En iyi Ekmek Yapma Makinesi

En iyi Ekmek Yapma Makinesi

Günden güne hızla artan hazır yiyecek kullanımı sağlığımızı bozmakla beraber çok çeşitli hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Teknolojinin de gelişmesiyle her gün her öğünde tükettiğimiz hazır gıdaların başında ekmek yer almaktadır. Katkı maddesi konularak pek de hijyen olmayan ortamlarda pişen ekmekleri almak yerine ekmek yapma makinesinde kendi malzemelerinizi belirleyerek hazırladığınız hamur ile hem daha sağlıklı hem de zamandan tasarruf ederek ekmeğinizi kendiniz yapmış olursunuz. Elde hamur yoğurmak ve açmak, kap kacak kirletmek, ekmeğin fırında pişmesini beklemek dertlerini ortadan kaldıran ekmek yapma makineleri çok pratik ve kullanışlı oldukça da sağlıklı bir üründür.

Son zamanlarda oldukça popüler olarak birçok kişi tarafından kullanılan ekmek yapma makinesi firmaların çok çeşitli modellerle piyasaya sunduğu ürünlerle satış oranları günden güne artış göstermektedir. Bir kere alıp ekmeğin tadına varan dışardan hazır ekmek alma ihtiyacı duymamaktadır. Alacağınız en iyi ekmek yapma makinesi ile kullandığınız malzemeden, besin değerinden, hijyenik ortamda yapacağınız ekmeğinizi cevizli, üzümlü, keten tohumlu, yulaflı, kepekli, peynirli, zeytinli olarak da çok çeşitlerini evde kendiniz sıcacık pişirip tüketebilirsiniz. Ayrıca ekmeğinizin sertlik, yumuşaklılık kıvamını da kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Malzemenizi geceden makinenize koyun, saatini ayarlayın, sabah uyandığınızda sıcacık ekmekler hazır olsun. Ekmek yapma makineleri sadece ekmek yapmıyor, reçel, kurabiye, kek konusunda da sizlere yardımcı oluyor.

En İyi Ekmek Yapma Makineleri Hangileridir?

Tefal home bread ow3001 Ekmek Yapma Makinesi

En iyi Ekmek Yapma Makinesi

Fransız markası olan Tefal’ in ekmek makinesi derli toplu görüntüsü ve birçok programlarının olması yönlerinden çok beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Yan tarafları paslanmaz çelik, tasarımı yuvarlak, ön tarafında kumanda paneli ile orta kalite de plastik yapısı vardır. 600 Watt gücü, 1000 gr haznesi, 10 ayrı programı, paslanmaz çelik gövdesi, durdurma-bekletme, 1 saat sıcak bekletme, 12 saat erteleme, meyve-fındık ekleme, 43 tane ayarlanabilen programlar ile beklenenin üzerinde son teknoloji ile üretilmiş bir cihazdır. Cihaz ekmeğinizi dikdörtgen olarak pişirmektedir. Yaygın servis ağı olan firma arıza durumlarında sizlere en kısa zamanda tamir imkanları sunmaktadır. Kullanıcıların çoğu bu ürünü ve firmayı çok beğenseler ise de bazıları programların mayalı hamura göre tasarlanmış olması bu yüzden kek yapmakta sorun yaşadıkları, açma-kapama düğmesinin olmaması gibi konularda dert yansalar da en iyi ekmek makinesi tavsiyelerimizdendir. (Fiyatı:550,00 TL civarında)

Brevilla BBM 600 Ekmek Yapma Makinesi

En iyi Ekmek Yapma Makinesi

Yuvarlak sevmeyenler tarafından tercih edilen dikdörtgen tasarımı ile piyasa da yer almaktadır. Ürünün içi ve dışı çelik kaplama, üst kısmında dokunmatik LCD ekran, 13 değişik programı ve manuel olarak da ayarlanabilen kullanımı ile 750-1000-1500 gr ekmekler pişirebilirsiniz. Üzerinde kuruyemiş, meyve, tahıl çekmecesi bulunmaktadır. Kek, reçel, kepekli-kuruyemişli ekmekler, pizza yapabilirsiniz. 13 saat önceden ayarlanabilme özelliği bulunmaktadır. Ekran kilidi ve açöma-kapama tuşu bulunmamaktadır. Kullanıcıların birçoğundan olumlu yorumlar almıştır. (Fiyatı: 500,00 TL civarında)

Profilo PBM0990X 400W Ekmek Yapma Makinesi

En iyi Ekmek Yapma Makinesi

400 Watt, 900 gram, 1 tane pişirme haznesi ile 500-700-900 gr hamur kapasitesi, 12 program, reçel-makarna-pizza hamuru, sos programları, zamanlayıcısı mevcut ideal bir ekmek yapma makinesidir. 13 saat öncesinden ayarlanabilen programı sayesinde sabahları sıcacık ekmek keyfinin lezzetine varabilirsiniz. Beyaz, orta, esmer şeklinde 3 farklı kızartma fonksiyonu bulunmaktadır. Kulplu yapışmaz kapı, sıcak tutma özelliği bulunmaktadır. Fiyatı ile kullanıcılar tarafında tercih edilenler arasındadır. (Fiyatı: 350,00 TL civarında)

Sinbo SBM-4715 Ekmek Yapma Makinesi

En iyi Ekmek Yapma Makinesi

Alüminyüm, yağ tabanlı ekmek kabı, LCD ekran, PC görüntüleme penceresi, açık-orta-koyu ekmek kızartma fonksiyonu, 6 tuş ve 12 dijital program, 60 dakika sıcak tutma, 13 saat süreyle ayarlanabilen özelliği bulunmaktadır. Kek- reçel-pizza-hamur işleri ve ultra hızlı ekmek pişirme ayarları da mevcuttur. Ekmek yapma makinesi olarak oldukça uygun fiyatı ile her kesimin rahatlıkla sahip olacağı cihaz son derece pratik ve kullanışlıdır. Pişman olmadan alıp kullanabilir, en sağlıklı ve lezzetli ekmeklerin tadına varabilirsiniz. (Fiyatı:99,00 TL civarında)

Ayrıca Arçelik çift hazneli ekmek yapma makinesi, Art marka ekmek yapma makinesi de en çok satılan ve tercih edilen ürünler arasındadır. Özellikle Arçelik çift haznesi ile kısa zamanda diğer cihazlara orana daha fazla ekmek hazırlamakta sizlerin beğenisini kazanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.