en iyi derin dondurucu

En İyi Derin Dondurucu Tavsiye

Derin dondurucu alacak fakat en iyi derin dondurucu hangisi merak edenlere hem çekmeceli hemde no frost derin dondurucu tavsiye listemizi sıraladık.

Yazımız içerisinde çekmeceli derin dondurucu ve no frost derin dondurucu olmak üzere en iyi derin dondurucu tavsiye listemizi sıraladık. Lakin listemizi vermeden önce kısaca açıklamalarda bulunmak istedik.

Son zamanlarda yoğun iş temposu nedeniyle bayanların da mutfakta fazla zaman geçiremediğini göz önünde bulundurursak en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşyalardan birinin de derin dondurucular olduğu görülecektir. Buzdolabının girmediği evin kalmadığı günümüzde buzdolabına ait olan dondurucular yetersiz gelmeye başlamıştır. Hal böyle olunca da ek olarak derin donduruculara ihtiyaç duyar hale geldik.

Derin donduruculara ihtiyaç duymamızın ilk nedenlerinden biri kalabalık aile olmanızdır. Diğer nedenler olarak da yemek yapmak için çok vaktinizin olmaması ya da canınızın istediği şeyleri her mevsim yiyebilmek şeklinde sıralama yapmak mümkündür.

Derin Dondurucu Ne İşe Yarar?


Derin dondurucu ne işe yarar sorusunu cevaplandırmak gerekirse ilk olarak kurban bayramında kestiğimiz kurbanın etlerini uzun süre muhafaza etmeye yarar. Zaten en çok derin dondurucu satışı kurban bayramında yapılmakta ve normal rakamlara göre indirimli fiyatlarıyla bütçenize hitap etmektedir. Kurban etlerini kuşbaşı yada kıyma yaptırabilir, kıymadan da sucuk yapıp derin dondurucuya koyabilirsiniz. Böylece gönül rahatlığıyla sağlıklı ve doğal olarak sucuk tüketmiş olursunuz.
Mevsiminde sebze meyve alıp derin dondurucuya koyabilirsiniz. Vişne koyup canınız çektiğinde çıkarıp komposto yaparsınız, limon koyup çıkarıp limonata yaparsınız, çilek koyup pasta yaptığınızda çıkarıp pastayı çilekle süslersiniz. Bezelye, taze fasulye, pişmiş mısır, bamya gibi sebzelerin yanı sıra içli köfte, mantı gibi yapımı zor yemekleri önceden çokça yapıp derin dondurucuya atabilirsiniz. Böylece acil durumlarda misafir geldiğinde dondurucudan yemek çıkarıp hemen ikram edersiniz.
Et, balık, tavuk gibi gıdaları ucuzken alıp derin dondurucu da stoklayabilirsiniz. Artan yemekleri, pastaları derin dondurucuya koyup canınız çektiğinde yiyebilirsiniz.
Maydanoz, biber gibi sebzeleri doğrayıp derin dondurucuya koyup yemek ve pizzalarda kullanabilirsiniz. Kaşar peynirini rendeleyip koyarsanız size çok büyük bir kolaylık sağlar.
Fazla gelen ekmeği derin dondurucuya atıp ertesi gün yada daha sonra tazecik yiyebilirsiniz. Derin dondurucu bayanlar için çok büyük bir kolaylık sağlar ve mutfakta en iyi yardımcılarınızdandır. Yalnız şunu hatırlatmakta fayda var. Derin dondurucudan çıkardığınız yiyecekleri dışarda çözdürmeyin, bakteri üretir. Buzdolabında yada fırında çözdürmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Derin Dondurucu Modelleri Kaç Çeşittir?


Derin dondurucular da günümüzde çeşitlilik göstermektedir. Sandık tipi ve çekmeceli modeller mevcuttur. Sandık tipi modellerin içine daha çok şey koyabilirsiniz ancak aradığınızı bulmakta zorlanırsınız.
Çekmeceli derin dondurucularda ise daha az ürün konulsa da daha düzenlidir ve aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Derin Dondurucu Tavsiye

Piyasada bulunan en iyi derin dondurucu marka ve modellerinin arasından derin dondurucu tavsiye yazımızla en iyilerini araştırarak listeledik. Eğer derin dondurucunun bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorsanız ve almaya kararlıysanız sizler için işte derin dondurucu tavsiye listemiz;

Uğur UED 6261 DTK NFI A++ Derin Dondurucu

En yaygın derin dondurucu olan ve ülkemiz menşei yerli ve milli uğur a++ derin dondurucu tavsiye listemizin ilk sırasında yer almaktadır. Uğur derin dondurucu;

A++ enerji sınıfı ile günlük 0,68 kWh yıllık ise 248,2 kWh enerji tüketimi, 260 lt hacmi, no-frost özelliği, 6 dayanıklı çekmecesi, elektriksiz 15 saate kadar dayanıklılığı ve dolap içi aydınlatması gibi daha birçok özelliği bulunmaktadır.

Bir başka uğur derin dondurucu ve daha fazla ürünleri için: Uğur Derin Dondurucu (Güncel)

Siemens GS54NVW30N iQ300 Solo Derin Dondurucu

Kendini üstün teknolojisi ile kanıtlamış olan siemens en iyi derin dondurucu tavsiye listemizin 2. sırasında yer almıştır. Takipçilerimiz arasında enerji tüketimi kriteri bulunanlar için uğur derin dondurucu modelini eğer elektrik tüketimi önemli kriterleri arasında olmayan takipçilerimiz ise 63lt fazla hacmi ile siemens iQ300 GS54NVW30N modelini alabilirler.

Ayrıca üründe no-frost özelliği ile buzlanma önlemi, 323lt net hacmi ile geniş dolum alanı ayrıca bir adet bigBox bölümü ile ekstra büyüklükte bulunan yiyeceklere ayrılmış dondurucu alanı bulunmaktadır.

Bosch GSN54VW30N Serie | 4 Solo Derin Dondurucu

Bosch en iyi derin dondurucu modeli büyük çoğunlukla siemen modelinin aynısıdır. Zaten Siemens ve Bosch aynı fabrikada üretilmektedir. Marka takıntısı olan veya ufak tefek farklılıkları ile birlikte bütçesine göre bosch derin dondurucu modelini de alabilir.

Arçelik 2080 MultiMode Derin Dondurucu

Gelelim en iyi derin dondurucu listemizin son ürününe. Arçelik 2080 MultiMode derin dondurucu diğer ürünlerden fazla bir farkı bulunmadığı gibi elektrik tüketiminde diğer rakiplerine göre oldukça cimri olarak fark atmıştır. Gelelim arçelik 2080 MultiMode derin dondurucu genel özelliklerine.

Ürün yıllık 229 kWh elektrik tüketimi, net 228 lt hacmi,39dB çalışma sesi, 4 lü çekmece sayısı ve de hızlı dondurma özelliği bulunmaktadır. Ayrıca ürün uğur derin dondurucu gibi yerli ve milli olmasından dolayı hacim/büyüklük kriteri bulunmayan alıcılar ürünü alınabilir.

Tavsiye ettik: En İyi Buzdolabı Tavsiye

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Ali
Ali
2 yıl önce

En sesiz
En buyuk
En geniș
En AZ enerji tuketen
En sağlam
En iyi izolasyon
En ağır
Tabiki en pahali Liebherr GN 4355-20
En kalabalık aileler icin

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.