En İyi Gelinlik Modelleri Tavsiye

Her kızın hayali hayatının en önemli ve unutulmaz anlarından olan düğün ve gelinlik için en iyi gelinlik modelleri tavsiyesinde bulunduk.

en iyi gelinlik modelleri

Gelinlik Modelleri Önerileri

Yazımızda en iyi gelinlik modelleri arayanlara özel hem ucuz hem kaliteli hemde uygun öneri listesi ile en iyi gelinlik modelleri hangisi oduğunu açıkladık. Düğün sezonuyla birlikte birçok gelin adayı kendine en uygun ve en şık gelinliği bulmak için adeta büyük bir çaba içinde. Çünkü bu olay hayatında bir defa oluyor ve o gün en güzel kadın olmak gelin adayın en doğal hakkıdır. Bundan dolayı en iyi gelinlik modelleri oldukça önemli ve bir o kadar da zor bir durumdur. Sizi bir nebze rahatlatması açısından biz bu senenin moda gelin kıyafetleri hakkında küçük bir araştırma yaptık ve sizler ile paylaşmaya karar verdik.

Kayık Yaka Gelinlik

Kayık yaka gelinlik modelimizi en iyi gelinlik modelleri arsında vermemizin sebebi bel bölgesini ince göstermek isteyen ve elma tipi vücutlu bayanlara en çok A tipi kesim gelinlik yakışacaktır. Bu gelinlik modeli ile kalçalarınızı kolaylıkla gizleyebilirsiniz. Takılarda fazla abartıya kaçmamalısınız.

Tül ve Dantel Gelinlik

Gelinliğin yapımında tül ve dantel kullanılmıştır. Düz bir kesim tercih edilen modelde yaka straplezdir. Bu tür gelinlik modellerinde takılar büyük, makyaj pembe tonlarında ve saçta da kibar bir topuz olursa gecenin en güzel bayanı siz olursunuz.

V Yaka Gelinlik

En iyi gelinlik modelleri listemize v yaka gelinlik modeli ile devam ediyoruz. Dantel kumaştan uzun kollu ve düz bir kesim uygulanan gelinlik, derin v modeliyle 2017 yılına damgasını vurmuştur. Bu gelinlik modelleri genel olarak küçük göğüslü ve atletik yapılı bayanlara oldukça güzel gidecektir. Oldukça iddialı bir model olan bu gelinlikte duvak olarak sadece tül kullanmanız dahi yeterli olacaktır.

Yırtmaç  Gelinlik

Uzun kollu ve işlemeli olan yırtmaç gelinlik modeli bisiklet yakası ile dikkat çekiyor. Düz bir kesim tercih edilen modelde kumaş işlemeleri göz kamaştırıyor. Bu gelinlik modeli en çok kum saati vücut tipine sahip bayanlarda güzel durmaktadır. İşlemeli bir kumaş ve uzun bir kuyruğu bulunan gelinliğe takı yerine gelin tokası takmanız daha hoş duracaktır.

Düşük Omuzlu Gelinlik

Bu model oldukça sade olduğundan hafif dağınık bir saç bütün gözlerin sizde toplanmasını sağlayacaktır. Atletik ve elma tipi vücuda sahip olan bayanlar bu modeli üzerinde oldukça güzel taşıyacaklardır.

Korsajlı Gelinlik

Özel günlerinde dahi seksi olmak isteyen bayanların tercih edecekleri bir model olan gelinlik bel bölgesinden şikâyete eden elma tipi vücuda sahip olan bayanların kurtarıcısı olacaktır.

Yarasa Kollu Gelinlik

Modern gelinlerin tercih ettiği bir model olan gelinlik kum saati ve atletik yapılı bir vücuda sahip bayanlarda oldukça hoş duracaktır. bel bölgesinde ve dekolte bölgesindeki detayları daha çok ortaya çıkarmak için saç ve takı tercihi en azda tutulmalıdır.

Tavsiye ettik: Moda Tavsiyeleri

YORUM YAP

You have to agree to the comment policy.

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.