En İyi KPSS Kitaplari Önerileri

Herkesin hayattan beklentisi ve geleceğe dair umutları mutlaka vardır. Hayallerinize gerçekleştirmek, geleceğe dair hayat planınızda emin adımlarla ilerlemek adına bir takım zorlukların üstesinden gelmenin ilk basamağı kendinize inanmanızdan ve güvenmenizden geçmektedir. Bu yolda ilerlerken karşımıza çıkan engelleri en güzel şekilde atlatmalıyız ki bu engellerin en kaçınılmaz olanı sınavlardır. Bu sınavların en önemlilerinden biri de KPSS sınavıdır. Kpss sınavından kapasitemizi zorlayarak kendi kriterlerimiz de en yüksek puanı almak hepimizin isteğidir. En iyi kpss kitaplari önerilerimizle bu hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. KPSS kitap önerileri yazımızla en güncel ve en başarılı yayınların sorularıyla sınava iyi bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

En iyi kpss yayınları

En Kaliteli ve Güvenilir Kaynaklarla Sınava Hazırlanmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştır. Her Derse Göre Araştırdığımız En Doğru KPSS Kitaplari Önerilerimiz;

Türkçe konusunda eğer yeterli bilgiye sahip değilseniz mutlaka konu anlatımlı bir kitap tercih etmelisiniz. İhtiyaç yayınlarının konu anlatımlı Türkçe kitabı sizlere ayrıntılı bir şekilde gerekli bilgiyi verecektir. Konu anlatım kitabının yanında Monopol yayınları, Pegem ve Beyaz Kalem Soru Bankalarından çözeceğiniz sorularla konuyu iyice pekiştirmelisiniz.

Matematik çoğu öğrencinin korkulu rüyası olsa da antrenmanlarla matematik 1, 2 serilerinden başlayarak bu sorunun üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Yayınlardan en beğenilir olanlar Pegem, İhtiyaç, Tasarı, Yediiklim Yayınları, Lider ve Beyaz Kalemin soru bankasıdır. Teminat Matematik açıklamalı ve çözümlü soruyla sizlere en kısa çözüm yolları gösterecek ve zamandan tasarruf yapmanızı sağlayacaktır.

Tarih kitabı olarak konu anlatımında İsem Yayıncılık güvenilir kaynaklardandır. Filozof yayıncılık çözümlü kitabıyla sizlere konuları anlamınızda yardımcı olacaktır. Pegem ve tarihin pusulası kitapları da önereceğimiz kaliteli yayınlardandır.

Güncel Bilgiler konusunda Altı Şapka Yayınlarında son dönem derleme bilgileri bulabilirsiniz. Yediiklim yayınları güncel bilgiler soru bankasını da sınava girmeden önce çözmenizde fayda vardır.

Coğrafya konusunda alacağınız kaynağın güncel olması oldukça önemlidir. Bazı veriler yıldan yıla değişiklik gösterdiği için bu hususa dikkat etmeniz gerekir. Yargı, İsem yayıncılık, Doktrin yayınları coğrafya konusunda sizlere yeterli bilgiyi sağlayacaktır.

Vatandaşlık da Benim Hocam konu anlatımlı kitap sizlere yeterli bilgiyi verecektir. Evrensel Akademi yayınları, Pegem yayınları güncellenmiş yeni formatıyla değişik soru tarzlarını görmenize yardımcı olacaktır.

Geometri ve Mantık her ne kadar Kpss kitap tavsiye desek de bu konularda yıldan yıla değişen bir şey olmamaktadır. O yüzden güncellenen tek şey genelde kitap kapakları olmaktadır. İhtiyaç, Tasarı, Yedi iklim, Beyaz Kalem ve Akademi Yayınları tavsiye edeceğimiz kitaplardandır.

Kpss Kitaplarının Yanı Sıra İnternetten Konu Anlatımlı Videolar İzleyerek Konular Hakkında Ön Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.

Kpss kitap önerilerimiz ile sizlere her ne kadar en güncel ve değişik yayınlarla en güvenilir kaynakları sunmuş olsak da öncelikle kendiniz evde internetten konu anlatım videoları izleyerek, dinleyerek ön bilgiye sahip olabilirsiniz. Daha sonra kitaptan bu konuları tekrar ederek konuyu pekiştirmiş ve soru çözümü ile konuyu kavramış olursunuz. Çeşitli yayınlardan çözeceğiniz sorularla her tip soru tarzını görerek öğrenmiş olmanız da fayda vardır. Tek tip kaynağa bağlı kalmamaya özen gösterin.

İster lisans ister önlisans için olsun kpss kitap önerilerimiz herkese hitap edecek güvenilir kaynaklardan oluşmaktadır. Her soru tarzını göreceğiniz kitap önerilerimizle sınavınızdan iyi bir puan alarak başarılı olabilirsiniz. Sınav tarihinin yaklaştığı son dönemlerde süre tutarak bol bol deneme yapmayı unutmayın. Günde 1 deneme yaparak kendinizi denemeli ve hangi sorularda takıldığınızı ölçmeyi ihmal etmeyin. Çıkmış soruları en az 2 veya 3 kez çözerek bilginizi sınamalı ve kendinizi denemelisiniz. Son 10 yılın çıkmış sorularını çözerek ÖSYM soru tarzı üzerinde fikir sahibi olmalısınız.

Kpss kitap önerileri yazımızla güncel kaynak tavsiyelerinde bulunduk. Umarız sizlere yardımcı olmuşuzdur.

YORUM YAP

You have to agree to the comment policy.

halilb tarafından yazılmıştır

Website kurucusu ve SEO takım lideri. Uzman Tavsiyesi sitemizde sizler için tavsiye ürünlerimizi derlemekteyiz. Bu tavsiyelerimiz de en iyi ürünleri seçmeye özen göstermekteyiz.
Türkiye de tavsiye ve en iyi ürünler önerisinde bulunan bir websitesiyiz. Bu önerilerimizi alanında uzman kadromuz ile oluşturmaktayız.
En iyi tavsiye listelerimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere her ne kadar uzman kişilerce önerilse de kişiden kişiye değişiklik gösterebildiğinden dolayı birebir hizmet almadan kullanılmamalıdır. Bu her ne olursa olsun tüm en iyi tavsiye içeriklerinde geçerlidir.