içinde

En İyi Kobay Maması Tavsiye

En İyi Kobay Maması Tavsiye

Yazımızda en iyi kobay maması tavsiye arayanlar için kaliteli en iyi guinea pig yemi tavsiye listesi sıraladık. İşte en iyi kobay yemi tavsiye:

En İyi Guinea Pig Yemi

Evcil bir hayvan beslemek dünya üzerindeki en iyi şeylerden birisi olarak gösterilmekte. Her bireyin sahip olduğum evcil hayvan besleme kültürünün birbirinden farklı olduğunu söyleyebiliriz. Kimileri kedi, kimileri köpek kimileri ise hamster ya da fare beslemeye çalışmaktadır. Kobay, bir fare cinsi olup oldukça Küçük boyutlu olmaları ile tanınmaktadır. Evde kobay beslemek isteyen kişiler evcil hayvanlarını nasıl besleyeceklere konusunda karamsarlığa girmektedirler. Bunu nedenle bizler de bu yazımız içerisinde en iyi kobay maması tavsiye üzerine konuşarak bazı önerilerde bulunmaya çalışacağız.

Vitakraft Kobaylar Menüsü

Kobay tarzı küçük evcil hayvan beslenen kişiler, en büyük sorunu ama bulma konusunda yaşamaktadırlar. Vitakraft kobay maması, 16 farklı malzemeden oluşarak günlük alınması gereken tüm vitamin, mineral ve proteini minik dostlarınız için tamamlamaktadır. Tahıldan oluşan mama, genel olarak 3 kilogramlık paketlet dahilinde satılmaktadır. en iyi kobay maması tavsiye yazımızda bu ürün, 3 kg paket halinde 65 TL’den satılmaktadır.

50422 Premium Plus Cavia

en iyi kobay mama tavsiye yazımızda ki ürünlerin her biri hayvanlarınız için özel bir şekilde seçilmiştir. Kobayınızın gün içerisinde alması gereken tüm besin, vitamin, mineral ve protein özelliklerine sahip olan mama, tam da istediğinize göre! 750 gramlık paketler dahilinde 28 TL’ye satılan mama, rakiplerine oranla biraz pahalı gibi görünebilmektedir.

Cominter Mix Guinea Pig

Kobay tarzı küçük hayvanlar yaş mamadan ziyade kuru mama ile beslenmelidirler. Kuru mama içerisinde geri alacak besleyici maddeler gün içerisindeki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek türden olmalıdır. Cominter Mix Guinea Pig, bu konuda oldukça iyi olup minik dostlarınız için en ideal mama kıvamını oluşturmuştur. Ürün, 20 kg’luk paketler dahilinde 210 TL gibi bir ücretten satılmaktadır.

Etiketler: en iyi  guinea pig yemi, en iyi kobay maması, en iy kobay yemi, kobay maması tavsiye, kobay yemi tavsiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Lastikli Halı Örtüsü Modelleri Tavsiye

En İyi Lastikli Halı Örtüsü Modelleri Tavsiye

En İyi Tohum İşi Modelleri ve Nasıl Yapılır

En İyi Tohum İşi Modelleri ve Nasıl Yapılır?