En İyi Gençlik Film Tavsiyesi

Bu yazımızda en iyi gençlik film tavsiyesi arayanlara imdb puanı yüksek gençlik filmi tavsiye listemizi sıraladık. İşte en iyi geçlik filmleri:

Günümüzde artan genlik filmleri izleyicininde kafasını karıştırmış durumda. Durum böyle iken en iyi gençlik filmleri hangisi araştırarak gençlik film tavsiye listemizi oluşturduk.

İMDB Puanı Yüksek Gençlik Filmleri

Dünya üzerindeki genç nüfusun artması ile beraber birçok sektör hedef kitlesini gençler üzerine çevirmiş durumda. Film sektörü de alışagelmiş çekimlerden ziyade son zamanlarda gençlik türü üzerine filmler çekerek beyazperdeye sunmaktadır. Gençlik filmleri, içerikleri ile bizlere istediğimiz her türlü duyguyu yaşamamıza olanak sağlıyor. Gençlik filmleri üzerine istediğiniz tarz filmler bulamıyorsanız bu yazımız içerisinde sizlere en iyi gençlik film tavsiyesi vermeye çalışacağız.

Harry Potter Film Serisi

gençlik filmi öneri – harry potter

Harry Potter film serisi, kuşkusuz ki sizler için en iyi gençlik film tavsiyesi olacaktır. JK. Rowling tarafından bir kitap olarak yazılan bu seri, dünya üzerinde satış rekorları kırması ile beraber sinemaya aktarılmıştır. Sihirbazlık, büyü, arkadaşlık, sevgi gibi temalar üzerine kurulmuş olan film, 8 seri halindedir. Her bir seri içerisinde farklı olayları konu edinen Harry Potter, bu alanda izleyebileceğiniz en iyi seçenek olacaktır.

Every Day

genlik filmleri tavsiye – every day

Yine kitaplardan beyaz perdeye uyarlanan bir film ile daha karşınızdayız. 2018 yılında vizyona giren Every Day, en iyi gençlik film tavsiyesi listemiz içerisinde. Gençlik dram kategorisi içerisinde yer alan bu film, oldukça güzel bir senaryoya sahiptir. Filmin başrol oyuncusu, her yeni güne uyandığında farklı bir kişinin bedeninin içerisinde kendisini bulmaktadır. Asla kendi bedenine sahip olamayan genç, zamanla bu durumu kabullenmiştir. Oldukça güzel bir hikayeye sahip olan film, izlenmesi gerekenler listenizde yer almalıdır.

The Perks of Being a Wallflower

en iyi gençlik filmleri – th perks of wallfower

The Perks of Being a Wallflower adında yazılan mektupların bir araya gelmesinden oluşan kitabın beyaz ferdeye uyarlandığı bu film, IMDB üzerinden 8,4 gibi efsane bir puan almıştır. Komedi ve dramın bir arada bulundurulduğu film, izleyenlerde farklı duygular hissetmelerine olanak sağlıyor. Spoiler olmaması adına film içerisinden fazla ayrıntılar veremiyoruz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Puan Veren Sayısı:/Ort. Puan:

Şimdiye kadar puan verilmedi! İlk değerlendiren siz olun.

Teşekkürler..

Bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz!

Bu yazı sizin için yararlı olmadığından dolayı üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl iyileştirebileceğimizi söyleyin?

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle

Gamze BÜLBÜL tarafından yazılmıştır

Editör/İçerik Üreticisi. Uzman Tavsiyesi sitemizde, çok sayıda model arasında bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar vermenizi kolaylaştırıyorum.
Sitemizde hem deneyim hem bilgiyi odak noktamıza alıp satın alma rehberi oluşturuyorum. Aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgileri sunuyorum. Ürünler diğer modellerden daha zayıf özelliklere veya daha iyi özelliklere sahip olabilir. Bu noktada sunduğum bilgileri göz önünde bulundurup bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun modele karar verebilirsiniz.