüs programı – microsoft security

Antivirüs programı önerisi listemizin 3. sırasında Microsoft tarafından geliştirilen ‘Microsoft essential security’ virüs programı, kullanıcılara tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmakta. Ücretli versiyonu bulunmayan bu program, bilgisayarların başarılı bir şekilde korunmasına olanak sağlamakta. Birçok virüsü anlık olarak tespit eden bu yazılım, kullanıcılardan başarılı notlar almış durumda.

Antivirüs tavsiye üzerine hazırladığımız bu yazımız içerisinde Dünya üzerine kendisini kanıtlamış programlar hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Bununla beraber alternatif birçok seçenek olsa da birçok programın ücretli olarak sunulduğunu görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Oyun Klavyesi Tavsiye

En İyi Oyun Klavyesi Tavsiye

lazer yazıcı tavsiye

En İyi Lazer Yazıcı Tavsiye