En İyi Fantezi Filmleri Tavsiye

Yazımızda en iyi fantezi film tavsiye arayanlar için imdb puanı yüksek en iyi fantezi filmleri listesi sıraladık. İşte en iyi fantezi filmleri:

Yazımız içerisinde en iyi fantezi filmleri sizler için sıraladık. Dilerseniz sitemizi dolaşarak yüzlerce tavsiyelere ulaşabilirsiniz.Her insanın sahip olduğu film izleme kültürünün birbirinden farklı olduğunu defalarca dile getirmiştik. Film sektörü, her insanın sahip kültüre uygun filmler çekmeye çalışarak gişe gelirlerini artırmaya çalışmaktadır.

Fantezi Film Tavsiye

Film türleri içerisinde komedi, korku, bilim kurgu kadar fantezi türüne de bir hayli ilgi duyulduğunu görmekteyiz. Erotizm ve cinsel içeriklerinin bir hayli fazla olduğu bu tür, bir kısım kişiler için oldukça çekici gelmektedir. Bu nedenle bizlerde bu yazımız içerisinde en iyi fantezi film tavsiyesi vermeye çalışacağız.

Shame (2011)

30’lu yaşlarına gelmiş bir erkeğin hayat hikayesini konu edinen bu film, en iyi fantezi film tavsiyesi listemizin ilk sırasında yer almaktadır. Seks bağımlısı olan adamın hayatını konu edinen film, bir gün kız kardeşinin yanına taşınması ile değişecektir. Kır kardeşinin geçmişte yaşadığı acı ve kederin alevlenmesine neden olacak film, izleyicilere farklı düşüncelere dalmasına neden oluyor. Bu türe ilginiz var ise kesinlikle izlemenizi öneririz.

Lust, Caution!

Dikkat, Şehvet! adında yer alan film, en iyi fantezi filmleri tavsiyesi listemizin ikinci önerisi olacaktır.  Venedik festivaline katılan film, Altın Aslan kazanarak başarısını kanıtlamıştır. II. Dünya Savaşı sırasında geçen bir hikayeyi konu edinen film, istihbarat şefine yapılmak istenen suikastı konu edinmektedir. Aksiyon sahneleri kadar film içerisinde yer alan cinselliğin de ön plana tutulduğunu görebiliriz.

Grinin 50 Tonu

Grinin 50 Tonu, en iyi fantezi filmleri tavsiyesi listemizin son önerisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çocukluğunda yaşadığı olaylardan ötürü psikolojisi bozulan genç, kadınlar ile yaşadığı ilişki boyutunu daima fantezi üzerine kurmaktadır. Tanıştığı son kadın, hayatını önemli ölçekte değiştirecektir. Fantezi türüne ilgi duyan kişiler için vazgeçilmez bir film olduğunu söyleyebiliriz.

Diğer en iyi filmler

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Gamze BÜLBÜL tarafından yazılmıştır

Editör/İçerik Üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde, çok sayıda model arasında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar vermenizi kolaylaştırıyorum.
Sitemizde hem deneyim hem bilgiyi odak noktamıza alıp satın alma rehberi oluşturuyorum. Aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri sunuyorum. Ürünler diğer modellerden daha zayıf özelliklere veya daha iyi özelliklere sahip olabilir. Bu noktada sunduğum bilgileri göz önünde bulundurup bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar verebilirsiniz.