en iyi antivirüs

En İyi Antivirüs Tavsiye

Bilgisayar koruması yetersiz olan takipçilerimiz için en iyi antivirüs programlarını araştırarak antivirüs tavsiye listemizi sıraladık.

Özellikle de internete açık bilgisayarlarda her an virüs tehdidi ile karşı karşıyadır. Bunu engellemenin en güzel yolu ise antivirüs programlarıdır. Bu yazımız içerisinde en iyi antivirüs programı markalarını araştırdık ve antivirüs programı tavsiye listemizi sıraladık.

En İyi Virüs Programı

Sahip olduğumuz kişisel bilgisayarlar, gün içerisinde internette geçirdikleri süre zarfınca birçok tehlike ile karşı karşıya kalmaktadır. Bununla beraber Flash Disk gibi ekipmanlar ile de sık sık temas kurmaları bilgisayarların yüksek oranda virüs tehlikesine karşı açık hale getirmektedir. Bu nedenle bu yazımız içerisinde antivirüs tavsiye hakkında bilgiler vererek bilgisayar güvenliğinin sağlanması üzerine konuşmaya çalışacağız.

Kaspersky Antivirus

Hem ücretli hem de ücretsiz sürümleri bulunan Kaspersky, bilgisayarlarda olağanüstü bir koruma ortamı oluşturması ile en iyi antivirüs listemizin ilk sırasında yerini almayı başardı. Ekipmanlardan gelebilecek virüs yazılımları ile beraber internet üzerinden gelebilecek tehditlere karşı önlem alan yazılım oldukça başarılı gösterilmekte. Şuana kadar en iyisi diyebileceğimiz kayspersky antivirüs ile hacklenmemek için aşağıda bulunan görsele tıklayarak ayrıntılı bilgi elde ederek sahip olabilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz sürümünü deneyerek tam koruma farkını yaşayabilirsiniz.

Ücretsiz sürümü indirmek ve ayrıntılı bilgi için: Kaspersky Antivirüs Ücretsiz Sürümü

BitDefender Antivirus Plus

İnternet filitresi özelliği sayesinde başta kişisel bilgileriniz olmak üzere banka bilgilerinizi tamamen koruma altına alabilmekte. Oldukça geniş tarama yelpazesi sayesinde bilgisayarınızda bulunan en uç noktadaki virüsleri başarılı bir şekilde temizleyebilmekte. Alternatif arayışlara girmeniz durumunda sizlere bu yazılımı başarılı bir şekilde önerebiliriz.

Microsoft Essential Security

Antivirüs programı önerisi listemizin 3. sırasında Microsoft tarafından geliştirilen ‘Microsoft essential security’ virüs programı, kullanıcılara tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmakta. Ücretli versiyonu bulunmayan bu program, bilgisayarların başarılı bir şekilde korunmasına olanak sağlamakta. Birçok virüsü anlık olarak tespit eden bu yazılım, kullanıcılardan başarılı notlar almış durumda.

Antivirüs tavsiye üzerine hazırladığımız bu yazımız içerisinde Dünya üzerine kendisini kanıtlamış programlar hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Bununla beraber alternatif birçok seçenek olsa da birçok programın ücretli olarak sunulduğunu görebilirsiniz.

Tavsiye ettik: En İyi Taşınabilir Harddisk Tavsiye

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.