en iyi bebek kamerası

En İyi Bebek Kamerası Tavsiye

Görüntülü bebek telsizi tavsiye arayanlar için kameralı bebek telsizi ürünleri araştırarak en iyi bebek kamerası tavsiye öneri listemizi sıraladık.

Bu yazımızda en iyi bebek kamerası arayanlar için kaliteli ve en iyi bebek kamerası öneri listemizi sıraladık. İşte bebek kamerası tavsiye:

Yeni bebeği olacak veya yeni doğmuş bebeği olan ailelerimiz için bebeklerinin güvenliğide oldukça önemlidir. Bebekleri yanlarında iken kendilerini güvenli hisseden ebebeveynler için bebekleri yanlarında olmadığı anda bu durum değişmektedir.

Bebek Kamerası Tavsiye

Bebeklerin farklı bir odada uyuyor olduğunda bebeklerinin güvenliğini hat safada tutmaları ve bebeğinin ne durumda olduğunu veya oda içerisinde meydana gelen en ufak kıpırdanmalardan dahi haberdar olmak isterler. Bu nedenle bu yazımız içerisinde en iyi bebek kamerası tavsiye üzerine konuşmaya çalışacağız.

Motorola MBP 854 HD Wifi LCD Ekran

Ev içerisinde istediğiniz her noktadan bebeğinizi izlemenize olanak sağlayan bu kamera, 4.3 inçlik ekranı sayesinde oldukça net görüntüler (720p HD çözünürlükte) aktarabilmekte. Wi-Fi desteği sayesinde uzaktan kontrol edilebilen cihaz, tam teknolojik bir şekilde düzenlenmiş durumda. Bebeğinizin oda ısısını ölçerek sizlere hem wifi yolu ile uzaktan görebilmenizi hemde 300 metre mesafeye kadar uzaklaşa bilen LCD ekranına aktarark oda ısısı hakkında bilgi verir.

Karşılıklı konuşma imkanı, 5 adet sakinleştirici ninni dinletisi, uzaktan kamera kontrolü ile kamera açısını ayarlayabilme, hareket uyarı gibi birçok özellik daha cihazda bulunmaktadır. Ayrıca kamerası Ürün, birçok satış noktası üzerinden satılmaktadır.

Weewell WMV870 HD Wifi Lcd Ekran Dijital Bebek İzleme Kamerası

En iyi bebek kamerası yazımız içerisindeki en kilit ürünlerden birisinin de Weewell markasına ait olduğunu söyleyebiliriz. 1080P kamerası ile en karanlık anlarda dahi yüksek çözünürlükte görüntüler alabilen cihaz, istenilen her şekilde yakınlaştırma yapabilmesi ile de ön plana çıkmakta. Ayrıca üründe sakinleştirici ninniler, mobil veya tablet ile kontrol edebilme, ortam sıcaklığı sensörü ile ısı araklıklarına ayarlayarak aralık dışına gelmesi durumunda uyarı verebilme, karşılıklı konuşabilme, gece indiared snsörü ile kolay ve canlı izleyebilme gibi birçok özellik daha bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: Xiaomi

Sınıfının en iyi bebek kamera görüntüsünü sunan son zamanların dev markası Xaomi IP Kamerası ile de sektörde iddasını devam ettirmektedir. Wifi özelliği ile uzaktan kontrol edilebilen kameranız hem bebeğiniz için hemde bebeğiniz büyüdükten sonra eviniz içinde kullanabilirsiniz. Ürün hareket sensörü ile hırsızlara vs karşıda oldukça etkilidir. 190 derece geniş açıya sahip, gece görüş özelliği, 1080p video kalitesi, bebek ağlaması algılayıcısı, insan sayabilme, işaret algılayıcısı ve Türkiye 24 ay garantisi ile ürün oldukça uygun ve kalitelidir.

En iyi bebek kamerası tavsiye adlı yazımız içerisindeki ürünler sektör içerisinde birçok kişi tarafından kabul görmüş ürünler olduğunu belirtebiliriz. Çok daha ekonomik ürünler olduğunu görebilirsiniz. İyi bir görüntü kalitesi, cihaz üzerinde iyi bir kontrol sağlayabilmek istiyorsanız listemizdeki ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Weewell WMV920 Uni-Viewer Pro Silver Dijital Bebek İzleme Kamerası

Weewell WMV920 dijital görüntülü bebek telsizi ile bebeğiniz her zaman yanınızda. İnternet erişimi sayesinde ister tabletiniz istersenizde mobilniz üzerinden dilediğiniz yerden çocuğunuzu, bakıcınızı hatta evinizi hırsızlara karşı izleyebilirsiniz. Görüntülerinizi 1280×720 çözünürlüğü ile HD kalitede izler ve zoom özelliği ile ayrıntılara odaklanabilirsiniz.Dilediğiniz zaman görüntüleri kayıt edebilirsiniz. Ayrıca görüntülü telsizde sakinleştirici ninniler, karşılıklı konuşma, otomatik gece görüşü ve daha bir çok özelliği bulunmaktadır.

Tavsiye ettik: En İyi Bebek Telsizi Tavsiye

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Selen Özçep tarafından yazılmıştır

İçerik üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için kullanıcı deneyimi ve bilgiyi harmanlayarak tavsiyelerde bulunmaktayım. Bu tavsiyelerde bulunurken en iyi ürünleri titizlikle seçmekteyim.
Türkiye’de tavsiye sitesi arayışında öne çıkan bu sitede uzman kadrosunda sizlerin ürünlere dair soru işaretlerini gidermek üzere çalışmalar yapmaktayım. En iyi ürün, ihtiyacı karşılayandır ve kişiden kişiye değişebilir. Bununla birlikte ürettiğim en iyi tavsiye içerikleri sayesinde en doğru ürün alternatifleri arasında seçim yapmanız kolaylaşacaktır.